Sądecki Bartnik

"Sądecki Bartnik" jest spełnieniem pasji, fascynacji życiem pszczół oraz aspiracji zawodowych Anny i Janusza Kasztelewiczów. Rodzinna firma została założona w 1973 r. w Stróżach k/Grybowa - miejscowości malowniczo położonej na pograniczu Beskidu Sądeckiego, Beskidu Niskiego i Pogórza Ciężkowickiego. Tereny ekologicznie czyste, bo znajdujące się z dala od ośrodków przemysłowych, stały się idealną bazą dla gospodarstwa mającego w zamyśle założycieli pozyskiwać najwyższej jakości produkty pszczele.

Czytaj więcej...

Pasieka Łysoń

Sięga ona lat 50-tych ubiegłego wieku kiedy to Pan Marian Łysoń pracował jako ślusarz w Wytwórni Silników Wysokoprężnych a każdą wolną chwilę poświęcał na rozwijanie swojego hobby jakim było pszczelarstwo. Zakupił w tym okresie przedwojenną wiertarkę ręczną, którą sam przerobił na elektryczną. Przy jej pomocy wykonywał innowacyjne modele sprzętów pszczelarskich oraz pierwsze formy na ule styropianowe.

Czytaj więcej...

BC-CHEM Sp. z o.o.

Firma “BC-CHEM” Sp. z o.o. powstała w 2003 roku jako rodzinna spółka i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją klejów dyspersyjnych.

Celem firmy jest produkowanie wysokiej jakości klejów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i własnemu laboratorium, służy pomocą w doborze i dopasowaniu produktu do indywidualnych wymagań Klienta.

Czytaj więcej...

SuperTape

Taśmy: mamy je w genach. Wychodzimy z kreatywnymi rozwiązaniami. Produkujemy je w ilości milionów metrów kwadratowych rocznie. Dostarczamy niezawodne połączenia naszym klientom. Połączenia, które już od roku 1962 stworzyły bazę dla długofalowych i przyjaznych relacji z użytkownikami końcowymi i dystrybutorami. Z pomocą ponad 200 pracowników w Holandii, Niemczech, Francji, Polsce i Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy przodującą pozycję na 20 rynkach i w ponad 40 krajach.

Czytaj więcej...

Szkolenie we Francji: "New Perspectives on Employability"

 Agata Tereba

 

Sprawozdanie „New opportuniy on employability”, Poitiers (Fracja), 17-24 września 2018 r.

 

W dniach 17-24 września br. w miasteczku Poitiers we Francji odbyło się dwujęzyczne szkolenie pt. „New opportunities on employability”. Szkolenie tradycyjnie rozpoczęło się od zapoznania się uczestników oraz wyjaśnienia, że podczas szkolenia to edukacja nieformalna i możliwość nauki od siebie nawzajem będzie najważniejsze podczas nadchodzących dni.

Czytaj więcej...

Szkolenie w Armenii: "Digiland"

 Sprawozdanie

 

Szkolenie w Armenii - "DigiLand"

 

W dniach 3-9 września 2018 r. wzięłam udział w szkoleniu "DigiLand", które odbywało się w Giumri w Armenii. Jest to druga co do wielkości miejscowość w Armenii, którą w 1988 r. nawiedziło trzęsienie ziemi i znacznie zniszczyło. Jednak mieszkając tam prawie tydzień można było zauważyć rozwój miasta.

Czytaj więcej...

Szkolenie w Chorwacji: "Kinesthetic Learning in Youth Work"

W dniach 29.08-06.09.2018 uczestniczyłam w projekcie "Kienesthetic Learning In Youth Work" w Chorwacji w mieście Osijek. Na miejsce przybyłam razem z innym uczestnikiem z Polski, na dworcu przywitała nas organizatorka z Chorwacji Sanela, z którą byliśmy w stałym kontakcie przed i w trakcie szkolenia. Uczestnikami projektu byli młodzi ludzie z 10 rożnych krajów oraz grupka lokalnych aktywistów i tancerzy.

Czytaj więcej...

Wymiana Młodzieży w Rumunii: "Euth Active"

Sprawozdanie z projektu w Rumunii

 

Od 24.08.-02.09.2018 roku uczestniczyłam w projekcje Euth Active, organizowanym w ramach programu Erasmus+ . Odbył się on w Rumunii ,w miejscowości Brasov. W projekcie wzięły udział grupy młodzieżowe z: Macedonii, Turcji, Węgier, Litwy, Włoch i Polski.

 

W pierwszym dniu pobytu zapoznaliśmy się ze wszystkimi uczestnikami.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Sztukater


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  Raiffeisen Bank Polska SA
  S.W.I.F.T.: RCBWPLPW

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!