Starfire Tom 3 W Martwym Terenie [2006]

Opis:

Wojny Federacji Ziemskiej z Chanatem Oriona, podobnie jak wzajemna nienawiść ludzi i przedstawicieli innych gatunków, należą już do przeszłości. Obie strony zjednoczyło śmiertelne niebezpieczeństwo – pająki. Przybysze mają przewagę liczebną, niespotykaną strategię i nie negocjują. Traktując każdą formę białkowego życia jako źródło pożywienia, bez względu na straty prą naprzód i zdobywają system po systemie. W końcu marynarka Federacji i ras Wielkiego Sojuszu nie ma już gdzie się cofać. Pozostaje im tylko desperacka walka do samego końca...

 

W martwym terenie to trzeci tom bestsellerowego cyklu militarnej fantastyki „Starfire”. Dotychczas nakładem REBISU ukazały się: Powstanie i Krucjata.

 


David Weber to autor kilku powieści SF napisanych wespół ze Steve’em White’em, ale przede wszystkim słynnego już, wydawanego przez REBIS cyklu „Honor Harrington”. Jest jednym z najlepszych twórców militarnej fantastyki naukowej.

 


Steve White to urodzony w 1948 roku autor kilkunastu powieści SF, m.in. serii „The Disinherited”, „Starfire” i „Prince of Sunset”.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Starfire Tom 3 W Martwym Terenie [2006]

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial