Akademia Policyjna 5: Misja W Miami Beach

Zwiastun:

Opis:

Słońce, piasek i gorące dziewczyny. Gdzie, jak nie w Miami Beach? Błazny i wieczni imprezowicze. Kto, jak nie absolwenci akademii Policyjnej? W filmie Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach nierozgarnięci gliniarze wyruszają w plener.

Nieudacznicy z policyjnymi odznakami wyjeżdżają do Miami na zjazd ku czci ich ukochanego komendanta Lassarda. Ale złoczyńcy – w przeciwieństwie do naszych bohaterów – nigdy nie próżnują. Lassard zostaje porwany. Mimo licznych pokus nieustraszeni policjanci zapominają o czekających na nich imprezach i odważnie wkraczają do akcji, organizując komiczne próby ratunku. Dołącz do swych uzbrojonych i przezabawnych ulubieńców. Gdyby rozesłano listy gończe za najśmieszniejszymi ludźmi świata, ci zwariowani gliniarze musieliby się ukryć! [opis dystrybutora]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Akademia Policyjna 5: Misja W Miami Beach

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.