Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Ostatnio Dodane

Doppelganger. Sobowtór – Nowy Film Jana Holoubka. Zobacz Pierwsze Kadry!

Jan Holoubek zakończył pracę na planie swojego nowego filmu, produkcji TVN Grupa Discovery. Tym razem reżyser skupia się na kradzieży tożsamości, historia dotyczy agenta służb specjalnych, jednak jego życiorys jest jedynie pretekstem to opowiedzenia o ludzkich słabościach i namiętnościach. „Doppelganger. Sobowtór” na ekranach kin zagości na początku przyszłego roku, a tymczasem prezentujemy pierwsze kadry z filmu.

Czytaj więcej...

Przyjaźń, Która Może Zmienić Życie – Johnny Od 23 Września W Kinach. Zobacz teaser i plakat.

„Johnny” to poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o tym, że każdy zasługuje na drugą szansę. Gdy Patryk dostaje ją od ks. Jana Kaczkowskiego nie podejrzewa nawet jak odmieni to jego życie. W rolach głównych Dawid Ogrodnik i Piotr Trojan. Na ekranie partnerują im m.in. Anna Dymna, Witold Dębicki, Maria Pakulnis i Marta Stalmierska.

Czytaj więcej...

Fucking Bornholm W Konkursie Głównym Crystal Globe Competition 56. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego W Karlowych Warach

Film „Fucking Bornholm“ w reżyserii Anny Kazejak znalazł się w selekcji 56. Międzynarodowego Festiwalu w Karlowych Warach. Film zostanie zaprezentowany w Konkursie Głównym – Crystal Globe Competiton.

Czytaj więcej...

Premiera Fucking Bornholm Na Festiwalu Off Camera. Prezentujemy Drugi Zwiastun Filmu.

Już dziś odbędzie się premiera filmu „Fucking Bornholm” w reżyserii Anny Kazejak na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera.

Czytaj więcej...

NEXT FILM Produkuje Dla Netflixa

Jeszcze w tym roku premierę będzie mieć pierwszy film produkowany przez NEXT FILM dla platformy Netflix – komedia romantyczna „Jeszcze przed świętami”.

W filmie występują Monika Frajczyk, Piotr Pacek,

Czytaj więcej...

Zwiastun Fucking Bornholm Już W Sieci

Kamping, majówka, kryzys – „Fucking Bornholm” w reżyserii Anny Kazejak to tragikomiczny portret czterdziestolatków i pełna ironii opowieść o uwalniania się od oczekiwań innych.

Czytaj więcej...

Tej Majówce Daleko Do Hygge – Fucking Bornholm Od 6 Maja W Kinach

Dwie pary – małżeństwo z długim stażem i nowy związek z Tindera, dzieci i majówkowy wjazd na sielankowy kemping. Co może pójść nie tak? Bohaterowie „

Czytaj więcej...

5 Nominacji Do Orłów Dla Tytułów Next Filmu

Twórcy filmów „Bo we mnie jest seks” i „Teściowie”, dystrybuowanych przez NEXT FILM, zdobyli nominacje w pięciu kategoriach Polskich Nagród Filmowych Orły.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial