Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

W To Mi Graj

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

W To Mi Graj | Autor: Joanna Glogaza

Wybierz opinię:

MaHa

Szukasz sposobu na to, żeby znów poczuć się jak dziecko? Uwielbiasz grać w różnego rodzaju gry i spędzać w ten właśnie sposób z przyjaciółmi, rodziną lub znajomymi? Nawet jeśli nie znasz zbyt wielu gier, a masz odrobinę chęci, to świetnie się składa! Poznaj wyjątkowy zbiór blisko 100 gier, które pozwolą Ci z sukcesem zaistnieć w każdym towarzystwie. Książką, o której mowa, jest pozycja opracowana przez Joannę Glogazę o wdzięcznym tytule “W to mi graj!”. Książka stanowi zbiór 97 gier, do których wszystkie niezbędne akcesoria posiada się w każdym domu. Wszystkie z wymienionych w książce gier opisane są wraz z podaniem szczegółowych zasad oraz ilości osób, które mogą w daną grę zagrać. Co więcej - na początku książki czytelnik znajdzie spis wszystkich gier z wyszczególnieniem, czy dana aktywność nadaje się do gry w samochodzie, pociągu, kolejki na poczcie oraz kajaka. W spisie treści znajdą się też wyszczególnione gry podzielone na następujące kategorie: “na imprezy”, “wymagające pomyślunku” oraz ”gry ruchowe i terenowe”. Jestem przekonana, że przy takim zestawieniu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. To co, może w coś zagramy?

 

Nie od dziś wiadomo, że gry świetnie integrują towarzystwo, wzmacniają więzi międzyludzkie oraz doskonale wpływają na spędzanie wolnego czasu. Tego nie brakuje nie tylko podczas deszczowych i chłodnych dni, ale również wówczas, gdy czekamy w długiej kolejce lub jesteśmy w podróży. W takie miejsca właśnie warto zabrać książkę Joanny Glogazy, będącą najlepszym kompendium wiedzy o grach. Bo nie dość, że spośród blisko 100 wymienionych gier znaleźć można swoje ulubione, to do tego jak ciekawie można spędzić czas, grając w te gry! Ponadto z całą pewnością można znaleźć też pomysły na takie gry, których dotychczas się nie znało. Czy to nie jest świetny pomysł na zabawę, choćby wielopokoleniową?

 

Książka Joanny Glogazy pt. “W to mi graj!” to świetny pomysł na prezent dla osoby bardzo aktywnej, towarzyskiej i uwielbiającej spędzać czas nieco inaczej, niż większość ludzi obecnie. Zbiór gier przedstawionych w książce pokazuje, że jest co najmniej 97 pomysłów na to, by aktywnie, ciekawie i nie przed ekranem smartfona spędzić czas! A co najważniejsze - aby zagrać w opisane w książce gry, wcale nie trzeba posiadać mnóstwa różnorodnych akcesoriów... Wystarczy to, co znaleźć można w każdym domu, m.in. kartka czy ołówek. Takie przedmioty nierzadko zabieramy ze sobą także w podróż czy wybierając się na wizytę do obleganego przez pacjentów lekarza. Jedno jest pewne: dla chcącego, nic trudnego. Korzystając zaś z zasobów pomysłów na gry przedstawionych w książce pt. “W to mi graj!”, nuda nam już z pewnością nigdy nie grozi!

 

Książkę Joanny Glogazy oceniam na mocną 5. Skąd taka ocena? Jestem zachwycona nieznanymi mi dotychczas pomysłami na gry i bardzo zadowolona z powodu bardzo przejrzystego układu książki. Dzięki temu szybko i sprawnie można znaleźć interesujące nas gry, a do tego też poznać ich zasady. Te zaś są zawsze bardzo dokładnie rozpisane, z cennym uwzględnieniem liczby osób, które mogą wziąć udział w danej aktywności. Do tego niekwestionowanym atutem pozycji są także liczne ilustracje. W zasadzie nie ma strony, która nie zostałaby okraszona interesującą ilustracją. Polecam rozpocząć przygodę z grami, dzięki którym wygra się w towarzystwie i znacznie wzmocni więzi rodzinne. Warto!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial