Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Masaż Narządów Wewnętrznych

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Masaż Narządów Wewnętrznych | Autor: Jana Iger

Wybierz opinię:

Mirosława

 „Im prostsza jest metoda lub prawda, tym większą kryje w sobie moc.”

 

 Mimo rozwoju medycyny i wspaniałych dokonań cywilizacyjnych w tej dziedzinie, nadal lekarze nie radzą sobie z wieloma chorobami i dolegliwościami. Ludzie ciągle zmagają się z bólem, cierpieniem, stanami zapalnymi i innymi schorzeniami, które utrudniają im życie. Nie wszyscy chorzy szukają innych sposobów leczenia poza tymi, co oferuje medycyna konwencjonalna. Jedną z takich naturalnych technik przybliża książka „Masaż narządów wewnętrznych”. Zgodnie z podtytułem są w niej różne metody uzdrawiania oparte na ćwiczeniach, masażach, kąpielach, ziołach i minerałach. Autorka przekonuje w niej, że zostaliśmy obdarzeni zdolnościami samouzdrawiania i uczy, jak możemy je uaktywnić i wykorzystać.

 

Wedruskowie to lud żyjący w syberyjskich wioskach, z daleka od cywilizacji, którzy mają głęboką więź z naturą. Autorka przedstawia ich metody leczenia w kilkunastu rozdziałach, dzięki którym możemy wzmocnić swój organizm, odmłodzić ciało i ochronić się przed chorobami.

 

Pani Jana Iger pochodzi z Ukrainy i od wielu lat poświęca swój czas przekazywaniu ludowej wiedzy, którą pozyskała od swoich przodków. Zawsze uwielbiała przyrodę, lasy z żywicznym zapachem, zdrową aurą, wartkie strumienie i rzeki. Chętnie się z nią integrowała, odczuwała jej energię wykazując zdolności jasnowidzenia i jasnoodczuwania. Jednak z czasem wyparła swoje umiejętności i dopiero od 1999 roku ponownie ruszyła za głosem swej duszy. Na swoich seminariach i wykładach uświadamia ludziom, by wzięli sprawy zdrowia w swoje ręce i to dosłownie. Przekazuje i uczy wykorzystywania holistycznych metod, które każdy może wykonać sam w domu.

 

To książka dla tych, którzy szukają alternatywnych metod, by w naturalny sposób wspomóc powrót do zdrowia. Najczęściej bowiem pacjenci przyjmują szkodliwe dla organizmu leki, które pomagają na daną dolegliwość, ale mają zgubny wpływ na inne narządy. Medycyna alternatywna, oparta na wiedzy naszych przodków, jest drogą, która uaktywnia naszą wewnętrzną siłę uzdrawiającą. Autorka uważa, że każdy taką siłę posiada i proponuje techniki usprawniające nasze wewnętrzne organy. W połączeniu z odpowiednią pracą nad sobą oraz z dobrze dobraną dietą, łatwiej jest wzmocnić nasze zdrowie i organizm. Przekazuje wiedzę, którą zdobyła dzięki własnym doświadczeniom i jest przekonana „każda jest uleczalna – lecz nie każdy człowiek”, gdyż wiele zależy od nas. Pokazuje, że często nie trzeba robić zbyt wiele, by wspomóc swój organizm dążący do odzyskania zdrowia.

 

„natura ma gotowe wszystko, czego potrzebujemy, by aktywować nasze moce samouzdrawiające.”

 

Jana Iger, w swoim skromnym poradniku, uczy aktywowania zdolności samouzdrawiania, świadomego oddychania, oczyszczania organizmu, właściwego odżywiania, radzenia sobie z bólem, usuwania blokad, po czym uświadamia, jak ważną częścią naszego ciała jest brzuch, gdyż to w nim znajdują się najważniejsze organy, od których zależy nasze zdrowie. Wskazuje na co zwracać uwagę przy wyborze pożywienia, opisuje skutki nieprawidłowego odżywiania i doradza, jak sobie pomóc stosując metody naszych przodków.

 

Rozdział 10 zawiera instrukcje wykonania pięciowymiarowego masażu, dzięki któremu przywrócimy naturalną równowagę naszym narządom wewnętrznym. Natomiast w rozdziale 11 autorka opisuje inne praktyki wedruskie, takie ja stosowanie baniek, masaż dynamiczny i wedruski masaż miodem. Całość kończy rozdział 12 poświęcony ziołom i olejkom eterycznym, uzupełniony kilkoma przepisami na zdrowe herbatki oraz kąpiele. Ćwiczenia zostały przejrzyście opisane oraz opatrzone czarno-białymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak wykonać daną technikę. Niestety, fotografie nie są najlepszej jakości, ale na tyle wyraźne, że nie ma problemu z ujrzeniem szczegółów poszczególnych kroków masażu.

 

Większość naszych chorób związanych jest z intensywnym tempem życia, a tym samym brakiem kontaktu z przyrodą, czystym powietrzem, ale też z samym sobą i swoją intuicją. To powoduje pojawianie się dolegliwości dotykających nasze narządy i poszczególne części naszego ciała. Autorka przekonuje, że nie musimy nigdzie daleko podróżować, by znaleźć dla siebie odpowiednie środowisko, lecz dzięki ćwiczeniom i zabiegom możemy ponownie odnaleźć tę część siebie, która odpowiada za nasze dobre samopoczucie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial