Okładka wydania

Piekielna Głębina

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Piekielna Głębina | Autor: Lindsay Galvin

Wybierz opinię:

Bookholiczka

„Żyję. Ale…nie oddycham. Czuję dreszcze w klatce piersiowej, próbuję się podnieść. W panice opadam z powrotem w ciemność. Płynę w górę, w stronę światła. Strzępki myśl…nie mogę uchwycić…Hałas. Huczący, rytmiczny. Światło. Kolor. Płuca mam spuchnięte. Są pełne czegoś, co nie należy do mnie. Nie panuję nad swoim ciałem, przewracam się. Klatka piersiowa unosi się z trudem. Wyrzucam z płuc ciepły płyn. Potem jeszcze raz. I jeszcze. Plucie, łapczywe hausty, ból gardła. Świst przy każdym wdechu i wydechu. Powietrze. Nie myślę klarownie. Czuję przyjemną ulgę. W głowie mam mętlik. Coś się stało. Zapomniałam, byłam…moja głowa…boli. Nic nie widzę. Opieram się o twardą powierzchnię. Ramieniem, biodrem, uchem.”

 

Aster i Poppy straciły niedawno najbliższą osobę. Ich mama zmarła na raka. Dziewczynki żeby nie trafić do domu dziecka muszą zamieszkać ze swoją ciocią Ioną siostrą mamy. Jednak nie widzą co czeka je gdy przyjeżdżają do Gisborne. Ciocia zabiera je na ekowioskę o nazwie Wildhaven. Niespodziewanie Iona zabiera wszystkich mieszkańców wioski na wycieczkę statkiem. Później jak się okazuje wszyscy lądują na bezludnej wyspie, na której zostaną trzy lata, a może i dłużej. Aster budzi się nie wiedząc gdzie jest i gdzie podziała się jej siostra. Musi jak najszybciej ją odnaleźć ponieważ została jej tylko ona. Aster musi również walczyć z atakami paniki, które coraz częściej dają o sobie znać. W morskich głębinach podczas poszukiwań Poppy dziewczyna spotyka podwodnego chłopaka, który ma skrzela i może w niej pływać bez końca. Nikt jej w to nie wierzy. Jednak Aster jest przekonana, że to nie był sen. Czy uda jej się przetrwać na tej tajemniczej wyspie i znowu spotkać tego tajemniczego chłopaka? Czy odnajdzie swoją siostrę i razem uda im się wrócić do domu?

 

Lindsay Galvin dorastała w domu pełnym historii, muzyki i miłości do morza. W szkole jej ulubionymi przedmiotami były język angielski i przedmioty ścisłe. Chciała uczyć się obu, ale wybrała literaturę i język angielski. Ale kiedy już pracowała jako nauczycielka w szkole podstawowej i opiekowała się swoimi synami, podjęła studia przyrodnicze i teraz uczy tych przedmiotów. Kiedy sześć lat temu wracała z pracy do domu, przyszło jej do głowy zdjęcie, którego nie mogła puścić. Dziewczyna patrząca w morze i patrząca na chłopca. Wtedy też narodził się w jej głowie pomysł na książkę i zaczęła pisać. Jej debiut "The Secret Deep" to thriller środowiskowy, łączący naukę i psychologię z bajkami i legendami. Lindsay Galvin mieszka teraz na wybrzeżu Sussex ze swoim mężem i dwoma synami. „Piekielna Głębina” to debiut autorki na polskim rynku wydawniczym.

 

Książka wciąga czytelnika od pierwszych stron. Cały pomysł na stworzenie takiej fabuły jest dla mnie niesamowity. Lubię nieszablonowe pomysły ponieważ czytelnik od takich książek nie może się oderwać i zastanawia się przy okazji jak można było wpaść na taki fantastyczny pomysł. Do tego wszystkiego jeszcze taka piękna okładka. Po prostu, aż chce się ją jak najszybciej przeczytać.

 

Nie chcę wam też za dużo zdradzać ponieważ to wy macie mieć radość z odkrywania historii. Ale powiem wam, że musicie jak najszybciej sięgnąć po „Piekielną głębinę”. Ja nie mogłam się od niej oderwać i przeczytałam ją w parę godzin. Tak bardzo chciałam wiedzieć jak potoczy się cała fabuła. Chociaż dziewczynki mają jedenaście i czternaście lat to już wiele doświadczyły. Muszą pomagać i chronić się nawzajem. Teraz nawet nie mogą ufać swojej cioci, a myślały, że w końcu znajdą nowy dom. Jestem ogromnie przeszczęśliwa, że książka została wydana ponieważ naprawdę warto ją przeczytać, do czego was gorąco zachęcam!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial