Matka I Córka W Rozmowach Z Martą Mizuro

Opis:

„Kochając się, mamy inne światy. Ja nie mam dostępu do jej świata, nie dlatego, że ona mnie nie chce wpuścić, ale dlatego, że nie potrafiłabym do niego wejść".

Maria Nurowska, matka

 

„Jest takie zdjęcie, które bardzo lubię. Miałam wtedy niecałe dwa lata. Mama trzyma mnie na kolanach, obejmuje i patrzymy na siebie: ja na nią z uśmiechem, ona na mnie z miłością."

Tatiana Raczyńska, córka

 

Matka i córka w drodze do siebie.

 

Dwie piękne, mądre i silne kobiety. Maria Nurowska - matka i Tatiana Raczyńska - córka. Na co dzień żyją w swoich własnych, odległych światach, ale w sytuacjach trudnych zawsze mogą na siebie liczyć. Choć czasem trudno im się porozumieć, nie ma między nimi tematów tabu.

 

W intymnej rozmowie z Martą Mizuro każda z nich szczerze opowiada o swoim trudnym dzieciństwie, poszukiwaniu bliskości, o traumach i alkoholizmie najbliższych. Nie boją się dotykać spraw bolesnych i wstydliwych. Wierzą, że tylko prawda, także ta nie łatwa pozwala im się zbliżyć do siebie nawzajem.

 

Oddając tę książkę w ręce czytelników, autorki obdarzają ich ogromnym zaufaniem, ponieważ odsłaniają w niej bardzo osobistą część siebie. Robią to jednak z nadzieją, że ich opowieść stanie się dla wielu inspiracją do budowania trwałych i szczerych relacji matek i córek.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Matka I Córka W Rozmowach Z Martą Mizuro

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto