Ostatnio Dodane

Usagi Yojimbo Saga Księga 7

PRZESZŁOŚĆ NIE ŚPI

Wydawanie zbiorczych tomów serii „Usagi Yojimbo” zbliża się powoli do końca. W opublikowanych dotychczas dziewięciu częściach zebrane zostały niemal wszystkie wydane dotąd albumy serii, kolejne są już zapowiedziane, także ten, zbierający dodatkowe historie. Zanim jednak ten „finał” (w cudzysłowie, bo oczywiście cykl ten nadal się ukazuje)się pojawi, cieszmy się kolejnymi przygodami dzielnego samuraja.

Czytaj więcej...

Dragon Ball Super 15

MORO, POŻERACZ ŚWIATÓW

 

Piętnasty tomik „Dragon Balla Super” zbliża się do nas wielkimi krokami. Nie na polskim rynku, tu dopiero czekamy na część jedenastą, ale Japończycy już drugiego kwietnia będą cieszyć się kolejną odsłoną cyklu. odsłoną, która wreszcie kończy nie do końca spełniony wątek walki z Moro, a zarazem wprowadza nas w nową sagę, poświęconą kolejnej autorskiej postaci, Granoli.

Czytaj więcej...

Gigant Poleca Tom 229 Noc Bohaterów

PRZYGODY, AKCJA I ZAGADKI

 

Za niespełna tydzień na rynku pojawi się najnowszy tom cyklu „Gigant Poleca”, zatytułowany „Noc bohaterów”. Jeśli regularnie czytacie komiksy z Kaczkami i Myszami, nie muszę Wam polecać niniejszej pozycji, bo jak zwykle zapewni Wam porcję ulubionych przeżyć. Jeśli nie znacie, a szukacie dobrej rozrywki dla całej rodziny – rozrywki która bawi, śmieszy, poucza i serwuje różnorakie gatunkowo opowieści – to propozycja dla Was, tym bardziej, że nie wymaga znajomości żadnych innych historii z tego uniwersum.

Czytaj więcej...

Człowiek

  Pytanie o kres ludzkości nie skupia się na tym, czy to on nastąpi, ale raczej na kwestii, kiedy...? Nie da się bowiem ukryć, że dążymy do tej chwili w iście mistrzowskim stylu, tempie i godnym pochwały zapale, co widzimy niemalże każdego dnia. Jak będzie on wyglądał - tego nie wiemy, ale możemy sobie wyobrazić za to, co będzie potem. A jest to możliwe m.in. za sprawą lektury znakomitej, komiksowej opowieści pt.

Czytaj więcej...

Kassumai

   Komiksowa podróż do Afryki - tak przedstawia się oblicze opowieści pt. "Kassumai", autorstwa Davida Camposa. To właśnie ten autor opisał na jej stronach swoje przeżycia podczas kilkumiesięcznego pobytu w Gwinei Bissau, gdzie to wraz z grupą wolontariuszy niósł pomoc i wsparcie dla mieszkańców miasta São Domingos. To relacja o podróży, niezwykłym zakątku Czarnego Lądu i ludziach, których miał szczęście tam poznać.

Czytaj więcej...

Simak

Miłośnicy kultowej już, komiksowej serii "Matabaron", ale też i widowiskowej fantastyki na polu tego literackiego nurtu, mogą zacierać ręce! Oto bowiem nakładem Wydawnictwa Scream Comics ukazała się w naszym kraju widowiskowa opowieść pt. "Simak", która wpisuje się luźno w ramy powyższego cyklu, jak i też stanowi sobą zupełnie samodzielną całość. Innymi słowy rzecz ujmując - przygoda, akcja, zaawansowane technologie i dobry humor, czekają na was na ponad 110 stronach tej pięknie wydanej pozycji!

Czytaj więcej...

Wika I Mroczne Wróżki

Nakładem Wydawnictwa Scream Comics ukazała się w naszym kraju druga odsłona niezwykle interesującej serii fantasy - "Wika". Cykl ten przedstawia losy tytułowej, elfiej bohaterki, która po dramatycznej przeszłości i śmierci bliskich musi walczyć o przetrwanie, jak i też sprawiedliwość zemsty. Druga cześć serii nosi tytuł "Wika i mroczne wróżki", zaś poniżej postaram się podzielić z wami wrażeniami z lektury tego pięknie wydanego komiksu.

Czytaj więcej...

The Promised Neverland #20

PROMISED THE END

Kolejna świetna seria mangowa dobiega właśnie końca. „The Promised Neverland”, bo o niej mowa, była z nami przez dwadzieścia tomów (i jedną, całkiem przyjemną light novelę), a teraz wreszcie dobiega końca. I trzeba przyznać, że był to kawał świetnej rozrywki, którą będę wspominał z dużym sentymentem. Najlepszej na samym początku, ale do ostatnich stron trzymającą poziom, który satysfakcjonuje.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial