Regulamin

§ 1. Postanowienia ogólne

Regulamin określa sposób korzystania z portalu internetowego (serwisu) www.sztukater.pl przez Użytkowników i Użytkowników Zarejestrowanych. Strona internetowa www.sztukater.pl umożliwia komunikację oraz wymianę informacji, opinii i spostrzeżeń przez Użytkowników Zarejestrowanych oraz dodawania komentarzy do artykułów przez Użytkowników.

Czytaj więcej...

Polityka prywatności

Sztukater.pl

Stowarzyszenie Sztukater Organizacja Pożytku Publicznego administrująca portal Sztukater.pl

Czytaj więcej...

Sabat Fiction - Fest 2018 już niebawem w Kielcach!

Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. po raz kolejny serdecznie Zapraszają do Kielc, na piątą już edycję Festiwalu Fantastyki Sabat Fiction – Fest. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia 2018 roku, na terenie Targów Kielce. Miłośnicy szeroko pojętej popkultury, fantastyki i kultury dalekiego wschodu ponownie będą mieli okazję spędzić wyjątkowe trzy dni, na targowych halach, wypełnionych atrakcjami.

Czytaj więcej...

"PRO MO" - Litwa

W dniach 15.03.2018-22.03.2018 miałam przyjemność uczestniczyć w projekcie „Pro Mo”, który odbył się na Litwie. W wymianie wzięły udział, także takie kraje jak: Bułgaria, Litwa, Włochy, Hiszpania, Czechy i Chorwacja. Decyzję o chęci uczestniczenia w projekcie podjęłam, ponieważ chciałam poszerzyć swoją wiedzę na temat prowadzenia własnego biznesu, oraz dowidzieć się jak najwięcej o możliwych kanałach reklamy.

Czytaj więcej...

"New Media and NGOs" - Turcja

Na projekt w Izmirze mieliśmy podzielić grupę na dwie części (hate speech oraz wordpress) mi przypadła ta pierwsza i tam skupiłem swoje działania. Przed wyjazdem zapoznałem się z ogólnodostępną publikacją na temat „WE CAN" taking action against hate speech through counter and alternative narratives.Okazała się bardzo przydatna przy pierwszym prawdziwym dniu projektu, gdyż w dzień przyjazdu miał odbyć się teambuilding i zapoznanie, lecz nasz późniejszy przyjazd i słaba organizacja transportu przez grupę hostującą ukróciła ten proces.

Czytaj więcej...

"Supportive Inclusive Paths for Marginalized Youth" - Włochy

W dniach 12-18 lutego 2018 wzięłam udział w treningu finansowanym przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+ pt. „Supportive Inclusive Paths for Marginalized Youth". Miejscem projektu było Sant'Antioco na Sardynii. Kraje uczestniczące to: Włochy, Litwa, Grecja, Hiszpania, Węgry, Słowacja, Polska. Łącznie 20 uczestników. Językiem projektu oczywiście był angielski.

 

Czytaj więcej...

"The Show Must Go On" - Rumunia

Miałam duże obawy przed wyjazdem na projekt, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Podróż była bardzo męcząca - mimo że Satu Mare jest położone zaraz przy Węgiersko-Ukraińskiej Granicy i odległość z Wrocławia wynosi tam zaledwie 650 kilometrów, nie ma dobrych połączeń, dojazd trwa prawie całą dobę. Dodawała mi jednak energii chęć realizacji wyznaczonego sobie celu i dotarłam na miejsce bez problemu.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych 2018

Rozejrzyj się po swoim pokoju, spójrz na półki, regały, zajrzyj do szafy, pod łóżko. Weź latarkę i udaj się na strych, do piwnicy, do garażu. Spójrz ile tam zabawek z których wyrosłeś, książek, które przeczytałeś, a o których zapomniałeś. Nie każmy im zarastać kolejną warstwą kurzu, przecież możesz podać je dalej, podzielić się, a tym samym wspomóc naszą akcję.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z: