Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Buffy: Postrach Wampirów

Zwiastun:

{YouTube}-1v_q6TWAL4{/YouTube}

Opis:

Sezon 1

 buffy the vampire slayer 1

 16-letnia Buffy została „wybrana"! Jej przeznaczeniem jest zabijanie wampirów. Po przeprowadzce do małego, kalifornijskiego miasteczka Sunnydale chce rozpocząć nowe życie. Kłopot w tym że Sunnydale leży na tzw. Wrotach Piekieł, przez które prowadzi droga do i z mrocznego świata potworów. W nowej szkole poznaje ekscentrycznego bibliotekarza Gilesa, którego zadaniem jest jej wyszkolenie i przygotowanie do walki ze złem. W misji pomagają Buffy przyjaciele - Willow, Xander i zakochany w niej „wampir z duszą” - Anioł. Losy Buffy poznajemy w serialu kręconym w latach 1997-2003. W roli tytułowej występuje Sarah Michelle Gellar.

 

Odcinek

1

Welcome To Hellmouth:

Nowa uczennica Sunnydale Hihg School, Buffy Summers stara się wieść normalne życie. Nie może jednak uciec przeznaczeniu, jakim jest zabijanie wampirów. Po pierwsze, jest pogromczynią, po drugie Sunnydale zbudowano na wrotach piekieł, co oznacza liczne kłopoty...

 

2

The Harvest:

Władca - potężny wampir - przygotowuje rzeź. Buffy musi powstrzymać krwiożercze bestie i uniemożliwić ponowne otwarcie wrót piekieł.

3

The Witch:

Źle się dzieję w szkolnej drużynie cheerleaderek. Traf chce, że Buffy znajduje się w samym sercu magicznej walki, której zaklęcia trafiają prosto w pogromczynię.

4

The Teacher’s Pet:

Kiedy nauczycielka biologii uwodzi kolejnych młodych chłopców, którzy następnie giną w tajemniczych okolicznościach, Buffy rozpoczyna śledztwo i wkracza do akcji.

5

Never Kill A Boy On The First Date:

Romantyczna randka Buffy zamienia się w wojnę z wampirami, która prowadzi pogromczynię prosto do piekła..

6

The Pack:

Buffy i Willow odkrywają zwierzęcą naturę mężczyzn w Sunnydale. Okazuje się, że demoniczne i krwiożercze hieny posiadły wszystkich właścicieli testosteronu.

7

Angel:

Mroczny Anioł Ciemności fascynuje i pociąga Buffy. Zauroczenie nie trwa jednak długo, pogromczyni odkrywa jego sekret i przerażającą przeszłość.

8

 I Robot... You Janee:

Czytanie to sama przyjemność, chyba że w książce ukryty jest demon... Willow pada ofiarą zaklęcia i naraża życie Buffy na wielkie niebezpieczeństwo.

9

The Puppet Show:

Szkolny konkurs talentów jest sabotowany przez złodzieja organów. Oczy wszystkich zostają zwrócone na dziwnie zachowującego się Sida.

10

Nightmares:

iedy sny stają się jawą, Buffy musi stawić czoła swoim największym lękom. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić...

11

Out Of Mind, Out Of Sight:

Cordelia staje do konkursu o koronę Królowej Maja. Jednak zamiast sławy i rozgłosu pada ofiarą zaklęć rzucanych przez mało popularną koleżankę z klasy.

12

Prophesy Girl:

Giles odkrywa przepowiednię mówiącą, że śmierć pogromczyni uratuje świat. Buffy usłyszawszy te słowa... wybiera się na imprezę... której nie zapomni do końca życia...

 

Sezon 2

buffy the vampire slayer 2

 

 

Odcinek

1

When She Was Bad:

Buffy wraca z wakacji odmieniona. Mająca senne koszmary, w których widzi władcę wampirów, dziewczyna dystansuje się od znajomych i przede wszystkim od Anioła. Tymczasem Cordelia i pani Calendar zostają uprowadzone... 

 

2

Some Assembly Required:

Kiedy z miejscowego cmentarza zaczynają ginąć części ciał kobiet, Buffy i jej kompani odkrywają demoniczną organizację, chcącą zbudować idealną kobietę. By osiągnąć cel muszą zdobyć jedną, ostatnią część - głowę. Cordelia nie jest zachwycona tym faktem.

3

School Hard:

Podczas ważnej dla Sunnydale nocy, do miasta przybywają Spike i Drusilla, dawni kompani Anioła. Buffy stara się ochronić przed wampirami uczniów i rodziców, którzy przyszli na dni otwarte do jej ogólniaka.

4

Inca Mummy Girl:

Zniknięcie ucznia w Muzeum Historii Naturalnej wzbudza podejrzenia Buffy i Gilesa. Xander natomiast wpada w poważne sercowe tarapaty.

5

Reptile Boy:

Jest jedna rzecz bardziej przerażająca od wspólnego wypadu Buffy i Cordy na imprezę studencką – porwanie przez wyznawców gado-podobnego człowieka. 

6

Halloween:

Cukierek albo psikus. Sunnydale obchodzi Halloween w sposób, jaki tylko miasto stojące na wrotach piekieł potrafi. Tak się składa, że w nowej wypożyczalni kostiumów poza świetnymi kreacjami czai się coś jeszcze... Teraz każdy zamienia się w postać, której kostium założył... 

7

Lie to Me:

Do życia Buffy powraca Ford, dawna miłość. Co więcej, chłopak wie, że po zmroku Buffy gromi wampiry. Towarzysze panny Summers szybko odkrywają, że Ford jest członkiem kultu wielbiącego wampiry. Niestety nim poinformują o tym pogromczynię, jest już za późno. Ford oddał ją Spike’owi... 

 

8

The Dark Age:

Przyszłość Gilesa i panny Calendar nie jawi się w kolorowych barwach. Strażnik pogromczyni zostaje połączony z brutalnym morderstwem. W tym samym czasie pewien nieprzyjemny demon przejmuje duszę nauczycielki. 

 

9

What's My Line? (1):

Buffy i Anioł idą na pierwszą romantyczną randkę. Wieczór psuje im czterech zabójców wysłanych przez Spike’a oraz tajemnicza dziewczyna atakująca Buffy. 

Jeden z wysłanników Spike’a poluje na Cordy i Xandera, którzy zostają zamknięci w domu Buffy.

10

What's My Line? (2):

Wszyscy są zaszokowani odkryciem, że krótka śmierć Buffy w trakcie konfrontacji z władcą kilka miesięcy temu spowodowała narodziny nowej pogromczyni. Kendra i Buffy nie przypadają sobie do gustu, mimo tego łączą siły, by uratować Anioła z rąk Spike’a. 

11

Ted:

Mama Buffy przyprowadza do domu nowego chłopaka (w tej roli John Ritter). Poza Buffy, która odczuwa do niego mieszane uczucia, wszyscy zdają się ubóstwiać nowy obiekt zainteresowań pani Summers. Kiedy Giles stara się naprawić relacje z panną Calendar, Xander i Cordy robią wszystko, by zachować swój związek w tajemnicy. 

12

Bad Eggs:

Szkolne zadanie opieki nad projektem (jajkami) przeradza się w walkę o przetrwanie. Buffy i Anioł kontynuują swoje randki, Xander i Cordy nadal spotykają się potajemnie. Jakby tego było mało, wampiry z zachodu zaczynają masowo atakować.

 

13

Surprise (1):

Losy świata zaczynają wisieć na włosku, kiedy Spike i Drusilla zaczynają zbierać z różnych zakątków świata ukryte części Sędziego, potężnego demona. W międzyczasie Anioł staje przed nie lada problemem, najmniejsza dawka szczęścia może odebrać mu duszę...

 

14

Innocence (2):

Romantyczny moment pomiędzy Buffy i Aniołem wyzwolił w nim Angelusa, jego mroczną stronę. Świadoma faktu, że Angelus to bezlitosny zabójca, Buffy postanawia go unicestwić. Związek Gilesa z Jenny Calendar przybiera całkiem nowy obrót. Willow odkrywa tajemnicę Xandera i Cordelii.

15

Phases:

Zdesperowana nowym związkiem Xandera Willow, zaczyna spotykać się z Ozem. Dziewczyna nie zdaje sobie jednak sprawy, kim naprawdę jest jej wybranek. W Sunnydale zaczyna grasować wilkołak...

16

Bewitched, Bothered And Bewildered:

Cordelia zrywa z Xanderem, przez co ten, z pomocą czarownicy, rzuca na nią zaklęcie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem, bowiem zamiast zdobyć miłość Cordy, wszystkie kobiety w Sunnydale zaczynają postrzegać Xandera w całkiem innym świetle.

17

Passion:

Obsesja Anioła na punkcie Buffy przybiera nowy, niebezpieczny obrót, co zmusza pogromczynię do poważnej rozmowy z matką. Jenny zaskakuje wszystkich podjętymi decyzjami... 

18

Killed by Death:

Szalejąca gorączka nie omija Buffy, która trafia do szpitala. Tam młoda pogromczyni poznaje chłopca, który sprowadza na jawę jej najgorsze koszmary. Wściekły Anioł zaczyna zagrażać życiu Buffy, przez co Xander odgrywa rolę jej ochroniarza. Sytuacja ta wyzwala u Cordy falę zazdrości. 

19

I Only Have Eyes For You:

Buffy i jej kompani pomagają zagubionej w szkolnych murach duszy odnaleźć spokój. Giles zaczyna powątpiewać w swój zdrowy rozsądek. 

20

Go Fish:

Sprawy nie mają się dobrze w szkolnej drużynie pływackiej. Najprawdopodobniej na pływakach żeruje diaboliczny potwór. By odkryć prawdę Xander udaje się z tajną misją... 

21

Becoming, Part 1:

Złamane serca, nieustające napięcie i pajęczyna konspiracji – wszystko to czeka pogromczynię w blisko 2-godzinym finale drugiej serii. Przyszedł czas na rozliczenie się z Aniołem, choć Buffy miała nadzieję, że tego uniknie. W tym samym czasie Willow odkrywa sposób ocalenia duszy wampira. Anioł jednak ani myśli ponownym nawróceniu...

22

Becoming, Part 2:

Napięcie sięga zenitu, kiedy wrota piekieł przygotowują się do pochłonięcia świata. Niestety jedyną osobą na posterunku jest Buffy. Bez pomocy przyjaciół, pogromczyni skazana jest na zawarcie trudnych sojuszy i podjęcie ważących na jej dalszym życiu decyzji...

 

Sezon 3

 buffy the vampire slayer 3

 

 

Odcinek

1

Anne:

Bez informacji o miejscu pobytu Buffy, reszta drużyny wraca do szkoły. Tymczasem pogromczyni, która przybrała nową tożsamość  zostaje rozpoznana w miejscowej jadłodajni. Buffy rozpoczyna długą walkę, w której stawką jest powrót do domu...

 

2

Dead Man's Party:

Buffy wraca do Sunnydale, by odkryć, że w szkole nie ma czego szukać, przyjaciele nie chcą z nią rozmawiać, a matka planuje wysłać ją do szkoły z internatem. Jakby tego było mało, miasteczko atakują Zombie...

3

Faith, Hope and Trick:

W mieście pojawia się nowa pogromczyni, Faith. Jednak rywalizacja dziewczyn nie trwa długo. Obie odkrywają, że by pokonać Kakistosa, Pana Tricka i tuziny wampirów muszą działać razem.

4

Beauty and the Beasts:

Oz przekształca się w wilkołaka, co zmusza przyjaciół do zamknięcia go w bibliotece. Xander zasypia na swojej warcie i dochodzi do śmierci jednego z uczniów. Kto jest winowajcą? Oz, czy może Anioł, który wrócił na ulice Sunnydale? 

5

Homecoming:

Koniec szkoły wywołuje liczne napięcia. Buffy przegapiła sesję zdjęciową do szkolnego rocznika, Cordy startuje w walce o tytuł królowej balu, Scott zrywa z pogromczynią a Willow dostaje to, o czym marzyła przez ostatnie 3 lata. Tymczasem w podziemiu rozpoczynają się kolejne żniwa... 

6

Band Candy:

Kiedy Buffy przejmuje się końcowymi egzaminami, dyrektor Snyder nalega, by wszyscy uczniowie pomogli zebrać fundusze na nowe mundurki. W tym celu każdy ma sprzedać odpowiednią ilość cukierków. Wszyscy zdają sobie sprawę, że dzieci uwielbiają słodkości, jednak to, co te batoniki wyprawiają z dorosłymi dalekie jest od rozkoszy...

7

Revelations:

Nowy strażnik i opiekun Faith przybywa do miasta z niepokojącymi wiadomościami. Demon Lagos pustoszy miasto w poszukiwaniu rękawicy Myhnegona. Sprawy przyjmują zaskakujący obrót, kiedy okazuje się, że rękawice posiada Anioł... 

8

Lover's Walk:

Sunnydale nie jest miejscem wiecznej miłości, o czym dość boleśnie przekonują się zarówno ludzie, jak i wampiry. Na skutek zaklęcia, miłość w miasteczku umiera. Spike obwinia pogromczynię i Anioła za odejście Drusilli. Cordelia i Oz przyłapują Willow z Xanderem, a Buffy podejmuje decyzję o zakończeniu romansu z miłością swojego życia. 

9

The Wish:

Cordelia odkrywa, że to, czego sobie najbardziej życzymy, może czasem być naszym najgorszym koszmarem. Kiedy dziewczyna zwierza się nowej przyjaciółce, że przyczyną jej wszystkich problemów jest Buffy, nieświadomie uwalnia demona, od którego tylko pogromczyni może ją uwolnić.

10

Amends:

Duch świat umarł. Sunnydale nawiedza „pierwotne zło”, a wraz z nim z nieba spada pierwszy w historii miasteczka śnieg. Willow i Oz dają drugą szansę swojemu związkowi. 

11

Gingerbread:

Śmierć dwójki dzieci wywołuje w miasteczku prawdziwe polowanie na czarownice. Kiedy magiczne akcesoria zostają odkryte w szafce Willow, nikt nie wierzy, że dziewczyna przygotowywała specjalny prezent dla Buffy na jej urodziny...

12

Helpless:

W dniu swoich osiemnastych urodzin, Buffy odkrywa, że traci swoją moc. Jak się okazuje, to kolejny test, o którym nie powiedział jej Giles. Zmuszona, by walczyć o swój dar, Buffy czuje się zdradzona przez swojego opiekuna. Giles zostaje zwolniony ze stanowiska strażnika.

13

The Zeppo:

Seria wypadków pozwala Cordelii pomyśleć, że bez swoich znajomych Xander jest bezwartościowy i nijaki. By odzyskać uczucia dziewczyny chłopak łączy siły z Faith oraz pewnym gangiem... Gorzej być nie może. 

 

 

14

Bad Girls:

Mr. Trick sprowadza do Sunnydale miecze wampirów El Eliminati, by dostarczyć je Wilkinsowi. Mają one posłużyć podczas zbliżającej się krwawej ofiary. Jednak demony nie wiedzą o jednym, Buffy i Faith zrobią wszystko, by unicestwić Eliminati i nic ich nie powstrzyma! 

15

Consequences:

Nowy obserwator Wes wysyła Faith i Buffy w miasto, gdzie mają zbadać zagadkę śmierci Finncha. Pomysł, który od początku nie spodobał się Milesowi, sprowadza na pogromczynie wielkie kłopoty. Podczas policyjnego przesłuchania, dziewczyny zaczynają kłócić się o to, czy aby nie ujawnić swoich zdolności.

16

Doppelgangland:

Zdesperowana, by odzyskać swoje moce, Anya zwraca się z prośbą o pomoc do demona. Z pomocą Willow, która ma już dość bycia tą, na której zawsze można polegać kobieta wywołuje prawdziwą burzę...   

17

Enemies:

Demon zwraca się do pogromczyń z ofertą sprzedania cennej i starożytnej  księgi. Nie zważając na rady innych, Faith zabija demona i zabiera rękopis. Kiedy Anioł odmawia pomocy, Mayor wysyła za nim demona, który ma ponownie ukraść jego duszę...

18

Earshot:

Mimo że dostała się do Northwestern University, Buffy nie jest szczęśliwa. Pogromczyni zdaje sobie bowiem sprawę, że nie może opuścić Sunnydale. Kiedy jej przypuszczenia potwierdza Wes, Buffy decyduje się zakończyć sprawę z Mayorem raz na zawsze. 

19

Choices:

Czy jest coś gorszego od braku partnera na balu absolwentów? Ba! Weźmy na przykład otwarcie wrót piekieł przez małego chemika. Kiedy Buffy przeżywa prawdziwy kryzys, jej dawny kompan przybywa z odsieczą. 

 

20

The Prom:

Po wyczerpującej walce z kilkoma demonami, pogromczyni zostaje zaatakowana przez świetlistego potwora, który przedostaje się do jej skóry. Początkowo przerażona, z czasem Buffy odkrywa plusy nowego towarzysza i, co więcej, nowych zdolności, które przez to zdobyła. 

21

Graduation Day (1):

Zbliża się ukończenie liceum, a wraz z nim krwawa uroczystość szykowna przez Mayora od tygodni. Kiedy wszyscy szukają sposobu na unicestwienie przeciwnika, Faith rani Anioła zatrutą strzałą. Jedynym sposobem, by wampir przeżył jest wypicie krwi pogromczyni...  

22

Graduation Day (2):

W drugiej części podsumowania sezonu 3., Buffy musi dokonać wyboru pomiędzy prawdziwą miłością a własnym życiem. Rozdanie świadectw przeradza się w widowisko, którego nikt nie zapomni do końca swoich dni...

 

Sezon 4

 buffy the vampire slayer seson 4

 

Odcinek

1

The Freshman:

Czas ruszyć dalej z życiem. Buffy odkrywa, że przystosowanie się do rygorów studenckiego życia jest trudniejsze, niż przypuszczała. Pogromczyni wprowadza się do akademika, stara się przyzwyczaić do niezbyt normalnej współlokatorki i randek ze studentami.

 

2

Living Conditions:

Atak zabójczej współlokatorki – życie w akademiku okazuje się nie lada wyzwaniem dla Buffy, szczególnie w odniesieniu do osobliwej koleżanki z pokoju, która doprowadza ją do szaleństwa.

3

The Harsh Light of Day:

James Marsters powraca jako Spike – podziemna wersja Sida Viciousa, basisty Sex Pistols. Spike przybywa do Sunnydale w poszukiwaniu wampirzego świętego graala. Tylko Buffy może go powstrzymać.

4

Fear, Itself:

Dom Horrorów - Buffy niechętnie zgadza się dołączyć do Willow, Oza i Xandera, którzy wybierają się na imprezę z okazji Halloween. Przyjaciele nieświadomie wkraczają do prawdziwego domu grozy działającego pod przykrywką nieszkodliwego bractwa studenckiego.

5

Beer Bad:

KOLEJNA RUNDKA NA MÓJ KOSZT – Kiedy Buffy zaprzyjaźnia się z grupą starszych studentów, ci przekonują ją, że najłatwiej jest zatopić smutki w alkoholu. Dorabiający jako barman Xander zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Buffy bowiem oraz inni studenci nagle wracają do pierwotnych instynktów...

6

Wild At Heart:

KOTKU, DZIŚ JEST PEŁNIA - Kiedy Oz nagle zaczyna interesować się tajemniczą Verucą, Buffy robi co może, by pocieszyć Willow. Nawet gdy wychodzi na jaw, że jego atrakcja wywołana jest faktem, że Veruca, podobnie jak on jest wilkołakiem, potężne zwierzęce instynkty mogą być zbyt mocne, by je zignorować.

7

The Initiative:

PRAWDA LEŻY PONIŻEJ – Bez wiedzy Buffy i reszty drużyny, Spike zostaje schwytany przez jednostkę specjalną Inicjatywy, tajemniczego podziemnego laboratorium znajdującego się poniżej Sunnydale.

8

Pangs:

WSTRZĄSAJĄCE DWUGODZINNE WYDARZENIE POŁĄCZONE Z SERIALEM ANIOŁ CIEMNOŚCI. Chcąc zapewnić Buffy bezpieczeństwo Anioł zjawia się w zakamarkach Sunnydale. Tymczasem idealna uczta z okazji Święta Dziękczynienia zostaje przerwana przez armię Indian Chumash, których duchy nagle ożyły odtwarzając zło wyrządzone ich ludziom.

9

Something Blue:

COŚ STAREGO, COŚ NOWEGO... Buffy zakochała się w Spike’u i planuje wyjść za niego za mąż. Giles traci wzrok, a Xander przyciąga coraz więcej demonów.

10

Hush:

CICHA NOC – w Sunnydale zapada cisza. Wszystko na skutek nieziemskich demonów, które przybywają do miasta kradnąc głos wszystkim rezydentom.

11

Doomed:

WĘDRUJĄC ŚCIEŻKĄ WSPOMNIEŃ – Ponowne otwarcie Wrót Piekieł w Sunnydale wysyła Buffy i całą drużynę z powrotem do liceum, by zapobiec nadchodzącej apokalipsie.

12

A New Man:

Eksplorując swoje romantyczne uczucia, Buffy i Riley poznają rozmiar swoich mocy. Giles zostaje zamieniony w demona, którego nieświadomie zaczyna tropić pogromczyni...

13

The I In Team:

PRZYJACIEL CZY WRÓG – Przyjaciele Buffy cierpią na skutek związku Buffy i Riley’a. W międzyczasie Inicjatywa zyskuje na mocy.

 

14

Goodbye Iowa:

Związek Buffy i Riley’a zostaje wystawiony na próbę. Wszystko przez śledztwo w sprawie śmierci profesora Walsha i zaskakujących wyników ujawniających tajną broń Inicjatywy.

15

This Year's Girl (1):

Buffy robi wszystko, by odnaleźć kreaturę, która zaatakowała Riley’a, jednak to tylko początek problemów. Faith obudziła się ze śpiączki i nie spocznie, póki nie zazna smaku zemsty.  

16

Who Are You? (2):

Buffy walczy, by uciec spod władzy specjalnego oddziału Rady Obserwatorów, który zamierza wysłać ją do Anglii. Faith natomiast nadal sieje spustoszenie w życiu Buffy i jej przyjaciół.

17

Superstar:

Buffy odkrywa powód, dla którego całe miasto uważa, że były frajer z liceum, Jonathan jest kimś w rodzaju superbohatera.

18

Where the Wild Things Are:

Buffy i Riley uwalniają potężną ponadnaturalną moc, która obudziła się podczas imprezy bractwa studenckiego. Tajemnicza siła sprawia, że hormony wszystkich zaczynają szaleć bardziej, niż normalnie.

19

New Moon Rising:

OZ wraca do Sunnydale twierdząc, że nadal kocha Willow i, że tym razem ma już swoją wilkołaczą naturę pod kontrolą. Willow tymczasem wyjawia Buffy prawdziwą istotę swojego związku z Tarą.

20

The Yoko Factor (1):

CZAS NA OSTATECZNĄ ROZGRYWKĘ SERCA BUFFY – Pogromczyni jest więcej niż pewna swoich uczuć do Riley’a, jednak nagła wizyta Anioła w Sunnydale może zmienić wszystko. Spotkanie Anioła z Riley’em prowadzi do rękoczynów.

21

Primeval (2):

Rozdział pomiędzy Buffy, a jej przyjaciółmi i Gilesem zagraża możliwościom drużyny w powstrzymaniu planu Adama, który chce stworzyć idealną rasę hybryd ludzi i demonów.

22

Restless:

Pierwotna istota zaczyna prześladować w snach Buffy, Willow, Xandera i Gilesa. Przeżywając realistyczne koszmary przyjaciele stają twarzą w twarz ze swoimi największymi strachami, lękami i obawami.

 

Sezon 5

 buffy the vampire slayer seson 5

 

Odcinek

1

Buffy vs. Dracula:

 

2

Real Me:

3

The Replacement:

4

Out of My Mind:

5

No Place Like Home:

6

Family:

7

Fool For Love:

8

Shadow:

9

Listening to Fear:

10

Into the Woods:

11

Triangle:

12

Checkpoint:

13

Blood Ties:

 

14

Crush:

15

I Was Made to Love You:

16

The Body:

17

Foreve:

18

Intervention:

19

Tough Love:

20

Spiral:

21

The Weight of the World:

22

The Gift:

 

Sezon 6

 buffy the vampire slayer seson 6

 

Odcinek

1

Bargaining (1):

 

2

Bargaining (2):

3

After Life:

4

Flooded:

5

Life Serial:

6

All The Way:

7

Once More, With Feeling:

8

Tabula Rasa:

9

Smashed:

10

Wrecked:

11

Gone:

12

Doublemeat Palace:

13

Dead Things:

 

14

Older and Far Away:

15

As You Were:

16

Hell's Bells:

17

Normal Again:

18

Entropy:

19

Seeing Red:

20

Villains:

21

Two to Go (1):

22

Grave (2):

 

Sezon 7

 buffy the vampire slayer seson 7

 

Odcinek

1

Lessons:

 

2

Beneath You:

3

Same Time, Same Place:

4

Help:

5

Selfless:

6

Him:

7

Conversations with Dead People:

8

Sleeper:

9

Never Leave Me:

10

Bring On The Night:

11

Showtime:

12

Potential:

13

The Killer In Me:

 

14

First Date:

15

Get It Done:

16

Storyteller:

17

Lies My Parents Told Me:

18

Dirty Girls:

19

Empty Places:

20

Touched:

21

End of Days:

22

Chosen:

 

 

Obsada:

Buffy Summers / Faith Sarah Michelle Gellar
Alexander "Xander" Harris Nicholas Brendon
Willow Rosenberg Alyson Hannigan
Rupert Giles Anthony Head
Spike James Marsters
Anya Christina Emmanuella Jenkins Emma Caulfield
Dawn Summers Michelle Trachtenberg
Angel / Angelus David Boreanaz
Cordelia Chase Charisma Carpenter
Joyce Summers Kristine Sutherland
Tara Maclay Amber Benson
Daniel "Oz" Osbourne Seth Green
Riley Finn Marc Blucas
Jonathan Levinson Danny Strong
Andrew Wells Thomas Lenk
Faith Eliza Dushku
Drusilla Juliet Landau
Wesley Wyndam-Pryce Alexis Denisof
Kennedy Iyari Limon
Harmony Mercedes McNab
Forrest Leonard Roberts
Snyder Armin Shimerman
Jenny Calendar Robia LaMorte
Amy Elizabeth Anne Allen
Graham Bailey Chase
Larry Larry Bagby
Master Mark Metcalf
Trick K. Todd Freeman
Profesor Maggie Walsh Lindsay Crouse
Warren Meers Adam Busch
Percy West Ethan Erickson
Dyrektor Robin Wood D.B. Woodside
Glory Clare Kramer
Collin Andrew J. Ferchland
Burmistrz Richard Wilkins Harry Groener

 

Welcome To Hellmouth

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Buffy: Postrach Wampirów

Additional Info:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial