Praca Dyplomowa "Analysis Of Financial Statement Of Non-Governmental Organization In Poland The Case Of Sztukater Association"

Dnia 12 września 2016 Hanna Pyrkosz, członek Stowarzyszenia Sztukater przystąpiła do obrony pracy dyplomowej. Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dokonała analizy sprawozdania finansowego Stowarzyszenia oraz omówiła szczegółowo jego działalność w oparciu o sfery aktywności organizacji od początku jej istnienia.

 

Niniejsza praca dyplomowa została opracowana, w oparciu o dokumentację związaną ze Stowarzyszeniem.

Czytaj więcej...

Sztukater Patronem Medialnym "BARNIM Woda"

Miło nam poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym książkę "BARNIM Woda" autorstwa Bernarda Berga

 

W chwili obecnej można wspomóc autora, dorzucając swoją cegiełkę do projektu, mającego na wsparciu wydanie jego książki.

Więcej informacji o zbiórce funduszy: 

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater Wspiera Placówki Oświatowo-Kulturalne

Stowarzyszenie Sztukater wspiera placówki oświatowo- kulturalne oraz domy dziecka prowadząc cykliczną Zbiórkę Darów Kulturalnych oraz w ramach działalności statutowej.

 

Co zbieramy?*Książki ( wszelkiego typu, każdej ilości i tematyki nie muszą być nowe!)*Pieniądze (Dzięki dobrowolnym wpłatom ufundujemy wyposażenie wnętrza, w którym będzie znajdywał się księgozbiór, każda kwota się liczy!)

Czytaj więcej...

„Gender - Awareness to be Aware" w Estonii

 

My, reprezentanci Polski z ramienia Stowarzyszenia Sztukater, swą podróż rozpoczęliśmy w Warszawie na Dworcu Centralnym, skąd ruszyliśmy w drogę do Tallinna, który był celem naszej podróży. Mieliśmy kilka godzin na zwiedzenie stolicy Estonii, a następnie w jednym z centrów handlowych spotkaliśmy się z pozostałymi uczestnikami projektu, by potem ruszyć do Parnu, miasta, w którym odbywało się szkolenie.

Czytaj więcej...

„VOLUNTEER! GET BETTER –MAKE BETTER" w Turcji

 

Duża grupa uczestników przybyła w godzinach wieczornych. Szybkie zamieszanie przy recepcji i każdy miał już przydzielone miejsce w pokoju. Pokoje być dość duże, 3 osobowe i czyściutkie. Do niczego nie można się przyczepić.Pierwszego dnia zajęcia rozpoczęły się około godziny 10. Po za Polakami, w projekcie brały udział: Hiszpania, Rumunia, Włochy, Macedonia, Litwa i Turcja.

Czytaj więcej...

„IMAGINE - Inclusion Of Migrants Via Art And Education" w Turcji

 

Bliskość centrum miasta sprzyjała licznym wycieczkom, te natomiast dawały nam możliwość poznania zarówno okolicy jak i kultury Turcji. Na szczególne wyróżnienie zasługują zarówno uczestnicy, których aktywne, kreatywne podejście i zaangażowanie wpłynęły na stworzenie niesamowitej, przyjaznej atmosfery pracy i wypoczynku, oraz organizatorzy, który dzielnie stawiali czoła wszelkim napotkanym trudnością rozwiązując nasze małe problemy w mgnieniu oka.

Czytaj więcej...

„Career Club” w Turcji

 

Jednego wieczoru wszyscy uczestnicy przygotowali tzw. wieczór kulturowy, podczas którego grupy narodowe prezentowały swoje kraje. Nasza grupa przedstawiła krótką prezentację o Polsce oraz film zrobiony przez jednego z naszych uczestników. Po prezentacjach nastąpiła degustacja tradycyjnych przekąsek i napojów oraz nauka narodowych tańców ze wszystkich krajów.

 

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z: