Okładka wydania

Negatywne Wpływy Energetyczne

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Negatywne Wpływy Energetyczne | Autor: Claus Walter

Wybierz opinię:

Mirosława

„Każdy, dzięki swojej sile woli oraz aktywnemu działaniu jest w stanie pobudzić własny organizm do samoleczenia”

Potęga energii słowa czy umysłu została już dawno udowodniona przez badania fizyki kwantowej, więc są to zagadnienia, którym na pewno warto przyjrzeć się bliżej i dowiedzieć się, jak można zminimalizować lub zlikwidować skutki taki szkodliwych oddziaływań. Jest to możliwe, dzięki takim książkom jak „Negatywne wpływy energetyczne”, w której autor uświadamia istnienie tego rodzaju wibracji i pokazuje jak się przed nimi chronić, ale przede wszystkim, w jaki sposób je unieszkodliwić.

 

Claus Walter jest ekonomistą, który do 2010 roku pracował, jako ekspert w dziedzinie zarządzania produktami i innowacjami, a także rozwoju biznesu dla międzynarodowych firm technologicznych. Ostanie 20 lat swojej pracy poświęcił skutkom wykorzystywania pola rezonansu serca, pól spójności i fizyki kwantowej. Jego prace zaowocowały książką "Herz-Resonanz-Coaching", która została opublikowana przez Mankau Verlag. Jest również autorem i współautorem kilku książek z serii "Chefsache".

 

Claus Walter osobiście doświadczył w 2004 roku wypalenia zawodowego. Po długiej rekonwalescencji, udało mu się powrócić do zdrowia, ale to zdarzenie skłoniło go do poszukiwania nowych metod radzenia sobie z tego typu dolegliwościami. Przez 14 lat prowadził badania, w efekcie, których opracował ukierunkowane techniki pomagające wyczerpanym zawodowo odnowić siły witalne i przywrócić pełną sprawność fizyczną i mentalną. Stworzył tzw. metodę uzdrawiania rezonansowego energią serca, która polega na wywołaniu u pacjenta umiarkowanego pobudzenia mającego na celu doprowadzenia do całkowitego ożywienia i utrzymania tego stanu. Ta technika okazała się niezwykle skuteczna w rozwiązywaniu konfliktów zarówno na polu prywatnym jak i zawodowym.

 

W swoim najnowszym opracowaniu dużo uwagi poświęca zagadnieniu rezonansu magnetycznego, przybliżając zasady prawa rezonansu i wyjaśniając sposób jego działania. To daje mu podstawy do przybliżenia głównej tematyki poradnika, która nawet sceptyków powinna skłonić do zastanowienia się nad poruszanymi zagadnieniami. Autor, bowiem omawia sprawy, które mogą wydawać się nierzeczywiste. Chodzi tu przede wszystkim o oddziaływanie obcych energii, wpływów i obciążeń energetycznych, karmicznych i wibracji, których źródło oddziaływania może sięgać wiele pokoleń wstecz. Jedno z powiedzeń mówi, że w przyrodzie nic nie ginie i można to doskonale odnieść do wszechobecnej energii.

 

Claus Walter podkreśla, że pod pojęciem obcych, szkodliwych energii powinniśmy rozumieć zjawiska, które wzbudzają w nas nieufność z niewiadomych przyczyn. Dzięki swojej pracy badawczej oraz wiedzy zdobytej poprzez praktyki coachingowe i stosowanie prawa rezonansu, odkrył przyczyny tych niezwykłych zjawisk. Są to wypracowane, nawet dawno temu, wzorce oddziaływania uczuć, myśli wypowiadanych bądź jedynie pomyślanych. Okazuje się, że nawet deklarowane kiedyś przysięgi, złorzeczenia, śluby, wypowiadane ze złą intencją słowa czy nawet wysyłane negatywne myśli potrafią być aktywne przez wieki i skutecznie utrudniać życie współcześnie żyjącym ludziom.

 

Wszelkie tego typu zagadnienia autor wyjaśnia w pięciu pierwszych rozdziałach swojej książki, w których informuje m.in., dlaczego przytrafiają się nam wciąż te same, określone sytuacje, czy też, dlaczego doświadczamy różnych nieprzyjemnych wrażeń albo, dlaczego jesteśmy postrzegani tak a nie inaczej.  Te rozdziały mają charakter teoretyczny i dają szeroką wiedzę na temat różnego rodzaju energii, z którymi stykamy się nawet każdego dnia i ich sobie nie uświadamiamy. Przybliża schematy postępowań powtarzających się w naszym życiu, przyczyny pojawiania się negatywnych obcych energii oraz uczy je rozpoznawać i likwidować. Rozdział piąty zawiera przykłady wzięte z życia, które są świadectwem obecności szkodliwych energii, pokazują w jaki sposób przejawiają się w codziennym życiu i w jaki sposób dane osoby zostały uzdrowione poprzez działania coachingowe stosowane przez autora. Trzy ostatnie rozdziały stanowią praktyczną wiedzę, w której poznajemy konkretne narzędzia do neutralizacji różnych negatywnych działań energetycznych.

 

Książka ma na celu zwrócenie uwagi na energie, które mają na nas negatywny wpływ, ale nie wszyscy sobie to uświadamiają i nie potrafią sobie z tym poradzić. Jest to, bowiem energia, której nie widać tzw. gołym okiem a jedynie możemy dotkliwie odczuć jej działanie.  Nie są to, niestety, przyjemne doznania, gdyż efektem tego jest pogarszające się nasze samopoczucie i zdrowie. Z reguły nie utożsamiamy sobie naszych problemów z energetycznym działaniem zewnętrznym, przypisując je czynnikom związanymi z dietą, bądź zmęczeniem czy stresem.

 

Wiele osób odnosi się do tego rodzaju informacji sceptycznie, ale warto wziąć pod uwagę, że przedstawiony materiał nie jest wymysłem autora, lecz realnym zagrożeniem ze strony energii, których nie widać a ich obecność została  potwierdzona przez badania fizyki kwantowej. Warto tę opcję poznać bliżej i zwrócić na nią uwagę, zwłaszcza, gdy doświadczamy trudnych do wyjaśnienia sytuacji czy dolegliwości niemających wyjaśnienia w fizycznych czynnikach. Może okazać się, że na przykład nagły ból głowy, złe samopoczucie, czy inne nieprzyjemne doznania mogą mieć swoje źródło w obszarze poza naszą fizycznością i dobrze jest wiedzieć jak sobie z tym poradzić.

 

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial