SPRAWOZDANIE OPP ZA 2017 ROK

Stowarzyszenie Sztukater - Sprawozdanie z Działalności Organizacji Pożytku Publicznego za 2017 rok

 

Sprawozdanie Merytoryczne

Czytaj więcej...

Warszawskie Uwalnianie Kultury z Ogólnopolską Zbiórką Darów Kulturalnych 2018!

Już od 25 czerwca 2018r. możesz uwalniać kulturę ze Stowarzyszeniem Sztukater i zaangażować się w kolejną edycję Ogólnopolskiej Zbiórki Darów Kulturalnych. Jak? Po prostu - przekazując przeczytane książki osobiście do Centrum Młodych w Warszawie. Zbiórka miejscowa trwa do końca lipca. Niezmiennie walczymy niezmiennie o równy dostęp do kultury, szczególnie na obszarach z mniejszymi szansami i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Czytaj więcej...

„Do Sports and Be Healthy in Mind, Body and Soul”

W dniach 16-21.04.18 roku brałam udział w projekcie: "Do Sports and be healthy in mind, body, soul" w tureckim Afyonkarahisar. Był to mój pierwszy projekt dlatego nie wiedziałam czego się spodziewać. Po długiej i ciężkiej podróży ciekawa byłam jak będzie przebiegał sam projekt. Organizatorzy- nauczyciele pobliskiego liceum pierwszego dnia zadbali o integrację z innym uczestnikami z Rumunii, Macedonii i Turcji.

Czytaj więcej...

"Have Your Say!" - Chorwacja (spotkanie przygotowawcze)

 

 

Sprawozdanie z przygotowań oraz APV do projektu Have Your Say! w Chorwacji z dnia 09.06.2018

 

 

Projekt Have Your Say!, który ma odbyć się w dniach 16-23.07 br. w chorwackim Fužine, zajmuje się bardzo ważnym, choć zaniedbywanym w polskiej edukacji, tematem debat formalnych.

Czytaj więcej...

„Be Active – Sports and Culture” - Francja

Sprawozdanie projektu Erasmus+

 

Uczęstnictwo w projekcie ''Be active: sports and cultures" we Francji 14-21 kwietnia 2018 zmieniło mój światopogląd.

Miałam niesamowitą okazję spotkać ciekawych i ambitnych ludzi z róznych krajów (Włochy,Hiszpania,Francja, Rumunia, Bulgaria,Polska) i odkryć dla siebie ich kultury.

Czytaj więcej...

„Debate for Understanding” - Łotwa

20.04.2018. Warszawa

Podsumowanie: szkolenie Debate for Understanding

 

Każdy prowadzi codziennie jakąś dyskusję, czasem z pozoru błahą, a czasem wielkiej wagi. Dyskutujemy z rodziną, z przyjaciółmi, w szkole, w miejscu pracy czy nawet w sklepie spożywczym. I z tego faktu już pierwszego wspólnego wieczora zdali sobie sprawę uczestnicy szkolenia Debate for Understanding, które odbyło się w łotewskiej malowniczej miejscowości Gauja w pierwszej połowie kwietnia 2018 r.

Czytaj więcej...

„Entrepreneurship in Rural Areas” - Słowacja

W dniach 20-27.03.2018 miałam okazję uczestniczyć w projekcie na Słowacji we wsi Gerlachow, podczas którego tematem przewodnim była przedsiębiorczość na obszarach wiejskich. Rozmowy z uczestnikami pozwoliły mi dowiedzieć się jakie możliwości mają młodzi ludzie na obszarach wiejskich w różnych państwach. Zaproszeni przez organizatorów goście powiedzieli nam również skąd możemy czerpać fundusze na realizację swoich pomysłów oraz w jaki sposób to robić.

Czytaj więcej...

Regulamin

§ 1. Postanowienia ogólne

Regulamin określa sposób korzystania z portalu internetowego (serwisu) www.sztukater.pl przez Użytkowników i Użytkowników Zarejestrowanych. Strona internetowa www.sztukater.pl umożliwia komunikację oraz wymianę informacji, opinii i spostrzeżeń przez Użytkowników Zarejestrowanych oraz dodawania komentarzy do artykułów przez Użytkowników.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.