Ostatnio Dodane

Wyjątkowe Chwile Ze Sztucznymi Brawami

  Gianni Pacinotti (Gipi) jest jednym z tych twórców współczesnego komiksu, którego dzieła zawsze wymykają się sztywnym, gatunkowym podziałom. I nie inaczej ma się rzecz z jego najnowszą pracą pt. "Wyjątkowe chwile ze sztucznymi brawami", które ukazało się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy. To przewrotna opowieść o czasie, ludziach i tajemnicach nie tylko naszego, ale też i innych światów.

Czytaj więcej...

Robot Z Niebieskiego Lasu Bitmaks I Spółka

"Robot z niebieskiego lasu" to pierwsza część nowej serii komiksów dla dzieci "Bitmaks i spółka", której autorami jest hiszpański duet Copons & Fortuny. Są to komiksy przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Napisane dużą czcionką, z niewielką ilością tekstu, są doskonałą propozycją dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w samodzielnym czytaniu. Są też ciekawą alternatywą dla tradycyjnych czytanek i książeczek.

Czytaj więcej...

Gideon Falls Tom 5 Niegodziwe Światy

Nakładem Wydawnictwa Mucha Comics ukazała się właśnie najnowsza i zarazem piąta już odsłona bestsellerowego, komiksowego cyklu "Gideon Falls". Cyklu, który od lat łączy sobą opowieść grozy z elementami sensacji, dramatu i historii obyczajowej. Niniejsza część nosi tytuł "Niegodziwe światy" i w mej ocenie oferuje najbardziej widowiskową, ale też i w jakiejś mierze przełomową, część tej relacji.

Czytaj więcej...

Mrok W Różu

Erotyczna opowieść z pograniczu snu, fantazji, onirycznej wyprawy do krainy marzeń, magii, ale po części też i mroku... - tak oto jawi się najnowsze, komiksowe dzieło Tony'ego Sandovala pt. "Mrok w różu", które ukazało się właśnie w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy. Zapraszam do poznania recenzji tej pozycji, którą miałam przyjemność odkryć za sprawą portalu Sztukater.

Czytaj więcej...

Stumptown Tom 4

    Wydawnictwo Mucha Comics zaprasza nas oto do odwiedzenia raz jeszcze niezwykle klimatycznego, ale też i mrocznego miasta Portland, zwanego powszechnie Stumptown. Zaprasza za sprawą premiery najnowszej i zarazem czwartej już odsłony komiksowego cyklu pt. "Stumptown" właśnie. Poniżej postaram się opowiedzieć wam nieco więcej o tej pozycji, którą mogłam poznać dzięki portalowi Sztukater.

Czytaj więcej...

Smerfy Tom 10 Zupa Ze Smerfów

Boże, jak ja kochałam Smerfy! Jako dziecko lat osiemdziesiątych miałam nie za duży wybór spośród dobranocek, ale w wieku paru lat chciałam być Smerfetką a moim mężem miał być oczywiście Laluś. Bardzo doceniałam Papę Smerfa i bałam się Gargamela, choć trochę mi go było żal, bo zwykle był całkiem sam w swojej wieży. No chyba, że obmyślał jakiś niecny plan z innymi złymi bohaterami bajki.

Czytaj więcej...

Doktor Strange Tom 1

NIEZWYKŁA PODRÓŻ DOKTORA DZIWAGO

 

Po udanym runie „Doktora Strange’a”, jaki wyszedł spod ręki Jasona Aarona i równie przyjemnych zeszytach pisanych przez Donny’ego Catesa, seria przechodzi pod skrzydła Marka Waida. Tego samego, który dał nam zarówno tak świetne opowieści, jak „Kingdom Come: Przyjdź królestwo”, jak i przeciętniak pokroju niektórych fabuł z Avengers.

Czytaj więcej...

Freyja Tom 4 Fałszywy Książę

POMOC PRZYBYWA

Nie jestem wielkim fanem fantasy, choć dobre dzieła z tego gatunku czytam/oglądam równie chętnie, jak wszystkie inne dobre książki, komiksy tudzież filmy. A „Freyja” jest dobra. Może nie bardzo dobra, bo to jednak jedynie powielanie i odtwarzanie sprawdzonych schematów gatunków, wciąż jednak jest udana i warta polecenia miłośnikom fantastyki w średniowiecznych realiach i przygodowych, quasi historycznych opowieści.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial