Historia Prawdziwa Kapitana Haka

Opis:

Jest to nowa książka Pierdomenico Baccalario znanego nam wszystkim z bestsellerowych serii "Century" oraz "Ulysses Moore"!

 

28 kwietnia 1829 roku w Windsorze rodzi się dziecko, które może odmienić losy Anglii. To nieślubny syn króla Jerzego IV i z tego powodu niemowlę i jego matka muszą natychmiast opuścić dwór.

 

James Fry wchodzi na pokład statku, gdy ma zaledwie trzynaście lat, i od tego momentu rozpoczyna życie pirata – wkrótce stanie się najbardziej poszukiwanym człowiekiem imperium brytyjskiego.

 

Ten wyjęty spod prawa wygnaniec ma przy sobie stary zegarek – klucz do swojej przeszłości. Do historii przejdzie jako Młody Lord, Bosy, Książę Mórz... Nikt jednak nie wie, że jest prawdziwym kapitanem Hakiem.

 

Pierdomenico Baccalario urodził się w Acqui Terme, malowniczym miasteczku w Piemoncie. Dorastał w starym domu, gdzie teraz mieści się siedziba dobrze prosperującego przedsiębiorstwa produkcji wina. Ten pielgrzym do Santiago de Compostela i rajdowiec na trasie Włochy – Tadżykistan jest zapalonym podróżnikiem. W wieku dwudziestu dwóch lat otrzymał nagrodę Premio Battello a Vapore za powieść La Strada del Guerriero i jest dzisiaj jednym z najbardziej cenionych autorów książek dla nastolatków. Jego powieści zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Historia Prawdziwa Kapitana Haka

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial