Projekt "Piromani" - Wspieramy I Patronujemy!

Stowarzyszenie Sztukater objęło patronatem projekt wydania książki debiutującej autorki, Emilii Nowak, która za pośrednictwem strony PolakPotrafi.pl zbiera pieniądze na zrealizowanie swojego marzenia. Zapraszamy do zapoznania się z jej koncepcją i dołożenia swojej "cegiełki"! :)

 

 

"Piromani" to debiutancka powieść psychologiczna autorstwa Emilii Teofili Nowak. Przełamuje tematy tabu związane z życiem młodych ludzi: trudne stosunki z rodzicami, problem depresji oraz samoakceptacji. Tytułowi "Piromani" to bohaterowie zamieszkujący jeden z poznańskich akademików, których wnętrze trawi wewnętrzny ogień niespełnionych ambicji oraz marzeń. Ich walka z szarą codziennością, emocjami oraz polskimi realiami została ukazana w szerokiej gamie ujęć humorystycznych, dramatycznych, czasem wulgarnych. "Piromani" płoną szczerością i inspiracją do działania.

Aby książka mogła zostać opublikowana, a wydarzenie to nie pozostało niezauważone, autorka postawiła na crowdfunding. Za pomocą platformy internetowej polakpotrafi.pl zbiera fundusze, by zrealizować wyznaczony sobie cel. W zamian za udzielone wsparcie finansowe, oferuje mnóstwo oryginalnych upominków, a już przy wpłacie pięćdziesięciu złotych - również wysyłkę swojej książki.

Młodej pisarce bardzo zależy na pomyślnym zakończeniu projektu, ponieważ jej książka nie tylko zapewnia rozrywkę, ale i skłania do refleksji nad własnym życiem. "Piromani" pokazują, jak bardzo samotny może czuć się młody człowiek, daleko od domu rodzinnego, z bagażem doświadczeń, których wstydzi się sam przed sobą.

 

 

Jeżeli masz ochotę zapoznać się z lekkim piórem Emilii lub wspomóc akcję, koniecznie zajrzyj na polakpotrafi.pl/projekt/piromani.

 

Swoje wsparcie możesz również okazać, klikając "lubię to" na facebook.pl/ksiazkapiromani/

 

piromani

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto