Spotkania z Larą la Voe i Krzysztofem Petkiem w Strzelinie

W dniach 29. i 30. marca 2012r. w Strzelińskim Ośrodku Kultury odbyły się spotkania autorskie z Larą la Voe i Krzysztofem Petkiem. Spotkania zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Sztukater.

 

 

***

W minionym tygodniu w Strzelińskim Ośrodku Kultury miały miejsce dwa spotkania autorskie, w których uczestniczyli uczniowie strzelińskich szkół. W czwartek, 29 marca gościła Lara La Voe – młoda pisarka, autorka książki pt. „3 płatki kamelii". W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Strzelinie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Strzelinie. Natomiast dzień później gościem Strzelińskiego Ośrodka Kultury był Krzysztof Petek – autor książek przygodowych dla młodzieży, dziennikarz, podróżnik. Barwnych opowieści pana Krzysztofa wysłuchali uczniowie Gimnazjum nr 2 w Strzelinie oraz Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie. Spotkania autorskie odbyły się w ramach współpracy SOK-u ze Stowarzyszeniem „Sztukater".

Źródło relacji i zdjęć: http://kultura.strzelin.pl

 

spotkania z lara la voe i krzysztofem petkiem w strzelinie 1

 

spotkania z lara la voe i krzysztofem petkiem w strzelinie 2

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.