VI, TEMPLE OF BAAL i THE ORDER OF APOLLYON Nagrywają Split

Opis:

Francuscy black/death metalowcy VI, TEMPLE OF BAAL oraz THE ORDER OF APOLLYON przebywają obecnie w BST Studio gdzie trwają nagrania ich nowego splitu, który ma się ukazać pod koniec 2016 nakładem Agonia Records.

 

Za jego produkcję odpowiada BST (Aosoth, ex-Aborted, The Order Of Apollyon oraz VI). Nagrania, miks oraz mastering mają miejsce w jego własnym studiu (poza perkusją, która zaostała nagrana w Hybreed Studios). Każdy z zespołów nagra na potrzeby spiltu jeden nowy utwór. Poniżej znajdują się komentarze zespołów.

 

VI: "Jest to dla nas okazja by wypuścić nowy utwór. Myśleliśmy, że na jakiś czas wytarczy nam wydanie "De Parestigiis Angelorum", ale okazuje się, że mamy więcej do zrobienia. Oczekujce czegoś unikalnego, a za razem odrobinę innego niż na naszym debiutanckim albumie".

 

TEMPLE OF BAAL: "Przez lata wydaliśmy wiele spiltów i każdy z nich jest wyjątkowy. Decydujemy się na współpracę tylko z zespołami które mają dla nas szczególne znaczenie i nie inaczej jest w tym wypadku".

 

THE ORDER OF APOLLYON: "Łącząc siły z Agonią na nowy start dla The Order, pomyśleliśmy, że warto wydać coś szczególnego. Zdecydowaliśmy się na ten split by wydać coś łącznie z artystami, których szanujemy nie tylko jako muzyków, ale jako również jako ludzi. Utwór który napisaliśmy na tę okazję da wam przedsmak nadchodzącego albumu".

 

VI wydał swój pierwszy album w zeszłym roku. Jest to nowa grupa założona przez muzyków Antaeus, Aosoth oraz byłego członka Aborted, którzy pod szyldem VI wymienili się intrumentami. Głównym pomysłodawcą jest INVRI, który w VI występuje na gitarze oraz wokalach.

 

THE ORDER OF APOLLYON (również TOOA) powstał w 2008 z inicjatywy BST oraz Daniel'a Wilding'a (Carcass). Zespół wykonuje black/death metal z elementami martial ambient. Do tej pory ukazały się ich dwa pełne albumy: "The Flesh" (2010) oraz "The Sword And The Dagger" (2015). W skład zespołu wchodzą członkowie Aosoth, Hell Militia oraz Temple Of Baal.

 

TEMPLE OF BAAL istnieje na metalowej scene już ponad 15 lat. Formacja zmieniała swój styl, przechodząc od prymitywnego black/thrash metalowego projektu do black/death metlowej maszyny o epickim wymiarze. Ich ostatni album "Mysterium" (2015) to zwrot w stronę black metalowych korzenii grupy, w których nacisk został położony na atmosferę oraz szerokie spektrum muzyczne.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij TutajPodziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial