Okładka wydania

Ty Też To Masz!

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Ty Też To Masz! | Autor: Elżbieta Krokosz

Wybierz opinię:

Książkomaniaczka

Już od dawna nie miałam w rękach poradnika i stwierdziłam, że muszę to zmienić. Tym razem w moje ręce wpadła książka „Ty też to masz!" autorstwa Elżbiety Krokosz. Sięgnęłam po tę pozycję, ponieważ jej opis brzmi bardzo zachęcająco, a opinie czytelników też są pozytywne. Jednak czy ta lektura okazała się tak satysfakcjonująca jak się zapowiadała? Tego dowiecie się czytając poniższą recenzję.

 

„Ty też to masz!" to poradnik napisany przez Elżbietę Krokosz, która od kilkunastu lat zajmuje się rozwojem ludzi. Autorka w tej książce chce uświadomić czytelnika, że praca wcale nie musi być nudna. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że ponad połowę swojego życia spędzamy w pracy? Dlaczego więc pracujemy w miejscu, które wcale nam nie odpowiada, a nasze życie przez to jest szare, nudne i ponure. Czy nie chcielibyśmy wstawać codziennie rano z uśmiechem? Czy nie chcielibyśmy codziennie z przyjemności iść do pracy? Nasza praca nie musi być wcale nudna. Wystarczy, że odkryjemy swoje mocne strony, swoje talenty, które mogą przydać się w obecnej pracy, ale mogą również być naszym „kopem", aby zmienić zawód. Być może nasze obecne miejsce pracy nie jest tym odpowiednim.

 

„Ty też to masz!" to nie jest nudny poradnik, który już w pierwszych stronach nas do sobie zniechęci. Wręcz przeciwnie. Autorka już od początku zachęca czytelnika do pozostania z nią i przeczytania tej książki, bo być może pomoże mu ona w byciu szczęśliwszym.

 

Książka ta jest przeznaczona dla czytelników, którzy zaczynają czuć wypalenie zawodowe, oraz takich którzy poszukują swojej życiowej drogi.

 

Pierwszą zaletą tej książki jest to, że została ona napisana językiem pospolitym, młodzieżowym, więc będzie zrozumiała dla wszystkich czytelników. Ponadto jeżeli w książce pojawiają się jakieś naukowe zwroty są one natychmiast wyjaśniane, co sprawia, że czytelnik czuje się doceniony, gdyż autorka pomyślała o tym, że pewne zwroty, czy też wyrażenia mogą być niezrozumiałe dla ludzi, którzy na co dzień nie zajmują się tą tematyką.

 

Kolejną zaletą jest to, że w książce znajdziemy wiele ćwiczeń, które pomogą nam w odnalezieniu naszych mocnych stron i talentów. Jednak muszę was uprzedzić, że te ćwiczenia do łatwych nie należą, ale ich wykonanie bardzo wam pomoże i być może odkryjecie w sobie cechy o których nie mieliście pojęcia, że je posiadacie. Książka „Ty też to masz!" może nie należy do najgrubszych jednak nie liczy się ilość, a jakość, a ta pozycja na pewno jest bogata w treść, która wniesie wiele do waszego życia i znajdziemy tutaj zbędnych i niepotrzebnych informacji, co ja sobie bardzo w poradnikach cenię. Gdyż wiadomo, że poradniki nie są rozchwytywanym gatunkiem literackim i dotarcie do szerszego grona odbiorców, a jeszcze takich którzy nie interesują się taką tematyką jest bardzo ciężkie.

 

Podsumowując „Ty też to masz!" to poradnik, który zdecydowanie zasługuje na uwagę osób, których życie jest szare i nudne i chcą coś w nim zmienić. Ta książka pokaże wam, że życie nie musi wyglądać tak, że przez osiem godzin dziennie męczycie się w pracy, a dopiero po wykonaniu obowiązków służbowych zaczyna się prawdziwe życie. Zdajmy sobie sprawę czy chcemy, żeby nasze życie tak wyglądało? Każdy z nas musi przepracować co najmniej 40 lat i czy warto poświęcić się zajęciu, które nas męczy i jest niesatysfakcjonujące? Odpowiedź na to pytanie zostawiam wam.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial