Prowadź Siebie I Innych Mindfulness Dla Liderów. Trening Uważnego Zarządzania W Pracy, W Domu I W Życiu [2016]

Opis:

„Ta książka jest dla ciebie, niezależnie od tego, czy jesteś liderem, chciałbyś nim zostać czy musisz nim być. Kiedy zaczniesz się stosować do jej wskazówek, stanie się twoim sposobem na życie i pozwoli odkrywać w sobie umiejętność kierowania ludźmi skutecznie i mądrze."

 

MARK WILLIAMS, profesor psychologii klinicznej, Oxford University, autor bestsellera Mindfulness. Trening uważności

 

„Na Światowym Forum Ekonomicznym miałam okazję przekonać się na własne oczy, jak kursy uważnego zarządzania Janice Marturano mogą spowodować rzeczywistą zmianę w życiu szefów korporacji. Dzięki jej książce czytelnicy z całego świata uzyskają dostęp do zasad tego szkolenia."

 

ARIANNA HUFFINGTON, prezes i redaktor naczelny Huffington Post Media Group

 

„Żyjemy w świecie, w którym każdy jest w jakimś sensie przywódcą i wszyscy próbują znaleźć sposoby radzenia sobie z coraz bardziej wymagającą i złożoną rzeczywistością. Uważność dla liderów oferuje konkretne strategie, które mogą pomóc zarówno mamom, jak i rekinom biznesu. Gorąco polecam."

 

kongresman TIM RYAN, autor A Mindful Nation

 

„Ta książka odmieni twoje życie. Nie tylko staniesz się lepszym przywódcą, ale zaczniesz żyć pełnią życia."

 

BILL GEORGE, profesor Harvard Business School

 

„Janice Marturano jest znaną i podziwianą szefową i liderką ruchu, który zmienia oblicze naszego świata za pomocą uważności i inteligencji emocjonalnej. Dzięki jej niezwykle mądrej książce liderzy wszelkiego rodzaju staną się nie tylko bardziej skuteczni, ale i szczęśliwsi."

 

CHADE-MENG TAN, Jolly Good Fellow Google, autor bestsellera Search Inside Yourself

 

Jesteś liderem, pracujesz na najwyższych obrotach i non stop zmagasz się z decyzjami. Chciałbyś od czasu do czasu nacisnąć guzik „pauza” i spojrzeć na swoje wyzwania z dystansu? Stworzyć sobie trochę przestrzeni i móc podejść do każdego naglącego problemu spokojnie i kreatywnie?

 

Program treningowy Janice Marturano pozwala wykorzystać praktykę uważności do lepszego i skuteczniejszego zarządzania. Liderzy i menedżerowie z całego świata potwierdzają, że zdumiewająco wzmocnił ich kreatywne myślenie, samoświadomość, umiejętność słuchania i podejmowania decyzji. Dzięki tej książce ty też możesz z niego skorzystać.

 

Proste ćwiczenia wprost z codziennych sytuacji pokażą, jak wprowadzić zasady uważności w życie zawodowe i prywatne, sprawniej radzić sobie z zadaniami, planowaniem i relacjami z ludźmi. Niezależnie od tego, czy kierujesz firmą, organizacją, klasą w szkole czy rodziną.

 

Mindfulness (uważność) nie jest modą, choć tak o niej głośno na świecie. Nie jest religią, choć daje nadzieję. Nie jest filozofią, choć wskazuje drogę świadomego i spokojnego życia. Uważność zmniejsza stres, pomaga się skupić, wpływa pozytywnie na stan zdrowia i jakość życia. To sposób, by życie nie pędziło obok nas, tylko byśmy je przeżywali.

 

JANICE MARTURANO, założycielka i prezes Institute for Mindful Leadership. Przez wiele lat była menedżerem wysokiego szczebla w General Mills, korporacji z listy Fortune 200, gdzie zainicjowała program treningowy uważnego zarządzania, dzięki któremu firma zdobyła 1. miejsce w szkoleniu menedżerów amerykańskich przedsiębiorstw. Institute for Mindful Leadership, którym Marturano kieruje, szkoli menedżerów największych korporacji i organizacji non profit, m.in.: Huffington Post, Intel, Medtronic, Procter & Gamble, BNP Paribas, DVB Bank, CIGNA, American Red Cross, New York University.

 

Książka Prowadź siebie i innych zdobyła w 2014 Nautilus Silver Award w kategorii biznes i zarządzanie – wyróżnienie przyznawane książkom, które inspirują i promują rozwój duchowy, świadome życie i pozytywne zmiany społeczne. Prawa do publikacji kupili wydawcy w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

 

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Prowadź Siebie I Innych Mindfulness Dla Liderów. Trening Uważnego Zarządzania W Pracy, W Domu I W Życiu [2016]

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto