Okładka wydania

Fiszki Plus. Francuski Dla Początkujących 2

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Tytuł Oryginału: Fiszki Plus. Francuski Dla Początkujących 2
 • Seria: Fiszki Plus
 • Gatunek: Języki ObceNauka Języków
 • Język Oryginału: Francuski, Polski
 • Liczba Stron: 600 Fiszek
 • Rok Wydania: 2015
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 65 x 194 x 91 mm
 • ISBN: 9788377885338
 • Wydawca: Edgard
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  6/6

 • Nośnik: 600 Fiszek + Program I Nagrania Do Pobrania + Kolorowe Przegródki + Etui

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Fiszki Plus. Francuski Dla Początkujących 2 | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Rudaczyta

"Fiszki Plus dla Początkujących 2" są analogiczne do "Fiszek Plus Francuski dla Początkujących 1". Z tą różnicą, że stopień trudności wskoczył o poziom wyżej. Ważne, aby przygody z nauką języka nie rozpoczynać od tego zestawu, gdyż można nie podołać.

 

Czym są fiszki? Fiszki to malutkie karteczki ze słowami w obcym języku oraz ich tłumaczeniem na odwrocie strony. Już od dawna wiodą prym wśród najskuteczniejszych metod przyswajania języka obcego. Ta metoda jest prosta, wymagająca jedynie systematyczności i wytrwałości. Daje współmierne i spektakularne efekty.

 

Fiszki pomogą w zrobieniu pierwszego kroku w nauce języka, którego w ogóle nie znamy oraz sprawnie pokierują w kontynuacji edukacji w stopniu zaawansowanym.

 

Zabawa/nauka z fiszkami podlega prostej i skutecznej zasadzie: powtarzalności. Wybieramy kilka karteczek ze słówkami. Umieszczamy fiszki w przegródce "uczę się". Każdego dnia powtarzamy daną pulę słów. Jeśli uznamy, że dane słowo juz przyswoiliśmy - "przenosimy" fiszkę do przegródki "powtarzam". Miejscem docelowym, do którego "dążą" wszystkie fiszki to przegródka "umiem".

 

Firma Edgard łączy prostotę fiszek, ich skuteczność z programem komputerowym. I ta synchronizacja papierowych fiszek z wersją mobilną sprawia, że nauka staje sie przystępna, łatwa i przyjemna.

 

W skład "Fiszki Plus Francuski dla początkujących 2" wchodzi:
- 600 fiszek na których znajdziemy 1600 słów, zwrotów, wyrażeń i zdań
- memolista, czyli spis najprostszych słówek. Podzielone na kategorie tożsame z kategoriami na fiszkach
- kod do pobrania ze strony www.fiszkiplus.pl. Kod umożliwia ściągnięcie i zainstalowanie programu, o którym wspomniałam wyżej
- trzy kartoniki: "uczę sie", "powtarzam", "umiem", które umożliwiają sprawną i odpowiednią klasyfikacją fiszek.
- małe etui, w którym zmieści się kilkanaście fiszek - aby móc uczyć się w każdym miejscu
- instrukcja obsługi, która podpowiada, informuje i prezentuje inne produkty firmy Edgard =)

 

Wszystko to opakowane w schludnym pudełku.

 

Pod względem estetycznym zestaw prezentuje się bardzo dobrze. Opakowanie, które posłuży jako miejsce układania fiszek jest solidne, dość duże. Same fiszki to małe karteczki w czarno-biało-szarej kolorystyce. Na każdej fiszce znajduje się słowo w języku obcym, tłumaczenie, wymowa oraz przykład wykorzystania tego obcego słowa w zdaniu. Na niektórych fiszkach mamy dodatkowo grafikę. W rogu każdej fiszki znajduje sie oznaczenie - czyli znak informujący nas do jakiej kategorii dana fiszka przynależy. Dodatkowo na dole widnieje numerek, który jest tożsamy z numerkiem słowa w programie multimedialnym. Dzięki czemu z łatwością możemy odnaleźć słowo na liście i poznać jego wymowę. Na niektórych fiszkach znajdziemy uwagi, które pozwolą zrozumieć gramatykę albo specyfikę użycia danego słowa.

 

Program Kurs Podstawowy Aktywny Trening jest bardzo prosty w obsłudze. Identyczny jak program dla początkujących 1. W widoku podstawowym widzimy wersje elektroniczną każdej papierowej fiszki, którą posiadamy w pudełku. Możemy wybrać konkretną grupę tematyczną. Wiele opcji umożliwia zsynchronizowanie nauki z naszymi potrzebami. Możemy tworzyć playlistę, odtwarzać tylko słowa, słowa z tłumaczeniem, możemy ustawić czas między wypowiadanym przez lektora słowem a znaczeniem danego słowa. Pełna paleta ustawień. Prócz playlisty mamy także alternatywne metody nauki poprzez rozwiązanie ćwiczeń oraz gry. Z opcji tych najlepiej korzystać wówczas jeśli dysponujemy już konkretną pulą znanych i rozumianych przez nas słówek. W celu podsumowania i sprawdzenia wiedzy zdobytej dzięki fiszkom możemy rozwiązać test końcowy.

 

Całokształt Fiszki Plus Francuski dla Początkujących 2 firmy Edgar, podobnie jak Fiszki Plus Francuski dla Początkujących 1, oceniam bardzo dobrze. Prostota fiszek wraz z wersją komputerową jest gwarancją tego, że nauka francuskiego od podstaw będzie miła, skuteczna i długotrwała.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto