"The Show Must Go On" - Rumunia

Miałam duże obawy przed wyjazdem na projekt, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Podróż była bardzo męcząca - mimo że Satu Mare jest położone zaraz przy Węgiersko-Ukraińskiej Granicy i odległość z Wrocławia wynosi tam zaledwie 650 kilometrów, nie ma dobrych połączeń, dojazd trwa prawie całą dobę. Dodawała mi jednak energii chęć realizacji wyznaczonego sobie celu i dotarłam na miejsce bez problemu.

Czytaj więcej...

Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych 2018

Rozejrzyj się po swoim pokoju, spójrz na półki, regały, zajrzyj do szafy, pod łóżko. Weź latarkę i udaj się na strych, do piwnicy, do garażu. Spójrz ile tam zabawek z których wyrosłeś, książek, które przeczytałeś, a o których zapomniałeś. Nie każmy im zarastać kolejną warstwą kurzu, przecież możesz podać je dalej, podzielić się, a tym samym wspomóc naszą akcję.

Czytaj więcej...

"Young Changemakers of Tomorrow" - Portugalia

Wino, Lizbona, Pasteis de Nata- trzy rzeczy które przychodziły mi na myśl o Portugalii przed moim przybyciem na projekt „Young Changemakers of Tomorrow”. Jednak teraz o wspomnieniach związanych z tym państwem mogłabym mówić godzinami. Uważam, że najlepszym podsumowaniem całego wyjazdu będzie skupienie się na najciekawszych punktach oraz tych, które najlepiej będę wspominać.

Czytaj więcej...

"In land we trust" - Armenia

W malowniczej górskiej wsi, nieopodal miasteczka Stepanawan w północnej Armenii, ponad 2700 km od Warszawy, uczestnicy z dziewięciu krajów: Armenii, Grecji, Jordanii, Niemiec, Rosji, Słowacji, Ukrainy, Węgier i oczywiście Polski spotkani się na szkoleniu pt. „In Land we Trust”.

 

W dniu przyjazdu dostaliśmy możliwość zapoznania się z pozostałymi 30 uczestnikami.

Czytaj więcej...

"Back to NGO basics" - Turcja

W dniach 30.11.-06.12.2017 r. wziąłem udział w szkoleniu organizowanym w Turcji, w mieście Eskişehir, o nazwie „Back to NGO Basics”. W projekcie wzięło udział łącznie 29 uczestników z 10 krajów – Azerbejdżanu, Estonii, Bułgarii, Grecji, Turcji, Polski, Włoch, Macedonii, Rumunii i Mołdawii. Przez cały czas trwania projektu uczestnikom towarzyszył również support team oraz dwóch trenerów, którzy to byli przedstawicielami organizatorów.

Czytaj więcej...

"Communicating Migration – Creating Possibilities" - Włochy

W dniach 05.11 - 13.11.2017 miałam przyjemność uczestniczyć w wymianie młodzieżowej Communicating Migration – Creating Possibilities, która odbyła się w Katanii w ramach Programu Erasmus+ KA1. Poza Polską, uczestnicy biorący udział w wymianie reprezentowali także takie kraje jak Estonię, Bułgarię, Litwę oraz Włochy.

 

Projektem zainteresowałam się ze względu na tematykę migracji, która znajduje się w polu moich osobistych zainteresowań.

Czytaj więcej...

Rozliczenie Ogólnopolskiej Zbiórki Darów Kulturalnych 2017

Stowarzyszenie Sztukater z siedzibą we Wrocławiu (54-002 Wrocław, ul. M. Płońskiego 33/4), zgodnie ze głoszeniem zarejestrowanym na Portalu Zbiórek Publicznych pod numerem nr 2017/565/OR, przeprowadziło na terenie całej Polski zbiórkę publiczną pod hasłem Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych 2017 z przeznaczeniem zebranych ofiar na rzecz domów dziecka, placówek oświatowych i kulturalnych, hospicjów oraz organizacji zajmujących się walką z wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z: