Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Poszukiwaczka Dzieci [2021]

Opis:

Opis Wydawcy

Niesamowicie klimatyczna i po mistrzowsku budująca napięcie powieść, która zapadnie na długo w pamięć. Autorka docenionej przez czytelników powieści Zaczarowani przedstawia historię obdarzonej wyjątkową intuicją pani detektyw, która wyrusza na poszukiwanie zaginionej dziewczynki.

 

Trzy lata temu Madison Culver przepadła bez śladu, gdy wybrała się z rodzicami do Rezerwatu Przyrody Skookum w stanie Oregon, żeby poszukać choinki na święta. Gdyby nie zginęła, miałaby teraz osiem lat. Mimo upływu czasu Culverowie, przekonani, że ktoś porwał ich dziecko, nie przestali wierzyć, że uda im się ją odnaleźć. Zrozpaczeni zwrócili się o pomoc do Naomi, prywatnej detektyw, którą miejscowa policja i grupa rodziców zna pod pseudonimem Poszukiwaczki Dzieci.

 

Skrupulatne dochodzenie wiedzie Naomi ku skutym lodem, tajemniczym borom Wybrzeża Północno-Zachodniego. Okaże się ono dla niej również podróżą do jej własnej, niejasnej przeszłości. Naomi rozumie dzieci pokroju Madison, ponieważ przed laty sama również była zaginioną dziewczynką.

 

W miarę jak nieustępliwa Naomi odkrywa, co stoi za zniknięciem Madison, zaczynają ją prześladować koszmarne sny. Stopniowo kruszy się mur, którym oddzieliła się od trudnej przeszłości, i powraca uczucie straszliwej straty, której niegdyś doświadczyła, lecz której nie potrafi sobie przypomnieć. Czy znalezienie Madison pozwoli Naomi odkryć tajemnicę, jaka zaciążyła nad jej własnym życiem?

 

 „Poszukiwaczka dzieci” to zapierająca dech w piersi, pięknie opowiedziana historia o odkupieniu, granicy oddzielającej rzeczywistość od wspomnień i snów oraz ludzkiej woli przetrwania.

 

Rene Denfeld to autorka bestsellerowej powieści ZACZAROWANI oraz powieści POSZUKIWACZKA DZIECI. Jej niepozbawione lirycznego uroku pisarstwo zdobyło liczne nagrody, między innymi prestiżową French Prix i ALA Medal for Excellence; powieść Zaczarowani znalazła się też na liście utworów nominowanych do nagrody IMPAC. Pisarstwo nie jest jej jedynym zajęciem autorki, Rene zawodowo trudni się prowadzeniem dochodzeń i jest licencjonowanym prywatnym detektywem. Pracowała nad setkami spraw, m.in. związanych z zaginięciami osób. Występowała w roli naczelnego oficera śledczego w biurze obrońcy z urzędu. Sama ma za sobą trudne dzieciństwo, a swoje życie dorosłe poświęciła pomaganiu innym. Od dwudziestu lat jest rodzicem adopcyjnym dla trójki dzieci przygarniętych z domu dziecka.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Poszukiwaczka Dzieci [2021]

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial