Okładka wydania

Choroby Autoimmunologiczne – Holistyczne Uzdrawianie

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Aimee E. Raupp
 • Tytuł Oryginału: Body Belief: How To Heal Autoimmune Diseases, Radically Shift Your Health, And Learn To Love Your Body More
 • Gatunek: PoradnikiZdrowieMedycyna Naturalna
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Karolina Pruszyńska
 • Liczba Stron: 336
 • Rok Wydania: 2019
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205mm
 • ISBN: 9788381683395
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  5,5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Choroby Autoimmunologiczne – Holistyczne Uzdrawianie | Autor: Aimee E. Raupp

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Choroby autoimmunologiczne, to choroby powstaje w wyniku szkodliwego działania ludzkiego układu odpornościowego, który to z rozmaitych powodów atakuje komórki własnego organizmu. Choroby te stają się coraz częstszym wyzwaniem dla medycyny - tak konwencjonalnej, jak i naturalnej, gdyż oto też i dotykają one sobą coraz większej części naszego społeczeństwa. O tym, jak walczyć z tym zjawiskiem i jak pokonać ów schorzenia, opowiada znakomity poradnik pt. "Choroby autoimmunologiczne – holistyczne uzdrawianie. Jak diametralnie poprawić stan zdrowia, dzięki ćwiczeniom oddechowym, diecie i wielu innym prostym technikom", który ukazał się w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Vital!

 

Autorka tej książki jest Aimée E. Raupp - ceniona, popularna i niezwykle doświadczona  akupunkturzystka i specjalistka od kobiecego zdrowia, przedstawia na stronach niniejszego poradnika swój kompleksowy, holistyczny program leczenia chorób autoimmunologicznych. Program, oparty na odpowiednio dobranej diecie pokarmowej, korzystaniu z dobrodziejstwa ziół, innych roślin i witamin, jak i też właściwie przeprowadzonym procesie oczyszczania organizmu, który odgrywa bardzo ważną rolę w tym względzie To także intrygujące zestawy odpowiednich ćwiczeń, czy też optymalne techniki oddechowe, które pozwolą nam nie tylko pokonać ból i chorobę, ale też i poczuć pełnię spełnienia...

 

Lektura niniejszej pozycji prowadzi nas sobą przez zagadnienie holistycznego spojrzenia na leczenie autoimmunologicznych chorób, wyjaśniając nam przyczynę, proces przebiegu i skutki tychże schorzeń, ukazując ich połączenie z energią naszego ciała i harmonią, jaka powinna ją wypełniać, czy też choćby rolę wiary w to, że jesteśmy w stanie pokonać nawet najbardziej dokuczliwe choroby. To swego rodzaju teoretyczne, choć i zarazem niezwykle ważne oraz interesujące, wprowadzenie do dalszej części książki.

 

Na ową, drugą część tej publikacji, składa się już praktyczna porcja porad i wskazówek, czyli plan żywieniowy pt. "Uwierz w swoje ciało", na który to składa się rozpisana na dwanaście tygodni dieta, która pomoże pokonać nam nasze choroby. Jak i dieta, to także i bardzo pomysłowe i smaczne przepisy kulinarne, których również nie mogło tutaj zabraknąć. Co więcej, znajdziemy tu także wykaz produktów spożywczych, których powinniśmy poszukiwać, jak i też tych, których lepiej unikać, a także np. informacje na temat kosmetyków i środków chemicznych, jakie nie powinny znajdować się w naszym domu. Również tutaj poznamy szereg informacji na temat wspominanych powyżej ćwiczeń i technik oddechowych, które mogą nam pomóc w tym względzie.

 

Książkę tę cechuje bardzo przejrzyste, udane i owocne dla czytelnika, połączenie teorii z praktyką. Otóż na stronach tego poradnika znajdziemy zarówno całościowe wyjaśnienie zagadnienia przez autorkę, która dzieli się z nami swoją wiedzą i autorskim pomysłem na nowoczesne podejście do holistycznej medycyny, jak też konkretne działania, rozwiązania i przepisy na to, by pokonać dane choroby autoimmunologiczne. Co ważne, całość została podana tu w bardzo prosty, przystępny i zrozumiały sposób, dzięki czemu bez trudu wyniesiemy z tego spotkania to, co najważniejsze. Do tego dodajmy jeszcze bardzo efektowne wydanie tej książki - m.in. przejrzysty układ treści i wyszczególnienie najważniejszych fragmentów, by mieć jak najlepszą, całościową opinię o tym poradniku.

 

Reasumując - książka pt. "Choroby autoimmunologiczne – holistyczne uzdrawianie. Jak diametralnie poprawić stan zdrowia, dzięki ćwiczeniom oddechowym, diecie i wielu innym prostym technikom", to bardzo interesująca, mająca wiele do zaoferowania i do tego w mej ocenie odkrywcza na polu niekonwencjonalnej medycyny, książka. Ze swej strony gorąco zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł, jak i też mam nadzieję, że jego lektura wymiernie wam pomoże w walce o zdrowie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto