Święta z Książką - Ogólnopolska Zbiórka Darów Kulturalnych

Rozejrzyj się po swoim pokoju, spójrz na półki, regały, zajrzyj do szafy, pod łóżko. Weź latarkę i udaj się na strych, do piwnicy, do garażu. Spójrz ile tam zabawek z których wyrosłeś, książek, które przeczytałeś, a o których zapomniałeś. Nie każmy im zarastać kolejną warstwą kurzu, przecież możesz podać je dalej, podzielić się, a tym samym wspomóc naszą akcję.

 

Stowarzyszenie Sztukater.pl ogłasza zbiórkę darowizn, które zostaną przekazane domom dziecka, placówkom oświatowym, hospicjom oraz organizacjom zajmującym się walką z wykluczeniem społecznym.

Zbieramy różnego rodzaju książki, podręczniki, komiksy, artykuły biurowe i szkolne, a także zabawki, bajki i pieniądze. Nie chodzi o duże sumy, ani grube tomy, podziel się tym, czym chcesz i czym możesz, a później promuj akcję dalej, rozreklamuj wśród przyjaciół i znajomych. Daj możliwość rozwoju tym, którzy tego chcą, a którzy nie mają wolnego dostępu do księgozbioru podręcznego. Podziel się kulturą, książkami, które przeczytałeś, a które chciałbyś podać dalej. Pozwól, by dały radość komuś innemu, nadały barw rzeczywistości, zainspirowały, natchnęły i wsparły tymi magicznymi słowami zaklętymi w niezwykłych opowieściach.

 

Jak przekazać dary?
Wystarczy nadać paczkę z zawartością w środku na adres korespondencyjny poniżej.
Na stronie http://sztukater.pl/inne.html na bieżąco będziemy informować o darach oraz ich ofiarodawcach!
Adres Korespondencyjny:
Stowarzyszenie Sztukater
Z dopiskiem: „Święta z Książką"
skr. pocz. Nr 6
50-950 Wrocław 68

 

Jak przekazać wpłaty pieniężne?
Wystarczy przelew, każda kwota się liczy...
Akcja: „Święta z Książką"
konto bankowe: Bank Zachodni WBK S.A.
89 1090 2398 0000 0001 1739 8244
tytułem: „Święta z Książką"

 

adres korespondencyjny:
Stowarzyszenie Sztukater
skr. pocz. Nr 6
50-950 Wrocław 68
tel. 791566675
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sztukater.pl

 

Instytucje, firmy oraz wszelkiego typu organizacje, chcące przyłączyć się do Naszej proszone są o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Koordynator Projektu:
Tomasz Szmich
Tel. 791566675
Adres Korespondencyjny:
Stowarzyszenie Sztukater
Tomasz Szmich
skr. pocz. Nr 6
50-950 Wrocław 68

 

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.