×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 498.

W Garniturach

Zwiastun:

Opis:

Sezon 1

siuts main

"W garniturach" to nowy i oryginalny serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera (Gabriel Macht), charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa (Patrick J. Adams). Jest tylko jeden problem, nowy współpracownik nie posiada prawniczego wykształcenia, ale posiada fotograficzną pamięć i encyklopedyczną wiedzę. Mike udowadnia, że pomimo braku odpowiedniego dyplomu ma wyjątkowy talent i świetnie odnajduje się w prawniczym środowisku. Zmuszeni do ukrywania prawdy, tworzą niepowstrzymany duet.

 

Odcinek:

1

Pilot:

Mike, zatrudniony przez Harvey'a, dostaje od niego pierwszą sprawę dotyczącą molestowania seksualnego sekretarki przez jej szefa. Nie za bardzo jednak wie, jak sobie radzić z wypełnianiem prawnych dokumentów, więc szuka pomocy u Rachel.(opis dystrybutora)

2

Errors and Omissions:

Harvey zajmuje się sprawą zarejestrowania produktu swojego klienta w urzędzie patentowym. Na drodze do wygrania sprawy z firmą stanie mu sędzia, który kieruje się swoim osobistymi problemami. Mike zostaje wykorzystywany przez swoich współpracowników.(opis dystrybutora)

3

Inside Track:

Nowy dyrektor firmy motoryzacyjnej chce sprzedać ją, by przenieść zakłady produkcyjne na zagraniczny rynek. Harvey stara się zmienić jego decyzję. W międzyczasie Mike musi przygotować kolację dla współpracowników, jako że jest nowym pracownikiem. Prosi Rachel o pomoc.(opis dystrybutora)

4

Dirty Little Secrets:

Mike dostaje od Louisa pierwszą swoją sprawę pro bono. Z pozoru banalna - okazuje się ciężkim orzechem do zgryzienia. Na dodatek musi pomóc Harvey'owi w obronie firmy mężczyzny bliskiemu Jessice przed zbiorowym pozwem o odszkodowanie w wyniku pojawienia się skutków ubocznych przy zażywaniu leku na ALS.(opis dystrybutora)

5

Bail Out:

O pomoc do Mike'a zwraca się jego dawny przyjaciel Trevor, który ma coraz większe kłopoty. Harvey chce, by się od niego odciął. W międzyczasie sam musi zająć się sfinalizowaniem wielomilionowej umowy z kobietą. Na dodatek jego kierowca został oskarżony przez taksówkarza o spowodowanie wypadku.(opis dystrybutora)

6

 Play The Man:

Harvey musi przekonać oskarżaną o oszustwo kobietę, która dokonała podejrzanej transakcji, o podpisanie ugody z reprezentowaną przez niego firmą. Jednak sprawa ma drugie dno. W międzyczasie Mike pomaga Rachel w przygotowaniach do egzaminu LSAT.(opis dystrybutora)

7

Identity Crisis:

W firmie rozgrywa się gra w udawany proces. Mike musi obronić fikcyjną firmę przed zarzutami powódki, która uważa, że została niesprawiedliwie zwolniona z pracy. Jego przeciwnikiem zostaje protegowany Louisa, Kyle. Tymczasem Harvey ma kłopoty przy fuzji prawdziwej firmy jego klienta.(opis dystrybutora)

8

Undefeated:

Mike dostaje samodzielne zadanie sprawdzenia, dlaczego córka klienta Harveya posługuje się fałszywym dowodem tożsamości. Harvey wraz z Louisem muszą znaleźć dowody oszustw finansowych pewnego inwestora. Jest to zadanie trudne, zważywszy na szkodliwe działania Louisa.(opis dystrybutora)

9

Errors and Omissions:

Niepokonany prawnik z Bostonu, Travis Tanner, rzuca wyzwanie Harveyowi w sprawie odszkodowań od naftowej korporacji odpowiedzialnej za wywołanie u ludzi chorób nowotworowych. Tymczasem w pracy Mike'a dochodzi do przecieku do konkurencyjnej firmy.(opis dystrybutora)

10

The Shelf Life:

Sympatia Mike'a do zwalnianego księgowego z firmy, którą reprezentuje Pearson Hardman, rodzi u niego obawy, czy przypadkiem jego sekret nie ujrzy światła dziennego. Razem z Harveyem szukają prawdziwej przyczyny zwolnienia.(opis dystrybutora)

11

Rules of the Game:

Mentor Harveya, który pracuje w prokuraturze, ma kłopoty - przez co wychodzi na jaw historia Harveya. W międzyczasie Mike musi udowodnić Jennie, że nic nie czuje do Rachel oraz musi zmierzyć się z Louisem w sprawie podziału majątku między dwie zwaśnione siostry.(opis dystrybutora)

12

Dog Fight:

Harvey próbuje wydostać człowieka, którego kiedyś oskarżał o zabicie kobiety. Nowe dowody, jakie odkrył, wskazują na niewinność skazanego mężczyzny. Do miasta wrócił Trevor, który nie wie, że jego była dziewczyna spotyka się teraz z Mike'm.(opis dystrybutora)

 

Sezon 2

siuts main 2

Jeden z najskuteczniejszych adwokatów na Manhattanie Harvey Specter (Gabriel Macht) i niebywały talent Mike Ross (Patrick J. Adams) - który nie posiada wykształcenia prawniczego - powracają jako niepowstrzymany duet w drugim sezonie serialowego hitu W GARNITURACH.
Dwójka adwokatów, którzy wspólnie ukrywają brak dyplomu jednego z nich, boryka się z nowymi problemami związanymi z powrotem do spółki jednego z jej założycieli (David Costabile). Przed bohaterami pojawią się nowe wyzwania, nie tylko natury zawodowej.
W tym niezwykle intrygującym serialu telewizyjnym, docenionym przez krytyków, zobaczymy takie gwiazdy, jak Gina Torres, Meghan Markle i Rick Hoffman

 

 Odcinek:

1

She Knows:

Jessica (Gina Torres) dowiaduje się prawdy o Mike'u (Patrick J. Adams). Nakazuje Harveyowi (Gabriel Macht) go zwolnić. Jednak mentor nie zamierza pozbawiać pracy swojego ucznia. Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy pojawia się niebezpieczeństwo, że do firmy może powrócić stary wróg Harveya i Jessiki, Daniel Hardman (David Costabile).(opis dystrybutora)

2

The Choice:

Interwencja Harveya sprawia, że Mike może nadal pracować w kancelarii. Daniel Hardman wraca do firmy i rozpoczyna remont swojego biura. Jessica jest zmuszona zadbać o przychylność starszych wspólników, którzy w przyszłości zagłosują, kto ma zarządzać firmą. Zdaje sobie sprawę, że w oczach reszty personelu to Harvey jest jej głównym sprzymierzeńcem. Wie również, że nie jest lubiany przez współpracowników. Dlatego prosi go, aby poprawił swoje stosunki z kolegami. Mike zabiera Rachel na randkę. Ponieważ czuje, że pomiędzy nimi zaczyna się coś poważnego, chce jej powiedzieć o sobie prawdę. Harvey kategorycznie mu tego zabrania.(opis dystrybutora)

3

Meet the New Boss:

 Do rady nadzorczej kancelarii oficjalnie powraca Daniel Hardman, wspólnik Jessiki. Chce zająć się negocjacjami w imieniu jednego ze szpitali z pielęgniarkami, które grożą protestem. Jednak Jessica wyznacza do tej sprawy Harveya. Pierwsze starcie z przedstawicielką pielęgniarek nie kończy się dobrze dla Harveya. Jessica informuje Louisa, że Harvard chce odebrać im pierwszeństwo w rekrutowaniu pracowników prosto z kampusu. Louis zaprasza do kancelarii przedstawicielkę Harvardu, żeby przekonać ją, jak dobrze zajmuję się stażystami z jej uczelni. Hardman wcina się w sprawę strajku w szpitalu. Dzięki dobrym kontaktom z sędzią, uzyskuje to, czego chce. W ten sposób krzyżuje plany Harveya. Rachel po raz kolejny podchodzi do egzaminu na studia prawnicze na Harvardzie. Mike, który zerwał z nią zanim ich związek zaczął się na dobre, unika jej jak ognia.(opis dystrybutora)

4

Discovery:

Mike podpadł Harveyowi, który w akcie zemsty oddaje go jako asystenta na jedną sprawę Louisowi. Harvey tymczasem musi wrócić do pozwu przeciwko producentowi samochodów, który został oskarżony o zaniedbania i spowodowanie wypadku samochodowego. Travis Tanner, prawnik reprezentujący rodzinę ofiary wypadku, informuje go, że pojawiły się nowe dowody świadczące o winie producenta. Żąda 46 milionów odszkodowania. Dodatkowo dostarcza pozew przeciwko kancelarii i Harveyowi, w którym oskarża firmę i prawnika o oszustwo i zatajenie dowodów w procesie. Spector musi udowodnić swoją niewinność. Mike odkrywa, że całkiem nieźle współpracuje mu się z Louisem.(opis dystrybutora)

5

Break Point:

Harvey usiłuje poradzić sobie ze sprawą rzekomego zatajenia dowodów w trakcie procesu o odszkodowanie. Podczas gdy on twierdzi, że nigdy na oczy nie widział spornego dokumentu, Donna odkrywa, że to ona odebrała ten dokument i zapomniała go pokazać Spectorowi. W tym samym czasie do Harveya zgłasza się jego wieloletni kolega Jeffrey, który jest agentem sportowym. Prosi o pomoc przy podpisaniu kontraktu z Julianem Alcarazem, wschodzącą gwiazdą tenisa. Na przeszkodzie zawarcia umowy stoi tylko ojciec Alcaraza, który nie wyraża zgody, aby jego niepełnoletni syn robił karierę w sporcie. Harvey będzie dążył do pozbawienia ojca prawnej opieki nad synem. Jessica zatrudnia Allison Holt, która ma reprezentować Spectora w sądzie. Mike dowiaduje się, że to Donna przez przypadek zawieruszyła sporny dokument.(opis dystrybutora)

6

All In:

Harvey wpada późnym wieczorem do Mike'a. Każe ubrać mu się w smoking i zabiera go do kasyna w Atlantic City, aby przypilnować przyjaciela i klienta Keitha Hoyta, który jest kluczowym mówcą na odbywającej się tam konferencji. Niestety jest też alkoholikiem i hazardzistą. Gdy Spector i Mike przyjeżdżają do kasyna, Hoyt właśnie przegrywa w pokera swoją wartą miliony firmę. Harvey chce pomóc mu ją odzyskać. Tymczasem sędzia odmawia utajnienia procesu wytoczonego przeciwko kancelarii przez Travisa Tannera. Jessica chce ją przekonać do zmiany zdania, jednak gdy panie spotykają się twarzą w twarz okazuje się, że znają się z młodości i sędzia ma osobiste powody, by nie lubić Jessiki. Louis i Rachel spotykają się przez przypadek wieczorem na balecie, co owocuje niespodziewaną współpracą.(opis dystrybutora)

7

Sucker Punch:

Harvey i Jessica spotykają się z Travisem Tannerem w sprawie ugody związanej ze sprawą rzekomego zatajenia dowodów przez Harveya. Niestety, spotkanie nie kończy się porozumieniem, co może doprowadzić do procesu, w którym Pearson&Hardman przegrają. W kancelarii prawnicy przygotowują się do procesu próbnego. Sędzią zostaje Hardman, w przeciwnika Harveya wciela się Louis Litt, obrony Harveya podejmuje się Jessica. W trakcie procesu wychodzi na jaw wiele skrywanych emocji i tajemnic.(opis dystrybutora)

8

Rewind:

Zbliża się głosowanie partnerów w Pearson&Hardman, w trakcie którego dojdzie do ostatecznej konfrontacji pomiędzy Danielem i Jessiką. Harvey bierze dzień wolny i próbuje sobie poradzić z wydarzeniami związanymi z próbnym procesem, w tym z wyznaniem Donny. Jednocześnie, zarówno on jak i Mike zaczynają wspominać, co działo się w och życiu pięć lat wcześniej. Spector przypomina sobie szczegóły odejścia Daniela Hardmana z kancelarii, a Mike wieczór kiedy poznał Jenny.(opis dystrybutora)

9

Asterisk:

Harveyowi udaje się sprawić, ze Donna wraca do pracy w kancelarii. Daniel, chcąc zyskać przychylność Louisa, oferuje mu posadę starszego partnera w kancelarii, czyli dokładnie to samo stanowisko, które ma Harvey. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Louis będzie miał decydujący głos. Jessica zmusza Harveya, żeby zrobił absolutnie wszystko, aby zdobyć jego poparcie. Harvey i Mike zajmują się sprawą prezentera telewizyjnego, który w swoim programie oskarżył znanego sportowca o stosowanie dopingu. Żeby go uniewinnić, są zmuszeni udowodnić, że jeden z bardziej znanych baseballistów ligi faktycznie zawdzięcza sukcesy dopingowi.(opis dystrybutora)

10

High Noon:

Jessica przegrywa głosowanie i głównym zarządzającym Pearson&Hardman zostaje Daniel Hardman. W tej sytuacji Harvey chce z miejsca odejść z kancelarii. Jessica jednak nie jest gotowa, żeby się poddać. Prosi go, aby wspólnie zaczekali na jakiekolwiek potknięcie Hardmana. Mike po śmierci babci ma wyrzuty sumienia, że nie poświęcał jej wystarczająco dużo czasu. W pracy nie mówi nikomu o tym, co się stało. Próbuje poradzić sobie z bólem w znany sobie sposób – paląc skręta za skrętem. Niespodziewanie dołącza do niego Harvey. Na haju wpadają na genialny pomysł, jak pozbyć się Daniela Hardmana z firmy raz na zawsze.(opis dystrybutora)

11

Blind-Sided:

Mike wplątuje się w romans z zamężną Tess, która jest jego znajomą z dawnych lat. Komplikuje to znacząco jego relacje z Rachel. Tymczasem Harvey reprezentuje młodego Liama, który wracając autem z imprezy potrącił człowieka i uciekł z miejsca zdarzenia. Specter z pomocą Mike'a przekonuje chłopaka, by zgłosił się na policję i przyznał się do winy. Niebawem prawnicy dowiadują się, że potrącony mężczyzna nie żyje. Oznacza to, że Liamowi grozi nawet 15 lat więzienia.

12

Blood in the Water:

Firma stara się stanąć na nogi po bitwie z Danielem, ale Harvey musi odeprzeć kolejny atak rywala, którym wydaje się powodować osobista zemsta. Gdzie indziej, Mike i Louis muszą stawić czoło konsekwencjom uprzednich działań.(opis dystrybutora)

13

Zane Vs. Zane:

Harvey podejmuje się kolejnej sprawy. Jego przeciwnikiem na sali sądowej jest Robert Zane. Ojciec Rachel reprezentuje firmę, której dyrekcję klientka Spectera oskarża o dyskryminację ze względu na płeć. Przy okazji wychodzi na jaw, że Robert zawsze był zdania, iż jego córka nie nadaje się na prawnika. Chcąc udowodnić ojcu, że nie ma racji Rachel zmusza Mike'a, żeby pozwolił jej pracować przy sprawie. Tymczasem w kancelarii zatrudniona zostaje Katrina Bennett, której Harvey pomógł zdobyć stanowisko w zamian za podpisanie ugody na korzyść jego klienta. Louis rozpoczyna z nią walkę o władzę. Jakiś czas później Zane rezygnuje z dalszego prowadzenia sprawy. Zastępuje go Daniel Hardman.

14

He's Back:

Rachel ubiega się o przyjęcie na Harvard. Hardman zjawia się w kancelarii na przesłuchaniu klientki, którą reprezentuje Specter. Przy okazji wręcza on pozew Harveyowi i Jessice, zarzucając im bezprawne zwolnienie jego byłej kochanki, Moniki Eton. Dopiero teraz wychodzi na jaw, że Pearson podpisała umowę o poufności z Hardmanem. Teraz ani ona, ani Harvey nie mogą nikomu powiedzieć, jak wyglądały kulisy sprawy Daniela. Mike czuje się winny, gdyż to on zaatakował wcześniej Monikę i w swoim przekonaniu doprowadził do tego, że kobieta mści się na Jessice. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy podczas kolejnego przesłuchania Eton stwierdza, że była molestowana w pracy przez Louisa Litta.

15

Normandy:

Kancelaria stoi na granicy bankructwa. Jessica wyznaje Harveyowi, że praktycznie nie ma pieniędzy na prowadzenie bieżących spraw. Gdy Hardman rozbija zarzuty o dyskryminację na czterdzieści pięć osobnych pozwów, Specter musi je wygrać jak najmniejszym kosztem. W tej sytuacji prawnik postanawia skupić się na jednej z nich. Tymczasem w jego biurze pojawia się dawna znajoma - Dana Scott. Oboje podejmują współpracę. Z kolei Mike zmuszony jest do niełatwej pracy z Katriną. Jessica podejmuje decyzją o zostaniu partnerem firmy Dany. Znajduje też haka na Hardmana. Rachel nie dostaje się na Harvard.

16

War:

Harvey postanawia nie dopuścić do fuzji kancelarii Pearson z firmą Edwarda Darby'ego, w której zatrudniona jest Dana. Jest pewny, że połączenie spółek zagrozi jego pozycji i uniemożliwi zostanie partnerem Jessiki. Specter zakłada się więc z Edwardem, że pokona go przy pracy nad pozwem przeciw jego firmie. Jeśli tak się stanie, Darby zrezygnuje z fuzji. Jakiś czas później Dana wyznaje Donnie, że zakochała się w Harveyu. Kosztem własnej kariery postanawia mu pomóc w wygraniu sprawy.

 

 

Sezon 3

 suit3

 

 Odcinek:

1

The Arrangement:

2

I Want You to Want Me:

3

Unfinished Business:

4

Conflict of Interest:

5

Shadow of a Doubt:

6

The Other Time:

7

She's Mine:

8

Endgame:

9

Bad Faith:

10

Stay:

11

Buried Secrets:

12

Yesterday's Gone:

13

Moot Point:

14

Heartburn:

15

Know When to Fold 'Em:

16

No Way Out:

 

Sezon 4

suit4

 

 Odcinek:

1

One-Two-Three Go...:

2

Breakfast, Lunch and Dinner:

3

Two in the Knees:

4

Leveraged:

5

Pound of Flesh:

6

Litt the Hell Up:

7

We're Done:

8

Exposure:

9

Gone:

10

This is Rome:

11

Enough Is Enough:

12

Respect:

13

Fork in the Road:

14

Derailed:

15

Intent:

16

Not Just a Pretty Face:

 

Sezon 5

suit5

 

 Odcinek:

1

Denial:

2

Compensation:

3

No Refills:

4

No Puedo Hacerlo:

5

Toe to Toe:

6

Privilege:

7

Hitting Home:

8

Mea Culpa:

9

Uninvited Guests:

10

Faith:

11

Blowback:

12

Live to Fight:

13

God's Green Earth:

14

Self Defense:

15

Tick Tock:

16

25th Hour:

Obsada:

Harvey Reginald Specter Gabriel Macht
Michael "Mike" James Ross Patrick J. Adams
Louis Litt Rick Hoffman
Rachel Zane Meghan Markle
Donna Paulsen Sarah Rafferty
Jessica Lourdes Pearson Gina Torres
Jennifer "Jenny" Griffith Vanessa Ray
Stephen Huntley Max Beesley
Ava Hessington Michelle Fairley
Jeff Malone D.B. Woodside
Harold Gunderson / Harold Jakowski Max Topplin
Dana Scott Abigail Spencer
Cameron Dennis Gary Cole
Daniel Hardman David Costabile
Katrina Bennet Amanda Schull
Jonathan Sidwell Brandon Firla
Sean Cahill Neal McDonough
Logan Sanders Brendan Hines
Jack Soloff John Pyper-Ferguson
(on sam) Charles Barkley

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

W Garniturach

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto