Pięć Premier Na Ekranach Kin Sieci Multikino

Opis:

8 stycznia br. w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo: „Moje córki krowy" z Agatą Kuleszą i Gabrielą Muskałą w rolach głównych, film akcji „Point Break – na fali", „Joy" z Jennifer Lawrence, horror „Las samobójców" oraz film „Creed: Narodziny legendy".

 

„Moje córki krowy" to wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę (serial „Krew z krwi", „Ida", „Róża", „Sala samobójców"), Gabrielę Muskałę („Krew z krwi 2", „Wymyk", „Chce się żyć", „Być jak Kazimierz Deyna") i Mariana Dziędziela („Pod Mocnym Aniołem", „Pani z przedszkola"). „Moje córki krowy" wzbudziły zachwyt krytyków i aplauz publiczności 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni, która przez ponad pięć minut po premierze oklaskiwała film na stojąco. Przełożyło się to na cenne trofea – Nagrodę Dziennikarzy, Nagrodę Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. A także szczególnie ważną dla każdego reżysera Nagrodę Publiczności.

 

„Point Break – na fali" to zrealizowany przy użyciu najnowocześniejszej technologii, tętniący adrenaliną thriller ukazujący świat sportów ekstremalnych w ich najbardziej ryzykownych odmianach. Johnny Utah, były gwiazdor sportów ekstremalnych, a obecnie agent FBI, prowadzi śledztwo w sprawie serii zuchwałych napadów, które łączy jeden wspólny mianownik – dokonać ich mogli tylko ludzie, którzy na co dzień igrają ze śmiercią. Aby rozwiązać zagadkę, Johnny będzie musiał dołączyć do grupy sportowców, którzy za nic mają granice ludzkich możliwości. A to oznacza wzięcie udziału w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.

 

„Joy" to najnowszy film Davida O. Russella, pięciokrotnie nominowanego do Oscara twórcy „Fightera", „Poradnika pozytywnego myślenia" i „American Hustle". Nagrodzona Oscarem Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia", „Igrzyska śmierci") w roli zmagającej się z życiem kobiety, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem. Wkrótce staje na czele rodzinnej dynastii i imperium finansowego wartego miliony dolarów, stawiając czoło zdradom, intrygom i oszustwom, podczas gdy wokół niej trwa gra pozorów i przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie przyjaciółmi. W pozostałych rolach: dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro („Wściekły byk"), nominowany do Oscara Bradley Cooper („Kac Vegas"), Isabella Rossellini („Blue Velvet"), nominowana do Oscara Virginia Madsen („Bezdroża") i nominowana do Oscara Diane Ladd („Dzikość serca").

 

Japoński las Aokigahara ma swoją smutną, przerażającą historię. To miejsce, do którego zmierzają ludzie z całej Japonii, by odebrać sobie życie. W filmie „Las samobójców" Sara (Natalie Dorman) nie chce umierać, a jednak i ona wybiera się do tajemniczego, pełnego grozy lasu. To tam zaginęła jej bliźniacza siostra. Sara chce poznać jej tajemnicę. Ale w lesie czekają głodne nowych ofiar dusze samobójców...

 

Natomiast w filmie „Creed: Narodziny legendy" do Filadelfii przyjeżdża młody Adonis Creed (Jordan). Jest synem Apolla, niegdyś zaciekłego rywala i jednocześnie wielkiego przyjaciela Rocky'ego. Młody mężczyzna nigdy nie poznał ojca, ale boks niewątpliwie ma we krwi. Rzuca świetnie zapowiadającą się karierę i, ryzykując swoją przyszłość, stawia na realizację marzeń. Nieakceptowany przez środowisko zawodowców, mentora znajduje w Rockym. Mistrz, początkowo niechętny, dostrzega w końcu w Adonisie siłę i determinację ojca. Czy przy wsparciu legendarnego pięściarza i ukochanej kobiety młody Creed zdoła udowodnić swoją wartość? Czy będzie w stanie stworzyć własną legendę?

 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

 

O filmie „Moje córki krowy"
Reżyseria: Kinga Dębska
Scenariusz: Kinga Dębska
Zdjęcia: Andrzej Wojciechowski
Obsada:
Agata Kulesza - Marta
Gabriela Muskała - Kasia
Marian Dziedziel - Ojciec Marty i Kasi
Marcin Dorocinski - Grzegorz
Łukasz Simlat - Piotr
Małgorzata Niemirska - Matka Marty i Kasi
Jeremi Protas – Filip

 

O filmie „Point Break – na fali"
Reżyseria: Ericson Core
Scenariusz: Kurt Wimmer
Muzyka: Junkie XL
Zdjęcia: Ericson Core
Obsada:
Édgar Ramírez - Bodhi
Luke Bracey - Johnny Utah
Teresa Palmer - Samsara
Delroy Lindo - Instruktor FBI
Ray Winstone - Angelo Pappas
Tobias Santelmann - Chowder

 

O filmie „Joy"
Reżyseria: David O. Russell
Scenariusz: Annie Mumolo, David O. Russell
Zdjęcia: Linus Sandgren
Obsada:
Jennifer Lawrence - Joy Mangano
Robert De Niro - Rudy
Bradley Cooper - Jackie
Isabella Rossellini - Tony Miranne
Virginia Madsen - Peggy
Diane Ladd
Dascha Polanco
Édgar Ramírez
Elisabeth Röhm

 

O filmie „Las samobójców"
Reżyseria: Jason Zada
Scenariusz: David S. Goyer, Nick Antosca, Sarah Cornwell
Zdjęcia: Mattias Troelrstrup
Obsada:
Natalie Dormer - Sara
Taylor Kinney - Aiden
Eoin MacKen - Rob
Yukiyoshi Ozawa – Michi

 

O filmie „Creed: Narodziny legendy"
Reżyseria: Ryan Coogler
Scenariusz: Ryan Coogler, Aaron Covington
Zdjęcia: Maryse Alberti
Obsada:
Michael B. Jordan - Adonis Johnson
Sylvester Stallone - Rocky Balboa
Tessa Thompson - Bianca
Phylicia Rashad - Mary Anne Creed
Andre Ward - Danny "Stuntman" Wheeler
Tony Bellew - "Pretty" Ricky Conlan
Ritchie Coster - Pete Sporino
Jacob 'Stitch' Duran - Stitch

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Pięć Premier Na Ekranach Kin Sieci Multikino


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto