Ostatnio Dodane

Fire Force Tom 1

FIRE FORCE EXORCIST

Coś się kończy, coś zaczyna, jak to mówią. Kilka serii mangowych dobiegło końca, a w ich miejsce pojawiło się kilka nowych. Jedną z nich jest „Fire Force”, cykl, jakiego na polskim rynku jeszcze nie było, bo traktujący o pracy strażaków. Jeśli zastanawiacie się jednak, co ciekawego można pokazać w tym temacie i podchodzicie do całości ostrożnie, pamiętając liczne filmy i seriale tego typu, o których pamiętać by się nie chciało, muszę Was uspokoić – jeśli lubicie dobre shouneny ze wszystkim, co mają do zaoferowania, ta seria kupi Wasze serca od pierwszego rozdziału i będzie tylko chcieli więcej i więcej.

Czytaj więcej...

Plunderer Tom 6

COME WITH ME IF YOU WANT TO LIVE

Patrząc na tempo akcji pierwszych tomików tej serii i to, jak szybko doczekaliśmy się konkretnych wyjaśnień i odpowiedzi na wiele pytań, można by sądzić, że „Plunderer” lada moment się skończy. Tymczasem mamy już szósty tomik, w Japonii dopiero co wyszedł czternasty, a na tym nie koniec, bo na ekranach telewizorów debiutuje właśnie anime na podstawie całości.

Czytaj więcej...

Vigilante. My Hero Academia. Illegals Tom 4

MISTRZU ODMIENIONY

Chociaż „Vigilante: My Hero AcademiaIllegals” jest serią słabszą od „My Hero Academii” – temu nie zaprzeczy chyba żaden fan pierwowzoru – chyba całkiem nieźle przyjęła się na polskim rynku, bo w ciągu niespełna pół roku dostaliśmy już cztery tomiki. A że jednocześnie wydawany jest główny cykl, który liczy już 16 części, widać zainteresowanie czytelników serią.

Czytaj więcej...

Citrus Tom 6

DZIEWCZYNY-CYTRYNY

Pierwszy raz po „Citrus” sięgnąłem zachęcony dobrymi oceanami tej serii i licznymi pozytywnymi opiniami o niej. Pierwszy tom okazał się jednak jedynie niezłą rozrywką, typową dla gatunku shoujo-ai, girl love czy jak wolicie go nazywać. Dałem całości jednak drugą i trzecią szansę i w końcu doczekałem się poprawy jakości i od tamtej pory seria trzyma poziom.

Czytaj więcej...

Gdy Zapłaczą Cykady Tom 18 Księga Manifestacji Demona

CYKADY ZNOWU PŁACZĄ

„Gdy zapłaczą cykady”, świetna seria dla miłośników horrorów, thrillerów i mrocznej fantastyki, dobiegła końca już jakiś czas temu. Pytania doczekały się swoich odpowiedzi, wątki zostały domknięte, akcja zakończona… Co jeszcze można byłoby dodać do całej opowieści? Całkiem sporo. Owszem, „Księga ukojenia duszy”, która była typowym, komediowym przerywnikiem nie zapowiadała tego, a jednak.

Czytaj więcej...

Tokyo Ghoul: Re 15

POTWORY I LUDZIE

Kolejna mangowa seria wielkimi krokami zbliża się do końca. Po niedawnym pożegnaniu m.in. „AkamegaKill”, „Dimension W” czy „Switched” już niedługo będziemy musieli pogodzić się z finałem „TokyoGhoul:re”. Opowieść ta, jeśli wliczyć też jej pierwszy cykl, „TokyoGhoul”, była z nami wiele długich lat i jako jedna z nielicznych na polskim rynku doczekała się wsparcia w postaci kilku lightnoveli uzupełniających jej treść.

Czytaj więcej...

Switched Tom 3

LAST SWITCH

I to już koniec. Duże pozytywne zaskoczenie, jakim okazała się manga „Switched”, właśnie osiągnęło swój finał. Przedwczesny, nie ma się co oszukiwać, bo całość była tak udana, że chciałoby się tylko więcej, ale jednocześnie udany i satysfakcjonujący. Aż szkoda zatem rozstawać się z bohaterami, z którymi spędziło się ten czas – bohaterami jakże sympatycznymi i zapadającymi w pamięć – ale dobrze, że całość okazała się tak przyjemną przygodą.

Czytaj więcej...

Uwaga Giganty! Tom 3 Strzeżcie Się, Potwory!

CLAUDETTE - odważna, niezwykle dzielna, błyskotliwa i przezabawna dziewczynka z mieczem w ręku, powraca! Ta intrygująca, niezwykle charakterna i uwielbiana przez dziecięcych czytelników, bohaterka komiksowego cyklu Rafaela Rosado i Jorge Aguirre, powraca za sprawą premiery kolejnej, trzeciej już części tej sagi - komiksu pt. "Strzeżcie się, potwory!", który to tradycyjnie już ukazał się nakładem Wydawnictwa Jaguar! Poznajmy zatem najnowsze przygody tej bohaterki i emocje, jakie niesie sobą ich odkrywanie.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!