"Schronisko Bezdomnych Książek" w Gołdapi

W ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Darów Kulturalnych Stowarzyszenie Sztukater przekazało książki Środowiskowemu Domu Samopomocy "Słoneczny Dom" W Gołdapi.

 

***

30 kwietnia w Środowiskowym Domu Samopomocy „Słoneczny Dom" w Gołdapi odbyło się uroczyste otwarcie „Schroniska dla bezdomnych książek". Na uroczystość przybyli Mirosław Słapik oraz Agnieszka Dziobkowska z Biblioteki Publicznej w Gołdapi.

Uczestnicy „Słonecznego Domu" przygotowali inscenizację, która zachęciła do korzystania ze zbiorów biblioteki. Po wystąpieniu dokonało się długo oczekiwane otwarcie. Bronisław Wiszniewski – uczestnik domu – przeciął wstęgę oraz odsłonił tabliczkę z nazwą „Schronisko dla bezdomnych książek". Schronisko nie powstałoby bez pomocy Stowarzyszenia Sztukater z Wrocławia, z którym Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom" w Gołdapi ma podpisane porozumienie o współpracy, oraz wsparciu pań z Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Dzięki życzliwości Haliny Wojtanis oraz Agnieszki Dziobkowskiej mogliśmy zapoznać się z zasadami prowadzenia biblioteki i czytelni za co bardzo dziękujemy. Pragniemy również podziękować Stowarzyszeniu Sztukater oraz Bibliotece Publicznej w Gołdapi za liczne wsparcie książkowe.

Źródło: www.goldap.info

 

schronisko bezdomnych ksiazek w goldapi

 

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto