Lila [2021]

Opis:

Miłość masz taką, na jaką sobie pozwolisz... Tej miłości nie brak emocji. Dostarcza czytelnikowi niezapomnianych i mocnych wrażeń oraz emocjonalnych huśtawek. To romantyczna historia, która niemal wyłącznie rozgrywa się we włoskich plenerach podczas krótkich wakacji.

 

Wakacyjny flirt, który połączył kiedyś Lilianę Lader i Marca Costello, zakończył się miłosnym zawodem, który ostatecznie całkowicie nie wygasł. Po telefonie od najlepszej przyjaciółki Natalii, Lila wraca do Włoch. Spotkanie z Marco sprawia, że wspomnienia dawnych namiętności powracają, a uczucie staje się coraz intensywniejsze.

 

Agnieszka Kraśkiewicz stworzyła kolejną zaskakującą historię. Fabuła zadowala, a zarazem zdumiewa. Miłość, duże pieniądze, porwanie… dzieje się tutaj bardzo dużo. A powieść, pomimo, iż jest odrębną historią łączy się jak elementy układanki z poprzednią książką autorki, z "Pięknym". Nie stanowi jednak jej dalszej części, jest jakby urozmaiceniem i rozszerzeniem przedstawionych tam wydarzeń. To historia, którą musisz poznać…

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Lila [2021]

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial