„Wykop I Uwolnij Kulturę” We Wrocławskich Sklepach Tesco!

Opis:

Głosuj na projekt społeczny „Wykop i uwolnij Kulturę” we wrocławskich sklepach Tesco!

 

Do 4 czerwca 2018 r. możesz oddać głos na propozycję projektu Stowarzyszenia Sztukaterw programie „Decydujesz, pomagamy”. Za zakupy powyżej 1 zł klient otrzymuje żeton, dzięki któremu może zdecydować, którą organizację chce wspierać w walce o I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

 

Program grantowy „Decydujesz, pomagamy" ma za zadanie wesprzeć lokalne organizacje pozarządowe oraz społeczników i grupy nieformalne w realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności. W tym celu Polska została podzielona na 125 mikroregionów. Mikroregion, do którego została przyznana nasza propozycja to region 35. W sklepach Tesco:
• ul. Bielany, ul. Czekoladowa 24,
• ul. Długa 37/47
• ul. Legnicka 58 (C.H. Magnolia)
możesz oddać głos na naszą propozycję. Za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. Wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydujesz o tym, kto otrzyma I, II i III miejsce w danym mikroregionie.

 

W tej edycji Stowarzyszenie Sztukater zgłosiło projekt „Wykop i uwolnij Kulturę”, który jest częścią Ogólnopolskiej Zbiórki Darów Kulturalnych.Wszyscy chętni będą mogli przyjść na występ Pawła Skóry, mistrza świata we freestyle football. „Wejściówką” na ten występ będzie kilogram książek, a za każdy przyniesiony Dar uczestnicy otrzymają niespodziankę! Tym przedsięwzięciem chcemy zwrócić uwagę na dwie bardzo ważne kwestie. Pierwsza to wciąż duży odsetek osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – w Polsce to aż 23 proc. Drugie z nich to przesłanie do najmłodszych widzów, a mianowicie podążanie za swoją pasją, która buduje postawę dążenia d celu i wytrwałości.
Zachęcamy do oddania głosów na naszą inicjatywę!

 

wykop i uwolnij kulture we wroclawskich sklepach tesco

 

O naszym projekcie na stronie konkursowej: https://tesco.pl/pomagamy/project/5242/
Więcej informacji o samym projekcie: https://tesco.pl/pomagamy/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

„Wykop I Uwolnij Kulturę” We Wrocławskich Sklepach Tesco!


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.