„WORK OF MAN - WOMan" w Turcji

 

Podzieleni na grupy zdążyliśmy odwiedzić pobliskie organizacje wspierające rozwój kultury i nauki przeważnie w niższych warstwach społecznych. Nasi tureccy gospodarze okazali się bardzo mili i pomocni, towarzyszyli nam podczas wycieczek po mieście i chętnie przedstawiali uroki swojej kultury dzięki ich gościnności część naszej grupy mogła na własne oczy zobaczyć i przez parę minut uczestniczyć w tureckim weselu (niesamowite wrażenia).

Czytaj więcej...

Ogólnopolski Festiwal „Sabat Fiction-Fest” Edycja Czwarta 2017

Zapraszamy do uczestnictwa w czwartej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Sabat Fiction-Fest, nad którym portal sztukater.pl objął patronat medialny. Współorganizatorami Festiwalu jest Stowarzyszenia Sabat Fiction oraz

Czytaj więcej...

SPRAWOZDANIE OPP ZA 2016 ROK

Stowarzyszenie Sztukater - Sprawozdanie z Działalności Organizacji Pożytku Publicznego za 2016 rok

 

Sprawozdanie Merytoryczne

Czytaj więcej...

Praca Dyplomowa "Analysis Of Financial Statement Of Non-Governmental Organization In Poland The Case Of Sztukater Association"

Dnia 12 września 2016 Hanna Pyrkosz, członek Stowarzyszenia Sztukater przystąpiła do obrony pracy dyplomowej. Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dokonała analizy sprawozdania finansowego Stowarzyszenia oraz omówiła szczegółowo jego działalność w oparciu o sfery aktywności organizacji od początku jej istnienia.

 

Niniejsza praca dyplomowa została opracowana, w oparciu o dokumentację związaną ze Stowarzyszeniem.

Czytaj więcej...

Sztukater Patronem Medialnym "BARNIM Woda"

Miło nam poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym książkę "BARNIM Woda" autorstwa Bernarda Berga

 

W chwili obecnej można wspomóc autora, dorzucając swoją cegiełkę do projektu, mającego na wsparciu wydanie jego książki.

 

Więcej informacji o zbiórce funduszy: 

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater Wspiera Placówki Oświatowo-Kulturalne

Stowarzyszenie Sztukater wspiera placówki oświatowo- kulturalne oraz domy dziecka prowadząc cykliczną Zbiórkę Darów Kulturalnych oraz w ramach działalności statutowej.

 

Co zbieramy?*Książki ( wszelkiego typu, każdej ilości i tematyki nie muszą być nowe!)*Pieniądze (Dzięki dobrowolnym wpłatom ufundujemy wyposażenie wnętrza, w którym będzie znajdywał się księgozbiór, każda kwota się liczy!)

Czytaj więcej...

„Gender - Awareness to be Aware" w Estonii

 

My, reprezentanci Polski z ramienia Stowarzyszenia Sztukater, swą podróż rozpoczęliśmy w Warszawie na Dworcu Centralnym, skąd ruszyliśmy w drogę do Tallinna, który był celem naszej podróży. Mieliśmy kilka godzin na zwiedzenie stolicy Estonii, a następnie w jednym z centrów handlowych spotkaliśmy się z pozostałymi uczestnikami projektu, by potem ruszyć do Parnu, miasta, w którym odbywało się szkolenie.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z: