Ostatnio Dodane

Dr. Stone Tom 10

CZAS EPOKI MORSKICH PODRÓŻY

 

To już dziesiąty tomik „Dr. Stone’a”. A może dopiero dziesiąty? Bo patrząc na to, ile setek lat ewolucji naukowych odkryć zaprezentowano na stronach tej serii, śmiało wystarczyłoby ich na dziesięć razy tyle. Jakkolwiek jednak by do tego nie podchodzić, seria ta to całkiem niezły shounen, nie do końca przekonujący samym ukazaniem budowy wynalazku, ale mający w sobie pewną pociągającą nutę, która sprawa, że do tytułu chce się wracać.

Czytaj więcej...

Thorgal: Młodzieńcze Lata Łzy Hel

  THORGAL - to bez wątpienia jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i najbardziej intrygujących postaci światowego komiksu. Dlatego też nie może dziwić nikogo to, że każda odsłona jego przygód na polu rozmaitych serii i cykli, zawsze budzi wielką ciekawość i zainteresowanie u czytelników. I nie inaczej ma się rzecz z najnowszym tomem cyklu "Thorgal: Młodzieńcze lata".

Czytaj więcej...

Hellblazer

HELL IS BACK

 

Do tej pory po polsku mieliśmy okazję czytać właściwie wszystko, co najlepsze seria „Hellblazer” miała do zaoferowania. Zarówno początki samej postaci (drugi i początek trzeciego tomu serii „Saga o potworze z bagien”), jak i rewelacyjnie, wysoko oceniane runy Gartha Ennisa, Briana Azzarello i Warrena Ellisa. Teraz nadszedł czas byśmy poznali początki samej serii, których akcja po części wypełnia lukę między „sagą o potworze z bagien”, a opowieściami Ennisa.

Czytaj więcej...

Lucky Luke Belle Starr

  Miesiąc bez spotkania z komiksową odsłoną przygód legendarnego Lucky Luke'a, jest miesiącem straconym! Dlatego też z tym większą przyjemnością zapraszam was do poznania recenzji najnowszej odsłony tej serii - komiksu pt. "Belle Starr", który ukazał się w naszym kraju oczywiście nakładem Wydawnictwa Egmont Polska. Nie przedłużając zatem, przejdźmy do wrażeń i doznań z lektury tego tytułu.

Czytaj więcej...

Berserker Uwolniony

  W życiu każdego czytelnika przychodzi taka chwila, gdy potrzebuje on niezbyt skomplikowanej, efektownej i ukierunkowanej tylko i wyłącznie na prostą rozrywkę, lektury. I nie ma w tym nic złego, gdyż pomiędzy kolejnymi trudnymi, poruszającymi i dramatycznymi dziełami literatury warto zrobić sobie małą przerwę, odskocznię, dać odrobinę luzu. I właśnie o takiej pozycji chce wam dziś opowiedzieć, a mianowicie o komiksie pt.

Czytaj więcej...

Stumptown Tom 2

  Po niezwykle ciepło przyjętej premierze pierwszej części komiksowego cyklu "Stumptown", mamy przyjemność poznać dziś drugą odsłonę relacji o losach i przygodach charakternej pani detektyw z Portland - Dex Parios. Pozycja ta ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Mucha Comics, zaś poniżej postaram się opowiedzieć wam o tym tytule i wrażeniach z jego lektury, jak najwięcej.

Czytaj więcej...

Podróże Z Pazurem Tom 2 Kalima Nosi Piaski Sahary

PODRÓŻE Z PSEM

 

„Podróże z Pazurem” to rodzima seria komiksowa, która wydaje się być z jednej strony nawiązaniem do klasyki przygodowych opowieści graficznych dla całej rodziny, jakich wiele na rynku (spójrzcie tylko na okładkę, która z miejsca kojarzy się z jednym z albumów legendarnego, doskonale znanego także w naszym kraju „Tintina”) a z drugiej kojarzy się z komiksowymi relacjami z podróży, jakimi co jakiś czas raczy nas Guy Delisle.

Czytaj więcej...

Stumptown 1

  Wydawnictwo Mucha Comics ma nosa do dobrych, kryminalnych opowieści. Nosa, albo raczej wiedzę na temat najlepszych, światowych premier tego nurtu, które warto przedstawić również polskim czytelnikom. I tak też oto mamy sposobność poznać w naszym kraju znakomitą, klimatyczną i niezwykle widowiskową pozycję pt. "Stumptown. Część pierwsza", która zabiera nas swoimi stronami do mrocznych zaułków amerykańskiego Portland.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial