Ostatnio Dodane

Gwiazda Spadająca Za Dnia Tom 10

BĘDZIESZ ZE MNĄ CHODZIĆ?

Dziesiąty tom „Gwiazdy spadającej za dnia” wprowadza wreszcie zmianę, na jaką zanosiło się od dłuższego czasu. Czyżby dla głównej bohaterki nadeszła upragniona stabilizacja? Nic bardziej mylnego, bo na horyzoncie znów pojawia się coś, co może wywrócić życie jej (i nie tylko) do góry nogami. Pytanie: na lepsze czy gorsze?

Czytaj więcej...

Gwiazda Spadająca Za Dnia Tom 11

NIE PUSZCZAJ MNIE

Przedostatni tom „Gwiazdy spadającej za dnia”, jak to na tę mangę przystało, jeszcze bardziej komplikuje sytuację. Całkiem niedawno temu to Mamura walczył z Shishio o Suzume, teraz role się odwróciły. Kto wygra? I za jaką cenę?

Ledwie Suzume zdecydowała się być z Mamurą, choć sprzeczne uczucia wciąż walczą w niej o dominację, a już wszystko się skompilowało.

Czytaj więcej...

Słyszę Twój Głos

GŁOSY W GŁOWIE

Najnowsza jednotomówka od Waneko to kolejna udana manga, która spodoba się zarówno miłośnikom historii obyczajowych, jak fascynatom fantastyki. Nieźle napisana, znakomicie zilustrowana, czyta się szybko i z przyjemnością. A przy okazji to komiks dla ludzi ceniących klimaty w stylu Stephena Kinga.

Główną bohaterką mangi jest Aihara, zamknięta w sobie, wycofana licealistka, która nie ma przyjaciół ani nie lubi się odzywać.

Czytaj więcej...

Akame Ga Kill! Tom 3

NIE UMRĘ

Jak tu nie lubić „Akamegakill!”. Wystarczy rzut oka na okładkę, by w czytelnikach z mojego pokolenia (a pewnie i nie tylko) obudził się sentyment. Bohaterka na niej przedstawiona to wypisz wymaluj SonGoku SSJ3 z nieśmiertelnego „Dragon Ball”, a jej dłoń przypomina dłoń Piccolo z tej samej mangi. Środek też jest podobny, bo oparty na walkach, choć już sam gatunek, klimat całości i jej brutalność bliższe są „Naruto” – serii inspirowanej… tak, tak „Smoczymi kulami”.

Czytaj więcej...

Murcielago 3

KOLEKCJONER SKÓR

„Murciélago” nabiera tempa, a wraz z nim historia staje się bardziej krwawa, brutalna i przesycona erotyką, niż wcześniej. Wszystkie te elementy stają się ostrzejsze z tomu na tom, choć najbardziej zmiana ta dotyczy ostatniego z nich. Ale jednocześnie nie brak tu humoru, słodyczy i infantylnej niemalże lekkości, które mnie osobiście – w połączeniu z rzezią – kupiły najbardziej.

Czytaj więcej...

Tokyo Ghoul: Re 3

SMAK WALKI

Choć to już trzeci tom „TokyoGhoul:re”, seria nadal powoli się rozkręca i bardzo okrężną drogą zmierza do zajęcia się wątkami pozostałymi po jej poprzedniej odsłonie. Jednak po dwóch pierwszych częściach, skupionych raczej na zawiązywaniu akcji, nadszedł wreszcie czas na solidną dawkę krwawych pojedynków i walki na śmierć i życie. A tym jak zwykle towarzyszy przyjemnie mroczny klimat, który polubili czytelnicy serii.

Czytaj więcej...

Historie Okupacyjne: Antologia Cz. 1

HISTORIA AUTOBIOGRAFICZNA – ŻYCIE SIMILAKA CZ. I

Komiksów wojennych nie brakuje na naszym rynku – podobnie zresztą jak komiksów biograficznych. Ale autobiograficzna i to na dodatek stworzona przez naszego rodaka nie jest już czymś, co spotka się zbyt często. „Historie okupacyjne” to zatem ciekawa pozycja dla miłośników rodzimych opowieści graficznych, szczególnie że pozostaje przy tym naprawdę udanym komiksem.

Czytaj więcej...

Supa Strikas 2 Wyzwanie Shakera Komiks

Nowe kolorowanki i komiksy z bohaterami Supa StrikasRozpocznij przygodę w świecie Supa Strikas! Przedstawiamy nową serię kolorowanek i komiksów pełną obrazków ze słynnego komiksu o wschodzących gwiazdach piłki nożnej. Dla młodych fanów futbolu i nie tylko!

Czytaj więcej...

Współpracujemy z: