Ostatnio Dodane

Szósty Rewolwer Tom 6 Taniec Duchów

Czas na kolejną, czytelniczą podróż do świata westernu, magii, walki dobra ze złem i grozy, która przybiera najbardziej mroczną postać... Wszyscy wierni miłośnicy komiksów domyślają się już zapewne, że mowa o kolejnej - szóstej już odsłonie znakomitego cyklu pt. "Szósty rewolwer", która od dobrych kilku lat ukazuje się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy.

Czytaj więcej...

Bękart

Opowieści o przestępczych napadach na banki, sklepy i innych tego typu miejscach, było wiele... Niektóre z nich wypadały bardzo okazale, inne nieco bladziej, budząc nasz zachwyt, bądź też rozczarowanie. Jednak zapewniam was, że żadna z nich nie może się równać z niezwykle intrygującą, zaskakującą i w jakiejś mierze odkrywczą na tym polu, komiksową opowieścią pt. "Bękart", która ukazała się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Kultura Gniewu.

Czytaj więcej...

Bajka Na Końcu Świata Tom 5 Odległe Krainy

"BAJKA NA KOŃCU ŚWIATA" - to tytuł niezwykle interesującego, udanego i popularnego cyklu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, który doczekał się już w naszym kraju pięciu swoich odsłon. Najnowsza z nich - "Bajka na końcu świata 5. Odległe krainy", ukazała się właśnie nakładem Wydawnictwa Kultura Gniewu. I powiem szczerze, że jest to jak dotąd z pewnością najbardziej zaskakująca z wszystkich części.

Czytaj więcej...

Kolekcja Mitów Profesora Brownstone’a Tom 2 Marcy I Zagadka Sfinksa

Po niezwykle udanym, ciepło przyjętym i emocjonującym komiksie dla dzieci pt. "Artur i złoty sznur" (ukazał się on w sierpniu ubiegłego roku), przyszedł czas na drugą odsłonę cyklu Joe'go Todda Stantona pt. "Kolekcja mitów profesora Brownstone'a", który w znakomity sposób łączy sobą bajkową opowieść z lekcją historii. Najnowsza część nosi tytuł "Marcy i zagadka Sfinksa" i ukazała się ona tradycyjnie nakładem Wydawnictwa Kultura Gniewu!

Czytaj więcej...

Do Bani Z Takim Komiksem!

TADEUSZ BARANOWSKI stanowi swoją osobą jedną z najważniejszych postaci polskiego komiksu, którego to wspaniałe dzieła bawiły, cieszyły i nierzadko wychowywały całe pokolenia Polaków. Wychowywały, gdyż specjalnością tego autora był zawsze komiks dziecięcy, który to z pewnością nigdy nie wzbiłby się w naszym kraju na tak wysoki poziom, gdyby nie Tadeusz Baranowski. I dlatego też z tym większą przyjemnością powitałam informację o nowym wydaniu jego jednej z najsłynniejszy prac - opowieści pt.

Czytaj więcej...

Czarny Młot '45

Komiksowy cykl pt. "Czarny Młot" zyskuje sobie od lat coraz większe grono wielbicieli, jak i też tym samym skutecznie konkuruje z największymi, światowymi opowieściami o suberbohaterach. Dziś mamy przyjemność poznać kolejną odsłonę tego Uniwersum, a w zasadzie kolejny spin off głównego nurtu relacji - komiks pt. "Czarny Młot '45", który to ukazał się właśnie w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont Polska.

Czytaj więcej...

Green Class Tom 1 Pandemia

Niegdyś pasjonowaliśmy się literackimi i filmowymi opowieściami o pandemii, która zamieniała świat w koszmar, piekło i apokalipsę. Dziś sami żyjemy w realnym obliczu pandemii, zmagając się z wirusem, ale też i stawiając pytania o to, co przyniesie przyszłość. Nie oznacza to jednak bynajmniej, iż nie fascynują nas nadal tego typu opowieści, które w tej naszej sytuacji, nabierają w mej ocenie jeszcze bardziej intrygującego wymiaru.

Czytaj więcej...

Daredevil: The Man Without Fear

ŚMIAŁEK

Kojarzycie listę 100 najlepszych komiksów wszechczasów zdaniem branżowego magazynu „Wizard”? Pewnie tak, bo często o niej wspominam, omawiając kolejne albumy z niej wydawane na polskim rynku – a w ostatnich latach ich nie brakowało, zarówno w ramach wszelkich kolekcji, jak i normalnej działalności wydawniczej – ale czy wiecie ile jest na niej komiksów o Daredevilu? Dokładnie cztery, z czego trzy, jak możecie się domyślić, stworzył Frank Miller.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!