StartUp Magazine. Wrzesień-Listopad 2014

Autor: Praca Zbiorowa

Okładka wydania

StartUp Magazine. Wrzesień-Listopad 2014


Dodatkowe informacje

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Pod Redakcją: Rafał Tomański
 • Tytuł Oryginału: StartUp Magazine. Wrzesień-Listopad 2014
 • Seria: StartUp Magazine
 • Gatunek: CzasopismaBiznes
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 44
 • Rok Wydania: 2014
 • Numer Wydania: I
 • ISBN: 977-20-83909402-09
 • Wydawca: Colorful Media
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

LadyBoleyn

Nie ukrywam, iż jako osoba, która w niedalekiej przyszłości planuje założenie własnej firmy, z ciekawością zapoznaje się ze wszystkimi materiałami, dotyczącymi współczesnych form biznesu. W czasach, kiedy wciąż powstają innowacyjne sposoby wytwarzania danych produktów oraz kiedy media stają się coraz bardziej istotną formą promocji, trudno nadążyć za nowościami z rynku pracy. Współpracę z zagranicą rozpoczyna już praktycznie każda dobrze prosperująca firma, a zagraniczni przedsiębiorcy perspektywicznie patrzą na Polskę. Dlatego też, gdy tylko nadarzyła się okazja, postanowiłam zapoznać się z najnowszym numerem wrzesień-listopad magazynu „StartUp Magazine", którego misją jest dostarczanie najnowszych informacji ze świata biznesu, a w szczególności tych dotyczących nowych technologii.

 

Czy konkretnie jest start-up? W internecie spotkałam się z definicją, która wyjaśnia to pojęcie jako firma lub tymczasowa organizacja, charakteryzująca się między innymi krótką historią, niskimi kosztami początkowej działalności, poszukiwaniem przez założycieli idealnego modelu biznesowego. Uznaje się, że pod tym pojęciem kryje się również pewnego rodzaju faza, podczas której organizacja przekształca swój własny pomysł w dobrze prosperujący biznes.

 

W najnowszym wydaniu „StartUp Magazine" ukazały się artykuły w następujących kategoriach: „Szorty", „Z kraju i ze świata", „Trendy z fantastyki rodem", „Jak radzic sobie z problemami", „Możliwości z przyszłości" i „Na świecie". Łącznie Redakcja oferuje czytelnikom 21 tekstów dotyczących biznesu, które zostały przygotowane z należytą starannością w oparciu o zdania ekspertów oraz sposób działających w danej kategorii branżowej. Myślę, że szeroka gama tematów zainteresuje każdego czytelnika, a w szczególności tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę. Na pewno nieliczni z Was słyszeli dotychczas o internetowej walucie Bitcoin, będącej całkowicie niezależnej od banków, rządów i państw, która staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Ci, którzy uwielbiają dowiadywać się o kolejnych chwytach marketingowych, z pewnością zaintryguje artykuł „Jak wykorzystywać nawyki kobiet w sprzedaży online", gdzie autor przedstawia, w jaki sposób pleć piękna dokonuje zakupu danych produktów. Informacje o działaniach młodych przedsiębiorcach, planach biznesowych czy też wskazówki, w jaki sposób reklamować firmę na twitterze dadzą do myślenia każdemu, kto stawia pierwsze kroki przy zakładaniu własnej działalności. Osobiście, jako osobę, która dosyć dobrze orientuje się w rynku wydawniczym, szalenie zainteresował mnie artykuł „Self-publishing się liczy", w którym pokazane jest, że każdy, kto dobrze pisze, może wydać książkę oraz stać się poczytnym autorem, co już niejednokrotnie zostało udowodnione na całym świecie. Redakcja przedstawia również, dlaczego Kazachstan stał się doskonałym miejscem do zakładania start-upów, czy też ukazuje nowy komunikator Yo, którego użytkownicy porozumiewają się tylko za pomocą sylaby „yo", rozumiejąc się bardzo dobrze. Wszystko brzmi bardzo ciekawie, prawda? I zapewniam, że takie jest!

 

Wydanie wrzesień-listopad 2014 „Start-Up Magazine" to przyjemny magazyn, który pozwala zapoznać się czytelnikowi z najnowszymi informacjami ze świata biznesu, podsuwając pomysły i inspiracje na udoskonalenie własnych działań. Nie wyłapałam żadnych błędów w treści magazynu, co oznacza, że Redakcja bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, dbając o komfort czytelnika. Niektóre tematy zaintrygowały mnie na tyle, że po skończonej lekturze samodzielnie sprawdziłam kilka haseł w internecie, bowiem bez wątpienia niektóre wiadomości są niesamowicie przydatne. Polecam „Start-Up Magazine" ciekawym świata odbiorcom, którzy myślą w przyszłości o otworzeniu własnego biznesu. Wskazówki zawarte w tym wydaniu przydadzą się każdemu.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!