Okładka wydania

Emi I Tajny Klub Superdziewczyn Szkolnik Superdziewczyny

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Emi I Tajny Klub Superdziewczyn Szkolnik Superdziewczyny | Autor: Agnieszka Mielech

Wybierz opinię:

Tam, Gdzie Matka Mówi Dobranoc

Zapisać, żeby nie zapomnieć!
Życie bywa wymagające! My dorośli coś już o tym wiemy, ale młodzi ludzie jeszcze nie zawsze zdają sobie z tego sprawę! Zapewne zgodzimy się jednak wszyscy, i młodzi i starsi, że są w naszym życiu rzeczy, które warto zapamiętać raz na zawsze! Są jednak i takie, które wpadają do głowy i równie szybko z niej wypadają...

 

To, co warto zapamiętać zawsze można  zapisać, a to czego nie warto na dłużej zachowywać w pamięci... również można zapisać! Choćby po to, by pamiętać przez tę daną chwilę!

 

"Szkolnik superdziewczyny"
"Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" to świetna propozycja dla młodych dziewczyn, które chciałyby mieć swoje plany pod kontrolą! Autorką książek, na podstawie których powstał „Szkolnik…” jest Agnieszka Mielech. To ona stworzyła postać Emi i cały Tajny Klub Superdziewczyn. Od dłuższego czasu bogata już dziś seria, bawi ale również uczy zwłaszcza młode czytelniczki, które pokochały wesołych bohaterów książek Agnieszki Mielech.

 

W "Szkolniku..." Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn pomoże posiadaczkom kalendarza często w sytuacjach, w których nagle zaszwankuje pamięć! Szkoła to przecież obowiązki, ciągłe sprawdziany, klasówki, odpytywania, projekty, które należy wykonać w terminie! Poza tym spotkania z koleżankami, randki, kino, obiady rodzinne... Sporo zajęć to nasza i naszych dzieci codzienność... Warto więc trzymać rękę na pulsie! A w organizacji życia codziennego zawsze pomóc może dobry, konkretny, dopasowany do potrzeb kalendarz.

 

Nie jest to jednak zwykły terminarz, zdecydowanie jest on  wyjątkowy. A to dlatego, iż skierowany jest specjalnie do konkretnej grupy, mianowicie odbiorcami są dziewczynki w wieku 8+. Nie tylko znajdziemy w nim więc miejsce na notatki, ale wiele motywujących treści, które pozwolą na to, by każda dziewczynka, posiadająca Szkolnik, poczuła się wyjątkowa! By zawsze była sobą!!!

 

Kalendarz oprócz możliwości zanotowania, pozostawia wiele miejsca na zwykle przemyślenia i notatki! Każdy z nas, młody czy starszy, ma marzenia, plany, jakieś własne cele! Z kalendarzem, który proponuje dziewczynkom Wilga, będzie łatwiej docenić swoją pracę i wysiłek jaki wkładają we własny rozwój podczas całego roku szkolnego. Dzięki notatkom, które dziewczyny będą mogły same zamieszczać, ale również umieszczonym wcześniej informacjom, wiele spraw okaże się przyjemną częścią codzienności. "Szkolnik..." stanie się podobny nieco do pamiętnika, w którym można zapisać własne refleksje i spostrzeżenia, a z czasem te mogą okazać się na tyle ważne, żeby o nich nie zapomnieć nigdy a po jakimś czasie powrócić i powspominać!

 

Kalendarz wyjątkowy
"Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" zadbał o wiele ważnych spraw. M.in. o to, ile czasu zabierze droga do szkoły - jakże łatwiej dzieciom wtedy się zorganizować! Poza tym jest tu wiele miejsca na szkolne przypomnienia, zadania domowe, wydarzenia ważne dla ucznia i obywatela! Wspomniane wcześniej cele mogą również zostać zapisane, a przy tym i rozliczone... Ale tylko pod kątem tego, co wyszło, co się udało! Prawda, że nastraja to pozytywnie i motywuje?! Małe podpowiedzi, co robić, by lepiej i efektywniej się uczyć są przemycane w kalendarzu w bardzo sympatyczny sposób. Proste rady naprawdę DAJĄ RADĘ! Do tego, co jakiś czas spotykamy się z bardzo ciekawymi, niedługimi ale treściwymi informacjami skierowanymi specjalnie do dziewczyn! Aby motywować posiadaczki "Szkolnika…" można w nim znaleźć sylwetki aż dwunastu ciekawych i inspirujących postaci kobiet znanych np. z filmu, z życia codziennego - kobiety, które w jakiś sposób są wyjątkowe! A wszystko po to, by pokazać, że właścicielka „Szkolnika…”, tak naprawdę również jest wyjątkowa! Wystarczy tylko uwierzyć w siebie i działać, podejmować wyzwania!

 

Kalendarz jest nie tylko inspirujący, ale wnosi w życie dziewczynki wiele pozytywnych wzorców, odczuć, a także przykładów, które z pewnością wpłyną na młodą osobowość.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial