Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

MY HERO ACADEMIA LIGHT NOVEL: HISTORIE SZKOLNE

 Jak wiecie z moich recenzji, nie przepadam za light novelami. I to dość mocno. Kilka miałem w swoich rękach, niektóre czytało się całkiem nieźle, ale… No właśnie. „My Hero Academia Light Novel: Historie szkolne” to właściwie pierwsza tego typu publikacja, którą naprawdę miałem ochotę przeczytać. I chociaż zachowała zwyczajowy poziom charakterystyczny dla LN, musze przyznać, że jako fan serii w trakcie lektury bawiłem się naprawdę nieźle.

Czytaj więcej...

Darling In The Franxx. Tom 5

 Kolejny tomik „Darling in the FranXX” trafił w nasze ręce i… Cóż, jest to tomik taki, jak poprzednie. Komu podobało się wypełnione po brzegi akcji i erotyką podejście twórców do opowieści, ten będzie zadowolony i tym razem. Komu nie podeszło, zdania nie zmieni. Ale kto szuka takiej typowo męskiej opowieści akcji, nie będzie zawiedziony.

Życie Hiro i reszty toczy się dalej.

Czytaj więcej...

Dziewczyna Do Wynajęcia - 8

  „Dziewczyna do wynajęcia” to taka manga idealna do pokochania. Coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Seria ta nie tylko bowiem bazuje na emocjach, ale też wywołuje w nas całą ich masę i dostarcza rozrywki, od jakiej ciężko jest się oderwać.

Relacje Kazuyi i Miuzhary rozwijają się. Z klienta do sąsiada co prawda – chłopak wolałby bliższą znajomość, ale to musi mu wystarczyć – niemniej zawsze to coś.

Czytaj więcej...

Wujek Sknerus I Kaczor Donald. Tom 9. Powrót Trzech Caballeros

Pani M.

  Przygód nieśmiertelnego Kaczora Donalda ciąg dalszy. Tym razem autorem jest Don Rosa. Co czeka na naszego kaczego ulubieńca?

 Donald między innymi znalazł się w meksykańskim pociągu bez maszynisty. Stoczył też nierówną walkę ze Złotym Kapeluszem. Na szczęście u jego boku stoją amigos José Carioca i Panchito.

Czytaj więcej...

Kaczogród Stawiłem Sobie Pomnik i Inne Historie Z Roku 1952

Czy są na sali fani Kaczora Donalda? Jeśli tak, to mam dzisiaj dla Was recenzję albumu, który zawiera komiksy Carla Barksa z roku 1952. Tytułowa historia opowiada o maharadży Bredniostanu, który przybywa do Kaczogrodu. Zgadza się sfinansować pomnik Korneliusza Kwaczaka, czyli założyciela miasta. Oczywiście siada w ten sposób na ambicji Sknerusowi. Przecież ten nie może pokazać, że ktoś jest bogatszy od niego.

Czytaj więcej...

Czerwony Baron

    Każdy z nas, niezależnie od swoich zainteresowań, słyszał zapewne o słynnym „Czerwonym Baronie”, czyli niemieckim pilocie z okresu I wojny światowej, który wsławił się odniesieniem oficjalnie uznanych osiemdziesięciu powietrznych zwycięstw. I to właśnie tej niezwykłej postaci i jego dokonaniom została poświęcona znakomita, komiksowa opowieść pt. „Czerwony Baron.

Czytaj więcej...

Pikapidula Tom 2 Jupijajej

   Mała dziewczynka, jej rezolutny piesek i leniwa świnka morska - czyli bohaterowie znakomitej, komiksowej opowieści dla dzieci pt. „Pikapidula” - powracają! Powracają za sprawą premiery najnowszej odsłony cyklu Agnieszki Surmy, która tym razem nosi wielce intrygujący tytuł „Jupijajej”! Komiks ten ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Egmont Polska.

Czytaj więcej...

Sapiens Opowieść Graficzna Filary Cywilizacji Część 2

Nazwisko Yuval Noah Harari to w dzisiejszym literackim świecie wyznacznik jakości. Kiedy do księgarni trafia książka opatrzona jego nazwiskiem nie ulega wątpliwości, że będzie to światowy bestseller, a do tego kawał świetnej literatury, na najwyższym poziomie. Co więcej, nie będzie to miałki przekaz, ale rozważania o sprawach ważnych, z uwikłaniem jednostki w historię cywilizacji na czele, czego potwierdzeniem są obecne już na rynku wydawniczym tytuły prac tego autora.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial