Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Koniec Gry (2014)

Opis:

Historia rozgrywki, w jaką podejrzany o zabójstwo mordercy swojego syna Edward Chojar wciąga prokuratora Tomasza Brackiego i adwokata Adama Getza. Tych trzech mężczyzn łączą tajemnice sprzed lat, które wyjdą na jaw w toku prowadzonego śledztwa i pełnych emocji przesłuchań. Życie zawodowe przenika się z życiem osobistym, sprawiając, że każdy z prawników będzie musiał zmierzyć się z samym sobą, by móc postawić następny krok. Adwokat ma osobisty powód, by być śmiertelnym wrogiem swojego klienta. Prokurator ma równie mocny powód, by bronić Chojara
i stanąć po jego stronie. A między nimi jest podejrzany, który będąc nałogowym hazardzistą bawi się w najlepsze, rozgrywając najważniejszą i najtrudniejszą rozgrywkę w swoim życiu. W tym labiryncie zdarzeń są także kobiety i miłość, która czasem nadaje kierunek, innym razem komplikuje życie prawników.

 

 

"Wszyscy jesteśmy zakotwiczeni w jakiejś przeszłości. Los czasem plącze te nasze korzenie w sposób nam nieznany albo niezrozumiały. Adam Cioczek w swej debiutanckiej powieści zręcznie tasuje postaci, stopniowo odsłaniając ich skomplikowane relacje. Zabójca budzi też współczucie, miłość zgasiło nieporozumienie, prokurator z adwokatem odwracają role...
Autor kokietuje używając w tytule swej pierwszej książki słowa "Koniec". Czyta się to świetnie. Umówmy się więc, że to pisarski początek. Czekam na ciąg dalszy".

Bronisław Cieślak - aktor

 

„Debiut Adama Cioczka uważam za udany ze względu na nietuzinkową intrygę i ciekawie wykreowane postacie. Książkę czyta się niezwykle szybko, odkrywając nieznaną przeszłość bohaterów. To historia o dylematach, sprawiedliwości, winie i karze, ale również o zwykłych ludzkich słabościach."
Subiektywnieoksiążkach.pl

 

„Jestem zadziwiona jak młody, debiutujący autor w tym gatunku może stworzyć tak rewelacyjny psychologiczny kryminał."
Zksiazkawdloni.blogspot.com

 

"Świetnie skonstruowana intryga. Złożone i barwne portrety psychologiczne. Znakomity kryminał."

Teresa Kotlarczyk - reżyser

 

Adam Cioczek: ukończył studia scenariopisarskie w Warszawskiej Szkole Filmowej. Jest także absolwentem Filozofii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autor scenariuszy seriali między innymi, takich jak: „Samo życie", „Pierwsza miłość" czy „Malanowski i partnerzy". Powieść „Koniec gry" ukazała się wcześniej pod tytułem „Szach mat" w formie e-booka.

 

 

Wydawnictwa Videograf S.A.
Aleja Harcerska 3C
41-500 Chorzów

 

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Koniec Gry (2014)

Additional Info:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial