Rozliczenie Ogólnopolskiej Zbiórki Darów Kulturalnych 2017

Stowarzyszenie Sztukater z siedzibą we Wrocławiu (54-002 Wrocław, ul. M. Płońskiego 33/4), zgodnie ze głoszeniem zarejestrowanym na Portalu Zbiórek Publicznych pod numerem nr 2017/565/OR, przeprowadziło na terenie całej Polski zbiórkę publiczną pod hasłem Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych 2017 z przeznaczeniem zebranych ofiar na rzecz domów dziecka, placówek oświatowych i kulturalnych, hospicjów oraz organizacji zajmujących się walką z wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...

"Challenge" - Hiszpania

Formalna, nieformalna edukacja oraz wyzwanie jakim jest holistyczne ujęcie edukacji było tematem szkolenia Challenge w dniach 24-30 października w Barcelonie. Szkolenie zostało zorganizowane przez organizację La Rotllana i poprzez warsztaty, spotkania, wystawy i debaty uczestnicy zmierzyli się z wyzwaniem poszukiwania dobrych praktyk, strategi współpracy i metodologi.Pierwszym wyzwaniem po męczącej podróży było „wdrapanie” się na wzgórze, na którym mieścił się hotel.

Czytaj więcej...

"DigiMedia RESPONSibility TO BE!" - Łotwa

 Projekt na Łotwie nie był moim pierwszym wyjazdem tego typu. Z doświadczenia wiem, że mogą być one zarówno bardzo ciekawe i ubogacające albo też monotonne i niezorganizowane. Dlatego „dla własnego świętego spokoju” wobec tego projektu postanowiłam nie mieć żadnych oczekiwań. Tak, przyznaję- ważny był dla mnie temat

Czytaj więcej...

"Break Your Boundaries" - Rumunia

 

Zaaplikowałam na projekt „Break Your Boundaries” w Rumunii dlatego że w tym momemcie szukam pracy i chciałam dowiedzieć się wskazówek na ten temat. Przyjmująca organizacja Solomon obiecywała ciekawy projekt o rozwijaniu umiętności miękich, poprawnym zachowaniu się na rozmowach rekrutacyjnych, napisaniu CV i listu motywacyjnego. To wszystko rzeczywiście było częścią tej wymiany, a oprócz tego zostały zaproszone eksperci z HR, które opowiedzieli interesujące historii o swoje pracy.

Czytaj więcej...

"Stop, Slow, GO!" - Grecja

 

If you ever come across a project offer collaborating with the organization Stowarzyszenie Sztukater, I recommend to grab this chance with both hands and hold on tight. However, it is important that you remember that it is not a holiday! Each of these trips has its purpose, and it revolves around a specific subject.

 

My project took place in Greece, in a small city called Spileo (It is a village and a community of the Grevena municipality).

Czytaj więcej...

"LEARNING INSIDE OUT" - Łotwa

W dniach 10-18.09 brałem udział w projekcie "Learning Inside Out", który odbywał się w samym środku łotewskiej głuszy, w pobliżu niewielkiej miejscowości Edole. Na szkolenie swoje reprezentacje wysłały takie kraje jak Polska, Estonia, Łotwa, Turcja, Włochy, Grecja, Macedonia, Bułgaria, Dania, Portugalia, Litwa, Rumunia i Czechy. Celem projektu było uświadomienie młodym ludziom (i nie tylko) jak ciekawym uzupełnieniem codziennego procesu nauki, nie tylko formalnej, ale i nieformalnej (a być może przede wszystkim nieformalnej) może być przebywanie na świeżym powietrzu na łonie natury.

Czytaj więcej...

"Keep In Touch" - Portugalia

Projekt Keep in Touch, Portugalia, 5-15 września

 

Pierwszego dnia zostaliśmy ciepło przyjęci przez portugalskich organizatorów, którzy poczęstowali nas tradycyjnymi słodyczami i gorącą kawą. Przyjechaliśmy do hostelu znajdującego się w górach Serra de Estrela. Byliśmy zachwyceni pięknymi krajobrazami, czystym powietrzem oraz gościnnością personelu. Mieszkaliśmy w małych 8-osobowych pokojach, jednak mieliśmy w 

Czytaj więcej...

"Social Advertmakers" - Łotwa

At the beginning of the September we took participations in project "Social Advertmakers" organised by Erasmus Plus. During the project we learned a lot of practical and useful knowledge. Now is time for us to share this opportunity. We did a workshop on October 27 at the Medical University of Warsaw. We are glad that some people wanted to listen our lecture and learn new things.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z: