Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

Na Twoim Miejscu – Komedia O Nieoczekiwanej Zamianie Miejsc W Kinach Od 6 Stycznia!

6 stycznia 2023 roku na ekranach kin zadebiutuje film „Na twoim miejscu” w reżyserii Antonio Galdámeza, produkcja TVN Warner Bros. Discovery. Podnosząca na duchu komedia, w której zamiana ciał głównych bohaterów jest tylko pretekstem do opowiedzenia o tym, jak poznanie perspektywy drugiego człowieka może wpłynąć na jakość związków i relacji międzyludzkich.

Czytaj więcej...

Pokolenie Ikea – Pierwsze Fotosy Z Ekranizacji Bestsellera

„Pokolenie Ikea”, którego reżyserem jest Dawid Gral, to adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi.

Czytaj więcej...

Na Twoim Miejscu – Komedia O Małżeństwie, Które Chciało Zmiany, A Nie Zamiany!

Chyba każdy chciałby chociaż raz w życiu znaleźć się w skórze płci przeciwnej... Bohaterowie „Na twoim miejscu” dostają taką szansę. Film w reżyserii Antonio Galdámeza

Czytaj więcej...

Ścieżka Dźwiękowa Z Filmu Johnny Już Dostępna

Ścieżka dźwiękowa z filmu „Johnny” w reżyserii Daniela Jaroszka dostępna jest już na winylu oraz we wszystkich serwisach streamingowaych.

 

Czytaj więcej...

Teściowie 2 – Hitowa Komedia Powraca! Pierwsze Zdjęcia Z Filmu

Zakończyły się zdjęcia do filmu „Teściowie 2” w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej. Komiczno-ironicznej opowieści o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub.

Czytaj więcej...

Johnny Na Pełnej Petardzie Podbija Kina!

„Johnny” na pełnej petardzie podbija kina i serca widzów! Film w reżyserii Daniela Jaroszka, który w regularnej dystrybucji jest od piątku, zobaczyło już 100 558 osób. Wynik ten zapewnił „Johnny’emu” zdecydowane pierwsze miejsce w zestawieniu Box Office.

Czytaj więcej...

Uroczysta Premiera Filmu Johnny Z Udziałem Gwiazd

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Johnny” w reżyserii Daniel Jaroszka z udziałem obsady – Piotra Trojana, Marii Pakulnis, Witolda Dębickiego i Marty Stalmierskiej

Czytaj więcej...

Apokawixa – Oficjalny Zwiastun Filmu Już W Sieci

„Nie będzie żadnego jutra” mówi bohaterka „Apokawixy”. Razem z grupą przyjaciół przekonają się, że zanieczyszczona przez ludzi natura potrafi się zemścić… Epidemia zombie zaskoczy ich w najmniej oczekiwanym momencie – w środku epickiej imprezy.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial