Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

Lucky Luke. Phil Defer. Tom 8

  Stare westernowe porzekadło głosi, że w jednym miasteczku nie ma miejsca na dwa saloony... I słowa te znajdują potwierdzenie również na stronach klimatycznego komiksu pt. „Lucky Luke. Phil Defer”, który to ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont. I jest to opowieść o tyleż wyjątkowa, iż ukazuje ona konfrontację Lucky Luke'a z naprawdę wymagającym i równym jego rewolwerowym umiejętnościom, przeciwnikiem.

Czytaj więcej...

Świat Akwilonu. Elfy. Tom 5. Przekleństwo Czarnych Elfów

  „Przekleństwo Czarnych Elfów” - pod tym tytułem kryje się oto kolejna odsłona epickiej, komiksowej serii „Świat Akwilonu. Elfy”, w której poznajemy losy rozmaitych przedstawicieli dumnej i charakternej nacji Elfów. I tym samym kolejny też raz trafiamy do baśniowego świata Akwilonu - miejsca tyleż pięknego, co i w jakiejś mierze przerażającego surowością praw życia.

Czytaj więcej...

Królik Kontra Małpa I Inwazja Ludzi. Tom 2

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta... - ta mądra życiowa prawda znajduje swoje potwierdzenie również na polu rozrywkowego komiksu dla dzieci pt. „Królik konta Małpa i inwazja ludzi”, czyli w drugiej części bestselerowej opowieści o rywalizacji tytułowych postaci nad lasem i otaczającą go krainą. Komiks ten ukazał się nakładem Wydawnictwa Egmont, zaś ja miałam przyjemność poznać go dzięki serwisowi Sztukater.

Czytaj więcej...

Świat Akwilonu. Elfy. Wybraniec Półelfów. Tom 4

  „WYBRANIEC PÓŁELFÓW” - pod tym tytułem kryje się kolejna odsłona znakomitej, komiksowej serii „Świat Akwilonu. Elfy”, ukazującej w tym przypadku losy, dzieje i przygody tytułowej nacji mieszkańców Akwilonu. Komiks ten ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont i oferuje on sobą ponad pięćdziesiąt stron barwnej przygody, walki i wielkich emocji, wobec których to nie można przejść obojętnym.

Czytaj więcej...

Seraph Of The End - Serafin Dni Ostatnich - 28.

  Dwudziesta ósma odsłona znakomitej mangi „Seraph of the End - Serafin Dni Ostatnich”, jest z pewnością jedną z najważniejszych, najciekawszych, najbardziej dramatycznych dla całej tej opowieści. Otóż właśnie na stronach tego zeszytu dochodzi do podejmowania przez bohaterów kluczowych decyzji, które zadecydują tyleż o losach ich samych, jak i o losach ich najbliższych.

Czytaj więcej...

Kong The King 2

  Komiksy ciesza się niesłabnąca popularnością już od wielu dekad. Dzieje się tak, ponieważ dostarczają nam niesamowitej rozrywki podanej w nietuzinkowej formie. Grafika, która jest głównym elementem komiksów, często zapisuje się w popukulturze na stałe. Przykładem może być tutaj twórczość Stana Lee, który był autorem takich postaci jak Spider-man, czy Hulk, które są znane wszystkim, nawet osobom, które nie przepadają za taką formą literatury graficznej.

Czytaj więcej...

Agatha Christie. Zbrodnia Na Festynie

  W ramach komiksowej serii Wydawnictwa Egmont „Aghata Christie”, ukazała się właśnie kolejna, komiksowa odsłona twórczości tej wybitnej autorki kryminałów - album pt. „Agatha Christie. Zbrodnia na festynie”, której to głównym bohaterem jest rzecz jasna słynny detektyw Hercules Poirot. Zapraszam was do poznania recenzji tej opowieści, którą miałam przyjemność przeczytać za sprawą serwisu Sztukater.

Czytaj więcej...

Smerfy I Dzieci. Tom 40

  Jeśli kto tylko powie „Smerfy”..., to od razu robi mi się cieplej na sercu, gdy przypomnę sobie te wszystkie wieczory sprzed lat z tą bajką w roli głównej...  Podobne odczucia towarzyszą mi i dziś, gdy oto mam przyjemność sięgnąć po kolejny komiks o przygodach tych sympatycznych, niebieskich bohaterów - album pt. „Smerfy i dzieci”, który ukazał się właśnie w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial