Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

Dziadostwo. Tom 2

  Kilka miesięcy temu miałam przyjemność opowiedzieć wam o niezwykle interesującym, klimatycznym i zatopionym w naszej polskiej rzeczywistości, komediowo-tragicznym komiksie pt. „Dziadostwo”. Dziś mam równie wielką przyjemność opowiedzieć wam o kontynuacji tej historii - komiksie „Dziadostwo. Tom 2”, który ukazał się właśnie nakładem Wydawnictwa Timof Comics.

Czytaj więcej...

Śnienie. Jeden Magiczny Ruch. Tom 3

 „JEDEN MAGICZNY RUCH” - pod tym tytułem kryje się najnowsza, trzecia i zarazem finalna odsłona znakomitego, komiksowego cyklu „Śnienie”. Cyklu, którego zaskakująca i przewrotna fabuła została osadzona w popularnym i niezwykle rozbudowanym Uniwersum Sandmana. Komiks ten ukazał się oczywiście nakładem Wydawnictwa Egmont, zaś ja mogłam go poznać i zrecenzować za sprawą portalu Sztukater.

Czytaj więcej...

Kruk (Drugie Wydanie)

  „KRUK”- zapewne większość z nas zna tę znakomitą, komiksową opowieść Jamesa O'Barra o zemście zza grobu, na postawie której powstała później głośna, filmowa adaptacja z tragicznym, śmiertelnym wypadkiem Brandona Lee na planie. Dziś mamy okazje poznać nowe, rozszerzone, autorskie wydanie tego komiksu, które ukazało się właśnie w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Planeta Komiksów.

Czytaj więcej...

Czarodzieje I Ich Dzieje

  A gdyby tak przenieść naszych ulubionych bohaterów disnejowskich kreskówek na łono barwnej opowieści fantasy z magią, rycerzami i smokami w tle...? Hmm - otóż nie trzeba gdybać nad tym, jakby to było..., gdyż włoski twórca komiksów w osobie Stefano Ambrosio, już tego dokonał! I właśnie efekt tego odważnego pomysłu możemy poznać dziś także i my za sprawą premiery komiksu „Czarodzieje i ich dzieje”, który ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont.

Czytaj więcej...

Dceased. Martwa planeta

  Odważne pomysły są dobre, zasługują na uznanie i bardzo często - zwłaszcza na gruncie literatury, zmieniają daną opowieść, literacki cykl, czy też całe Uniwersum, na lepsze. Tak właśnie ma się rzecz z komiksową serią „DCEased”, której to właśnie najnowsza i zarazem trzecia odsłona – „Martwa planeta”, ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont.

Czytaj więcej...

Cartland. Wydanie zbiorcze. Tom 3

  Wszystko co dobre, musi kiedyś się skończyć - niestety... Nie inaczej ma się rzecz ze znakomitą, komiksową serią spod znaku westernu pt. „Cartland”, autorstwa nieżyjącej już Laurence Harlé. Oto bowiem  - nakładem Wydawnictwa Elemental, ukazała się właśnie w naszym kraju trzecia i zarazem finalna, zbiorcza odsłona tego cyklu, na którą składają się trzy mini opowieści: „Ocaleni z cienia”, „Świetliste dziecko” i „Znaki diabła”.

Czytaj więcej...

Kaczogród. Ogromna Maszyna I Inne Historie Z Lat 1959–1960

  „OGROMNA MASZYNA” - pod tym jakże zagadkowym tytułem kryje się kolejna odsłona komiksowej serii „Kaczogród”, przyjmująca jakże już daleki numer siedemnastego tomu. I jak nie trudno się domyśleć, na jej 240 stronach będą czekać na nas kolejne epickie i przezabawne przygody całej kaczej ferajny - na czele ze Sknerusem, Donaldem, jego siostrzeńcami, czy też zwariowanym Diodakiem.

Czytaj więcej...

Cartland. Wydanie Zbiorcze 2

  Kiedy tylko myślę o komiksowym i zarazem na wskroś ambitnym westernie, to od razu przychodzi mi na myśl znakomita seria „Cartland”, autorstwa nieżyjącego już Laurence'a Harlé. Dlatego też z tym większą przyjemnością powitałam w swych rekach pozycję „Cartland. Wydanie zbiorcze 2”, która to ukazała się właśnie w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Elemental.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial