The Following Sezon 2

Zwiastun:

Opis:

W drugim sezonie doskonałego thrillera psychologicznego spotykamy ponownie agenta Ryana Hardy’ego (Kevin Bacon), któremu udało się otrząsnąć po tragicznych wydarzeniach z poprzedniego roku. Niestety w związku z nową falą zbrodni zostaje ponownie wezwany przez FBI, aby przesłuchać jedynego ocalałego świadka i pomóc w rozwiązaniu sprawy. Terror Joe Carrolla (James Purefoy) się jeszcze nie zakończył.

 

following 2

Odcinek

1

Resurrection:

Akcja przenosi się na posterunek policji w Havenport. Do sprawy zostaje włączony szeryf Roderick. Prawdomówność mężczyzny poddawana jest w wątpliwość, co doprowadza go do podjęcia szokującej decyzji, która może zagrozić bezpieczeństwu Joeya. W tym samym czasie Ryan przeciwstawia się FBI w nadziei na zdobycie zaufania jednego z naśladowców Joego.

2

For Joe:

 Ryan's obsession grows after the subway killings; and he's brought face-to-face with a threat.

3

Trust Me:

 The FBI discovers that Ryan has been interfering with the investigation since the subway murders, as the hunt for the twins continues.

4

Family Affair:

As Ryan and Max follow up a lead to the whereabouts of Lily Gray, Joe is finally back to civilization.

5

Reflection:

Max puts herself at risk tailing a follower; Lily tries to bring Joe into her world, much to Emma's displeasure.

6

Fly Away:

Lily wants to flee to Venezuela with Joe, but Luke's search of revenge against Ryan puts her plans at risk.

7

Sacrifice:

Ryan wraz z FBI kontynuują polowanie na Lily Gray; kiedy jednak okazuje się, że życiu Maxa grozi niebezpieczeństwo, zostają zmuszeni do zmiany kierunku poszukiwań. Tymczasem Joe, Emma i Mandy przybywają do swojej ostatniej kryjówki; szybko jednak zdają sobie sprawę, że rzeczy przybrały odmienny od oczekiwań obrót.

8

The Messenger:

Po tragicznym obrocie wydarzeń, Ryan postanawia odnaleźć człowieka, który szkolił Joe w zabijaniu, mając nadzieję na znalezienie odpowiedzi na gnębiące go pytania. Tymczasem w kryjówce Joe musi zorientować się w zupełnie dla niego nowej sytuacji, a Emma i Mandy czekają na niego, by wyjawić nowy plan.

9

Unmasked:

Ryan, Max i Weston zdobywają informacje, które przybliżają ich do odnalezienia szpiega w szeregach FBI. Powoduje to wiele komplikacji. Joe i Micah wprowadzają w życie plan, który zagraża kultowi Korbana.

10

Teacher's Pet:

W miarę, jak rośnie jego wpływ na kult Korbana, Joe wprowadza w życie swój zabójczy plan, wykorzystując do pomocy swoich nowych zwolenników. Tymczasem Ryan i Max planują nawiązać kontakt z Joe, mając nadzieję, że uda im się wytropić jego kryjówkę; Weston musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

11

Freedom:

W miarę, jak rośnie jego wpływ na kult Korbana, Joe wprowadza w życie swój zabójczy plan, wykorzystując do pomocy swoich nowych zwolenników. Tymczasem Ryan i Max planują nawiązać kontakt z Joe, mając nadzieję, że uda im się wytropić jego kryjówkę; Weston musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

12

Betrayal:

Po serii publicznych potępień Joe i jego wyznawców, bierze on sobie na cel syna człowieka, który śmiał się mu sprzeciwić. Tymczasem Ryan musi ochłonąć po szokujących wiadomościach o ponownym pojawieniu się Claire, a Mandy podejmuje decyzję, w wyniku której na jej drodze pojawi się ktoś znajomy _ ktoś, kto może zniweczyć wszystkie niecne plany Joe.

13

The Reaping:

Ryanowi udaje się wyśledzić w końcu kryjówkę wyznawców kultu Korbana. Hardy ma nadzieję przeniknąć w jego struktury i schwytać Joego Carrolla. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. W międzyczasie Claire prosi Carrie, aby przekazała wiadomość Joemu. Weston podejmuje decyzję, która na zawsze zmieni jego życie.

14

Silence:

Ryan i Mike kontynuują poszukiwania Joego. Na wieść o śmierci matki Mark i Luke postanawiają uciec. Poprzysięgają zemścić się na Mike'u, Ryanie i Joem. Max i Ryan okłamują Claire, że Mike'owi nie grożą żadne zarzuty w związku ze zgonem Lily. Joe wysyła swoich zwolenników, by schwytali Kingstona.

15

Forgive:

W finałowym odcinku drugiego sezonu Mark i Luke zmuszają Ryana Hardy i Joe Carrolla do całkowitej zmiany swoich planów _ za ich sprawą ci dwaj śmiertelni wrogowie muszą zjednoczyć siły, by uratować kobietę, którą obaj kochają.

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

The Following Sezon 2

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial