Adwokat Diabła

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

To sprawa numer 64-0 miała wpływ na decyzję elitarnej , nowojorskiej firmy prawniczej o złożeniu wziętemu adwokatowi Kevinowi Lomaxowi, kuszącej oferty. Jednak zadanie, którego podejmuje się Lomax, nie do końca jest tym, czym wydaje się na początku. Diabeł tkwi w szczegółach.

 

Doskonała opowieść z gotyckimi akcentami. W rolę młodego prawnika wcielił się Keanu Reeves, a Al Pacino zagrał rolę jego doświadczonego szefa, który doskonale wie ,że są sprawy, które trzeba wygrać... i dusze ,które trzeba przy tej okazji stracić. Stawką tej gry jest życie Lomaxa, jego żona (Charlize Theron) i jego dusza. Praca, którą wykonuje to istny raj na ziemi... ale może go zaprowadzić wprost do piekła [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Adwokat Diabła

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.