Okładka wydania

Warsztat Samochodowy

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Warsztat Samochodowy | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Koralina

Kreatywność to znak naszych czasów. Nie dziwi więc, że wszystko powinno być w jakimś stopniu twórcze. Zaczynając od zabawek dla najmłodszych, w który dziecko musi wykazać się pomysłowością i indywidualnością, kończąc na rzeczach dla dorosłych, które pobudzają wyobraźnię.

 

Nie inaczej jest w przypadku "Warsztatu samochodowego" gdzie dziecko, dzięki poprzez zabawę uczy się jak pracuje mechanik i czego potrzebuje do naprawy samochodu. Książka zawiera w sobie szereg pomocy, które ułatwiają najmłodszym zapoznanie się z tym zawodem. Przykładem są tekturowe, trochę twardsze i wytrzymalsze szablony, które można wyciąć i się nimi bawić. Mamy samochody, lawetę, znaki drogowe, pachołki. Wszystko to, co zajmie nasze dziecko zabawą na kilka godzin. Dodatkowo mamy naklejki, które można nakleić w dowolnym miejscu, lub trzymając się wskazówek w odpowiednie miejsce. Autorzy książki zwracają uwagę, że naklejki są wielorazowego użytku. Oznacza to, że można dowolnie kształtować sobie warsztat samochodowy, dzięki czemu książka nie nudzi się po paru chwilach. Oprócz swobodnej zabawy możemy również wykonywać zadania. Przykładem możne tu być segregacja narzędzi, czy wyposażenie biura. Dzięki tej książce dziecko uczy się na czym polega praca mechanika, jak dokonywać napraw, co może być zepsute w samochodzie, czy po co jest jazda próbna. Możliwości zabawy jest wiele. Dzięki gotowym szablonom możemy przenieść zabawę poza ramy książki. Jest to bardzo wciągająca i kreatywna zabawa. Zadania, które mamy do wykonania w książce są skonstruowane w taki sposób, że zostawiają nam dużo swobody w działaniu. To on nas zależny jak będzie wyglądał warsztat, jakie samochody będzie naprawiał, czy jak będzie wyglądało biuro. Dzięki wielokrotności użytku naklejek i szablonów możemy tworzyć naprawdę niepowtarzalne rzeczy. Odrysowywanie kształtów, własne aranżacje, czy nawet sworznie bałaganu, wszystko to pobudza wyobraźnię. Dzięki temu książka zachęca do próbowania różnych rzeczy.

 

Chociaż książka jest skierowana do chłopców, uważam że dziewczynki również odnajdą w niej coś ciekawego. Każde dziecko przecież lubi naklejać, rysować i wycinać. Jednak twórcy pomyśleli również o innych odbiorcach. Z tej serii pojawiły się również: "Tancerki", "Zwierzęta z całego świata" i "Rajdy i wyścigi". Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, a zabawa jaką gwarantuje "Warsztat samochodowy" zapewnia, ze inne części tej serii również będą bardzo ciekawe.

 

Grafika, jaką oprawiona jest ta książka pokazuje w bardzo konkretny sposób świat mechaników. Narzędzia narysowane są ogólnie, ale zawierają charakterystyczne elementy. Dzięki temu wiadomo jak się nazywają i do czego służą. Ilustracje zapewniają dużo miejsca na kreatywne podejście do określonych zadań. Jest dużo miejsca na naklejanie naklejek, czy stawianie szablonów. Kolory również są przejrzyste i proste. Dzięki temu nie przytłaczają, a całość jest czysta i poukładana.

 

"Warsztat Samochodowy" to książka, która zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Dzięki temu dziecko będzie mogło pobudzić swoją wyobraźnię i kreatywność. Dzięki wielokrotności użytku niektórych elementów książka będzie służyła dłużej niż standardowa przyklejanka. Polecam wszystkim, którzy nie chcą widzieć swojego dziecka przez monitorem ekranu telefonu, czy tableta, ponieważ jest to zabawa dla całej rodziny. "Warsztat Samochodowy" to książka, z którą na pewno miło spędzi się czas.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial