CzaroMarownik 2013 – Twój magiczny Kalendarz

Opis:

Z CzaroMarownikiem czas będzie im płynął inaczej... To nie tylko zwykły kalendarz z miejscem na notatki. To również skarbnica wiedzy ezoterycznej i magicznej, która przypomina o ważnych świętach ezoterycznych i okolicznościach, podpowiada, jak odprawiać rytuały i jak pozytywnie wykorzystać wpływy Księżyca. Ten Magiczny Kalendarz zawiera wskazówki na każdy dzień, miesiąc i porę roku, horoskop na 2013 rok dla każdego znaku zodiaku czy też ciekawe artykuły o magii naturalnej.

 

W dodatku każda KOBIETA znajdzie tu przepisy na smaczne, zdrowe dania według kuchni Pięciu Przemian, przygotowane przez Annę Czelej, specjalistkę od kuchni chińskiej, metody na rozbudzanie duszy i ciała na wiosnę, sposoby na oczyszczanie organizmu czy mieszkania.

 

To skupiony na 176 stronach materiał promujący życie w zgodzie z naturą, uczący wykorzystywać moc natury w służbie zdrowia, zawierający opis sposobów na eko-życie i ułatwiający wybór pomiędzy kosmetykami naturalnymi a ekologicznymi. CzaroMarownik bowiem to w połowie książka poradnikowa dla kobiet, a w połowie kalendarz. Na każdej rozkładówce znajdzie Pan ciekawe teksty i porady. To czyni z CzaroMarownika niezwykle cenny dodatek do życia każdej kobiety. Układ kalendarza jest niezwykle przejrzysty - na każdej rozkładówce jest rozpisany jeden tydzień, a wszystko opatrzone w miękką oprawę ze spiralą, dzięki czemu kalendarz staje się wygodnym, codziennym i niezbędnym przybornikiem.

 

Zobacz przykładowe strony kalendarza

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

CzaroMarownik 2013 – Twój magiczny Kalendarz

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto