Ostatnio Dodane

Hitman Tom 3

NAJEMNIK Z MOCAMI

Trzeci, zdecydowanie grubszy od poprzednich, tom „Hitmana” to pewne odświeżenie dla serii. Opowieść nie zmieniła swojego charakteru, nadal mamy tu gangsterskie porachunki i tym podobne elementy, ale tym razem rzecz wydaje się bardziej epicka i opowiedziana na większą skalę. I więcej w niej zarówno sensacyjnych, jak i superbohaterskich – choć przepuszczonych przez satyryczny filtr – elementów.

Czytaj więcej...

Podróże Z Pazurem. Historia Łapą Pisana

Komiks o tytule Podróże z pazurem. Historia łapą pisana to pierwsza część cyklu przeznaczona dla dzieci starszych, które zainteresowane są światem przyrody, zwierzętami, ochroną środowiska, a także zwiedzaniem najciekawszych zakątków naszego globu. Izabella i Piotr Miklaszewscy, czyli autorzy tej ciekawej książeczki w życiu realnym także są podróżnikami i zwiedzają określone miejsca w towarzystwie swojego kochanego, adoptowanego przed laty psa o imieniu Snupek.

Czytaj więcej...

Paneuropa Vs Smog

Literatura komiksu sprawdza się znakomicie na polu rozrywki, oferując przyjemność i wielkie emocje związane z wartką akcją, przygodą oraz humorem. Komiks może jednak również nieść sobą ważne kwestie natury wychowawczej, które mają największą szansę dotrzeć do świadomości dziecięcego i nastoletniego czytelnika. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tych słów niechaj będzie komiksowa opowieść pt.

Czytaj więcej...

Voyeur Tom 1 Komiksy Erotyczne Z Playboya

Komiks i erotyka, to niemalże nieodłączny związek od najwcześniejszych czasów, gdy to na długo przed pojawieniem się pisma, to właśnie rysunki obrazowały piękno nagiego ciała i magię miłosnego aktu. I tak oto przez wszystkie kolejne wieki - aż do dnia dzisiejszego, zaczytujemy się z rumieńcami i wypiekami na twarzach w owych obrazkowych opowieściach o seksie, które zazwyczaj idą w parze z rubasznym humorem.

Czytaj więcej...

Aliens Tom 4 Kolonialni Marines / Żniwiarze

"ALIEN" (Obcy), to bez wątpienia jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i najbardziej udanych "marek" - bo tak trzeba rozpatrywać ten temat, na polu współczesnej fantastki. Wszyscy wciąż zachwycamy się filmami Ridley'a Scotta - tymi dawnymi, jak wciąż powstającymi, ale też i zaczytujemy się chociażby w komiksowe odsłony tego Uniwersum. I tu właśnie mamy przyjemność poznać w naszym kraju kolejną odsłonę znakomitego cyklu "5th Anniversary Edition" - komiks pt.

Czytaj więcej...

Voyeur Tom 2 Komiksy Erotyczne Z Playboya

Latem ubiegłego roku mieliśmy przyjemność poznać niezwykle intrygującą, komiksową propozycję dla dorosłych pt. "Voyeur. Komiksy erotyczne z Playboya". Pozycję, na której to stronach zagościły zabawne, ciekawe i przesycone erotyką mini opowieści Horacio Altuny, które pojawiały się na łamach magazynu Playboy na przestrzeni całych dziesięcioleci. Dziś nadszedł czas na kontynuację tej czytelniczej przygody, którą funduje nam wydana właśnie przez Wydawnictwo Planeta Komiksów pozycja pt.

Czytaj więcej...

Poczwarki

Ostatnią, tegoroczną premierą Wydawnictwa Kultura Gniewu jest najnowsza powieść graficzna Gosi Kulik pt. "Poczwarki". I od razu powiem, że chyba nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszego, piękniejszego i bardziej poruszającego zwieńczenia roku na polu rodzimego komiksu, aniżeli właśnie za sprawą lektury tej pozycji. Przede wszystkim jest to bowiem niezwykle inteligentna i zarazem przewrotna historia o nas, naszym kraju i wątpliwościach względem tego, co jest w życiu ważne.

Czytaj więcej...

Ciało I Dusza

Jeśli autorem komiksowego scenariusza jest Walter Hill - współtwórca tak wielkich i legendarnych dzieł ekranu, jak "48 godzin”, „Red Heat”, „Ostatni sprawiedliwy”, ,„Obcy 3” i „Deadwood”..., to ów komiks musi być skazany na sukces! I tak też się stało z opowieścią Hilla pt. "Ciało i dusza", która przedstawia niezwykle klimatyczną, zaskakującą i przewrotną historię pewnego gangstera.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial