Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Doppelgänger. Sobowtór Z Wyjątkowymi Plakatami Festiwalowymi, Autorstwa Międzynarodowego Artysty

Zwiastun:

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=_EBvyaWK38s{/YouTube}

Opis:

Doppelgänger. Sobowtór”, film otwarcia tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, jest nominowany w najważniejszych kategoriach, w tym do nagrody głównej – Złotych Lwów. Producenci filmu specjalnie na tę okazję przygotowali wyjątkowe, festiwalowe plakaty promujące tytuł. Film zrealizowany z międzynarodowym rozmachem, w reżyserii Jana Holoubka („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, „Wielka woda”), zostanie zaprezentowany w Gdyni 18 września, a do kin w całej Polsce trafi 29 września.

 

Autorem plakatu jest Midnight Marauder, jeden z najlepszych współczesnych plakacistów filmowych. Mieszkający w Los Angeles Emmanuel Sfez, lepiej znany jako Midnight Marauder, to grafik i ilustrator, który współpracował m.in. z Terrence'em Malickiem, dla którego zaprojektował wiele plakatów, w szczególności zapowiedzi „Ukrytego życia” i „Rycerza Pucharów”, a także ze wspaniałym włoskim ilustratorem mieszkającym w Berlinie Tony'm Stellą, dla którego produkował piękne alternatywne plakaty, np. do oscarowej „Nici widmo” w reżyserii Paula Thomasa Andersona.

 

Najnowszy zwiastun filmu „Doppelgänger. Sobowtór” jest już dostępny w sieci.

 

Zobacz zwiastun

 

FABUŁA

 

Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70. i 80., a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans Steiner (Jakub Gierszał) mieszka w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Jan Bitner (Tomasz Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

 

TWÓRCY

 

Doppelgänger. Sobowtór” to produkcja międzynarodowa z dużym rozmachem realizacyjnym. Na ekranie u boku Jakuba Gierszała, Tomasza Schuchardta zobaczymy między innymi Wiktorię Gorodeckaję Katarzynę Herman i Andrzeja Seweryna. Partnerują im zagraniczne gwiazdy – Emily Kusche, Joachim Raaf, Nathalie Richard i Jessica McIntyre.

 

Producentem filmu jest TVN Warner Bros. Discovery, produkcja współfinansowana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Doppelgänger. Sobowtór Z Wyjątkowymi Plakatami Festiwalowymi, Autorstwa Międzynarodowego Artysty


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial