Kuszące Zło. Zew Nocy. Tom 3 (2011)

Opis:

W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.

 

Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie nadprzyrodzonych stworzeń. Ufając przełożonym i kochankom niewiele więcej niż swoim najgorszym wrogom, Riley gra według własnych zasad. Jej nową misją jest przeniknięcie do potężnie strzeżonego pałacu rozkoszy, którego właścicielem jest przestępca znany jako Deshon Starr - szaleniec od lat zajmujący się genetyką.

 

Gdy wokół Riley zaczynają kręcić się dwaj seksowni mężczyźni - opanowany i niesamowicie uwodzicielski wampir oraz gorący wilkołak - i zaczynają walczyć ze sobą o jej względy, Riley musi zachować zimną krew. Jeśli ocali świat przed Deshonem Starrem, ocali też samą siebie...

 

„Kuszące zło" to trzecia książką z cyklu

 

Zew nocy

 

składający się z dziewięciu książek o Riley Jenson

 

W świecie bez ograniczen, nie ma nic bardziej uwodzicielskiego niz kuszące zło...

 

Ta paranormalna seria staje się coraz lepsza z każdą następną książką... ekscytująca przygoda, która daje wszystko co trzeba do znakomitej zabawy – seksownych zmiennokształtnych, gorących wampirów, dziki niekontrolowany sex i szczyptę prawdziwej miłości, która może okazać się wieczna.

 

 .:RECENZJE SZTUKATERA:.

 

 

wydawnictwo-erica

 

Instytut Wydawniczy Erica Sp. z o.o.
ul. Krasińskiego 8/6
01-601 Warszawa
tel./fax.: +48 22 412 02 42
www.strefaksiazki.net

 

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Kuszące Zło. Zew Nocy. Tom 3 (2011)

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z: