Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

Blue Note. Ostatnie Dni Prohibicji

 Ameryka lat 30-tych ubiegłego wieku, to świat biedy, przestępczości i jakże głośnej prohibicji. Był to jednak również świat wielkich marzeń i szans, które przy korzystnym splocie okoliczności pozwalały zacząć nowe, lepsze życie. I właśnie o tym świecie i jego niezwykłym kolorycie opowiada komiksowa opowieść pt. „Blue Note. Ostatnie dni prohibicji”, która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Lost in Time.

Czytaj więcej...

RIP. Derrick. Ciężko Przeżyć Własną Śmierć

 Pomysł na tę serię był w swej prostocie wręcz genialny. I, trzeba to przyznać, został naprawdę dobrze wykorzystany przez twórców. Dzięki temu w ręce czytelników trafia dobry komiksowy thriller obyczajowy, którego akcja nadawałaby się doskonale na hitowy serial telewizyjny.

Z naszym zżyciem tak już bywa, że ktoś musi po nas sprzątać. Zabierać nasze śmieci, może sprzątać dom, może podwórko.

Czytaj więcej...

Daredevil. Mark Waid

 Oto wreszcie jest tak długo wyczekiwany i rozbudzający wielkie oczekiwania komiks Marka Waida pt. „Daredevil”! Wreszcie możemy cieszyć się w naszym kraju lekturą tej złożonej i w jakiejś mierze stanowiącej nowy rozdział dla tej słynnej komiksowej postaci, opowieści. Tytuł ten ukazał się w Polsce nakładem Wydawnictwa Egmont, zaś mogłam go dla was zrecenzować dzięki uprzejmości portalu Sztukater.

Czytaj więcej...

Dni Piasku

 Stany Zjednoczone czasu wielkiego kryzysu lat trzydziestych. Młody, ambitny i marzący o wyrwaniu się z nowojorskiej beznadziei fotograf - John Clarc, dostaje oto niebywałą szansę od losu. Jest nią zatrudnienie przez jedną z rządowych agencji, która zleca mu udanie się w podróż do Oklahomy, by tam udokumentował dramatyczne skutki szalejący burz piaskowych, które nękają mieszkańców tego i sąsiednich stanów.

Czytaj więcej...

Universal War Two. Wydanie zbiorcze

 Wojna... - znaczyła, wciąż znaczy w dniu dzisiejszym i zapewne niestety znaczyć zawsze już będzie, ludzką egzystencję. Walka o ziemię, wpływy i bogactwa ma również to do siebie, że po zamknięciu jednego rozdziału nie pozostaje długo w uśpieniu, rozpoczynając kolejną, wojenną tragedię. Tę bolesną prawdę potwierdza sobą także znakomity komiksowy album „Universal War Two.

Czytaj więcej...

Pozytywka. Tajemnice Przeszłości

 Gdy świat czasami przygnębia, warto oderwać się od rzeczywistości i spojrzeć na nią z magicznej perspektywy. Może niekoniecznie będzie to prawda, jednakże każdy z nas potrzebuje chwile przerwy i możliwości uświadomienia sobie, że władamy niesamowitymi możliwościami wynikającymi z wyobraźni. Bo czy nie byłoby cudownie, gdyby nasz świat posiadał właśnie magię?

Czytaj więcej...

Delisie. Życie Ma Smak

 Jeśli kochacie smakowite dania, słodkości i do tego komiksy..., to mam dla was znakomitą propozycję! Sięgnijcie oto po pierwszą część komiksowej serii dla dzieci pt. „Delisie”, która przenosi nas do niezwykłego świata Delilandu - krainy, w której jej mieszkańcy nazywają się i wyglądają jak różnego rodzaju kulinarne dania i potrawy. Komiks ten nosi tytuł „Życie ma smak” i ukazał się nakładem Wydawnictwa Egmont.

Czytaj więcej...

Sami. Tom 2. Nożownik Z Fortville

  Po bardzo entuzjastycznie przyjętej pierwszej części komiksowego cyklu dla młodzieży pt. „Sami”, mamy dziś przyjemność poznać drugi tom tej serii, która przedstawia nam wymarły świat i w nim kilkoro nastoletnich bohaterów, którzy próbują przetrwać. Komiks ten nosi wymowny tytuł „Nożownik z Fortville” i ukazał się on w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial