Okładka wydania

Samoleczenie Czerwonym Światłem

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Samoleczenie Czerwonym Światłem | Autor: Mark Sloan

Wybierz opinię:

Mirosława

„Nie ma nic lepszego niż ulżenie ludziom w cierpieniu”

 

Do zdrowia prowadzi wiele dróg, z których najbardziej znana jest oczywiście medycyna konwencjonalna. Jednak poza nią warto poznać inne, alternatywne terapie, które wspomogą proces leczenia. Do takich metod zalicza się chromoterapia, o której skuteczności przekonałam się nie raz na własnej skórze, dlatego zwróciłam uwagę na książkę pt.: „Samoleczenie czerwonym światłem”.

 

Mark Sloan jest autorem książek, w których wykorzystując badania naukowe rozprawia się z trudnymi tematami, takimi jak rak czy leczenie bólu. Zagadnieniami zdrowia zajmuje się od ponad 15 lat i do tej pory opublikował ponad 300 artykułów na ten temat. Mieszka w Ontario w Kanadzie. Jego celem jest zmniejszenie cierpienia na świecie i uczynienie go lepszym miejscem dla ludzi oraz przyszłych pokoleń.

 

Niniejsze wydanie jest pierwszym w Polsce a trzecim na rynku amerykańskim. Po pierwszej edycji poradnika, która miała miejsce w 2016 roku, nastąpił ogromny odzew wśród czytelników. W efekcie ukazał się drugi nakład, po którym autor poprosił czytelników o informacje, czego chcieliby się jeszcze dowiedzieć o terapii czerwonym światłem. W obecnym, trzecim wydaniu, zostały one uwzględnione do głównego materiału dodano cztery rozdziały oraz profesjonalne rysunki i ryciny, dzięki którym przekazywana wiedza jest bardziej zrozumiała i przejrzysta.

 

Mark Sloan usłyszał po raz pierwszy o terapii czerwonym światłem w 2014 roku. Szukał wówczas alternatywnych metod uzdrawiania w internecie chcąc zastosować je u siebie, gdyż dotychczasowe sposoby leczenia nie dały oczekiwanych rezultatów. Kupił urządzenie emitujące czerwone światło i bliską podczerwień. Efekty go zaskoczyły tak bardzo, że postanowił przyjrzeć się bliżej tej metodzie.

 

Do dziś przeprowadził ponad 5000 badań naukowych, które potwierdziły skuteczność tej terapii. Co ciekawe, wyniki były na tyle wiarygodne, iż Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) dopuściła tę terapię jako metodę leczenia trądziku, bólów mięśni, stawów i wypadania włosów. W rzeczywistości zakres korzyści płynących z tej metody jest znacznie szerszy, gdyż naświetlanie czerwonym światłem działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, redukuje tłuszcz, przyspiesza gojenie się ran, łagodzi stany lękowe i depresyjne i wiele innych, o czym można się przekonać, poznając długą listę różnych schorzeń i chorób zamieszczoną w jednym z rozdziałów w części pierwszej.

 

Wiedza zamieszczona w poradniku została oparta na badaniach naukowych a także na licznych świadectwach ze strony osób, które doświadczyły pozytywnych efektów zastosowania prezentowanej metody.

 

Książka składa się z dwóch głównych części i czternastu rozdziałów, w których autor przedstawia najpierw podejście od strony naukowej do tytułowego zagadnienia a następnie udziela praktycznych porad i wskazówek pomagających wykorzystać poznaną wiedzę. Celem powstania tej publikacji było pokazanie metody samouzdrawiania, która okazała się skuteczna również w jego przypadku i teraz pragnie, by jak najwięcej osób mogło doświadczyć płynących z niej korzyści. Porusza nie tylko zagadnienia związane ze światłem czerwonym ale też z bliską podczerwienią, gdyż obie metody mają podobne działania. Poza teoretycznymi informacjami, zamieszcza liczne porady, także dla tych, którzy chcieliby zastosować tę metodę w zaciszu domowym. Znajdziemy również opis przyczyn najczęściej popełnianych błędów w trakcie terapii i historie sukcesów leczenia.

 

Autor podkreśla, że nie jest przeciwnikiem konwencjonalnej medycyny ale zdaje sobie sprawę, że nie radzi ona sobie z wieloma problemami. Cały czas bazuje ona na stosowaniu leków lub zabiegów chirurgicznych, które nie zapewniają całkowitego powrotu do zdrowia. Tymczasem terapia czerwonym światłem jest niedroga, nie wymaga dużych nakładów finansowych a przede wszystkim nie ma skutków ubocznych i można ją zastosować w domu. Jednocześnie podkreśla, że terapia czerwonym światłem nie jest panaceum na wszelkie bolączki i schorzenia ale na pewno pomaga podnieść odporność i przyspiesza leczenie w przypadku wielu chorób i dolegliwości. Uważa, że jest ona „jedną z najlepszych, a także najbardziej optymistycznych opcji” jeśli chodzi o zdrowie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto