Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Fizyka Kwantowa Na Co Dzień

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Fizyka Kwantowa Na Co Dzień | Autor: Ulrich Warnke

Wybierz opinię:

Mirosława

„Świat jest w zasadzie światem kwantowym i każdy układ jest siłą rzeczy układem kwantowym”

Kim jesteśmy? Jaki jest cel naszego życia? Czym jest podświadomość, dusza i duchowość?  To kwestie, nad którymi zastanawia się ludzkość niemal od zawsze. Wiele z tych zagadnień trudno było kiedyś wytłumaczyć, więc nie wszyscy potrafili uwierzyć w istnienie niektórych z nich. Współcześnie z pomocą przychodzą odkrycia fizyki kwantowej, która potrafi udowodnić rzeczy, których nie widzimy, ale dzięki badaniom naukowców, wiadomo, że istnieją i jak działają.  Książka „Fizyka kwantowa, na co dzień” odsłania prawdę o tym, czego nie możemy dotknąć a jedynie poczuć.

 

Ulrich Warnke urodził się w 1945 roku. Ukończył studia na kierunku biologii, fizyki, geografii i pedagogiki. Przez wiele lat pracował jako wykładowca uniwersytecki z zadaniami dydaktycznymi z zakresu biomedycyny, biofizyki, medycyny środowiskowej, psychologii fizjologicznej i psychosomatyki, biologii prewencyjnej i bioniki. Od 1969 roku prowadzi badania w zakresie „Wpływu oscylacji i pól elektromagnetycznych, w tym światła na organizmy” a od 1989 roku kieruje Grupą Roboczą Biomedycyny Technicznej. Ponadto Warnke jest starszym radnym akademickim na Uniwersytecie Saary (emerytowanym od 2010 r.), członkiem-założycielem Gesellschaft für Technische Biologie und Bionik e. V. oraz poszukiwanym mówcą i mówcą.

 

W swojej książce „Fizyka kwantowa na co dzień” autor wykazuje niezwykłe możliwości naszego mózgu, ale też przedstawia mnóstwo ciekawych informacji dotyczących naszej ludzkiej istoty, myśli, samoleczenia i poziomów naszego istnienia, zarówno fizycznego, duchowego i mentalnego. Swoją wiedzę podzielił na dziewięć rozdziałów, w których zastanawia się nad związkami nauki i duchowości, analizuje funkcjonujące dogmaty, przekonania, przygląda się działaniu placebo i nocebo, zależności wiary i naszych oczekiwań. To zagadnienie niezwykle mnie zaintrygowało, gdyż autor wyjaśnia jak to jest możliwe, że możemy wpływać na nasze zdrowie, poprzez działanie siły według naszej woli.

 

Opisuje funkcjonowanie procesów myślowych, ale też porusza tematy związane z człowiekiem, przyrodą, materią, czy funkcjonowaniem wszechświata. Wykazuje, że nasze codzienne doświadczenia powstają zarówno za pomocą nieświadomych odczuć jak i wskutek naszej woli, czyli manifestują się pod wpływem świadomych bądź nieświadomych czynników. Uważa, że większość naszych doświadczeń związanych jest z tym, co przeżywamy, a to z kolei ma związek z naszym ciałem i jego funkcjonowaniem. Wykazuje ścisły związek ze sposobem myślenia i pojawiającymi się dolegliwościami. Pomaga zrozumieć, w jaki sposób stworzony jest świat, jaką rolę w nim odgrywa człowiek i co tak naprawdę jest istotą życia. Zastanawia się, co wywołuje uczucia, przełącza nasze procesy myślowe na materialne, jak to się dzieje, że możemy wpływać na naszą rzeczywistość poprzez nasze wyobrażenia, sposób myślenia czy jak ważna jest informacja na płaszczyźnie kwantowej. Udowadnia, poprzez zamieszczenie wielu przykładów, schematycznych rysunków, i porównań, oraz wyników badań, powiązania świata duchowego i fizycznego. Tematów jest dosyć dużo i na wiele z nich zaczynamy patrzeć zupełnie w nowy sposób. To tak, jakby nam ktoś zdjął opaskę z oczu i pokazał detale, których do tej pory nie zauważaliśmy lub ignorowaliśmy.

 

Pan Ulrich Warnke wyjaśnia i opisuje wszystko dosyć przystępnie, chociaż używa wielu naukowych odniesień, sformułowań, porównań i dowodów, opisując eksperymenty, przedstawiając dowody w omawianej kwestii. Nie uważa się za nieomylnego, ale bazuje na najnowszych badaniach. Dzięki jego wyjaśnieniom dostrzegamy to, co nam umykało, czego sobie nie uświadamialiśmy i zaczynamy lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość i zachodzące w nim procesy duchowe, mentalne, eteryczne, które mają wpływ na naszą sferę fizyczną.

 

Nauka w tradycyjnym ujęciu nie udziela odpowiedzi na wiele pytań, gdyż uznaje, że nie wszystko można racjonalnie wytłumaczyć. To przekłada się na medycynę, która także podchodzi do kwestii zdrowia jedynie na płaszczyźnie fizycznej. A tymczasem my, jako istota ludzka składamy się w wielu innych aspektów, które razem tworzą złożony, wspaniały mechanizm, działający na kilku poziomach.

 

Fizyka kwantowa to potężna dziedzina, która wyjaśnia wiele zagadnień, które na co dzień trudno nam zrozumieć, jeżeli jakieś wydarzenie nie mieści się w naszych ramach świadomego postrzegania realnej rzeczywistości. Dzięki jej odkryciom, o których pisze autor niniejszej publikacji, dostrzegamy złożoność naszego świata i zaczynamy lepiej rozumieć naszą rzeczywistość, zarówno materialną, realną, jak i niewidzialną.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial