ENEMEF: Noc Deppa 23 października W Multikinie!

Opis:

ENEMEF: Noc Deppa to zestaw doskonałych filmów z jednym z najlepszych współczesnych aktorów, najbardziej znanym z ról w "Piratach z Karaibów", "Marzycielu" oraz "Co gryzie Gilberta Grape'a". Uznawany za człowieka o tysiącu twarzy i urodzie amanta Johnny Depp cały czas zaskakuje nowym wcieleniem, zagrał już w ponad 60 filmach, zdobył 19 nagród filmowych i 48 nominacji, z czego 3 do Oscara. ENEMEF już 23.10 w Multikinie!

 

Podczas Maratonu Deppa zostaną zaprezentowane cztery filmy. Na ekranie zobaczymy najnowszą, mroczną kreację aktora w mocnym, opartym na faktach filmie „Pakt z diabłem", a także: opowieść na lekkim rauszu „Dziennik zakrapiany rumem", widowiskowego i pełnego przygód „Jeźdźca znikąd" oraz barwne i zabawne „Mroczne cienie".

 

W repertuarze:
- najnowszy i intensywny PAKT Z DIABŁEM
- pełen akcji JEŹDZIEC ZNIKĄD
- mocno zawiany DZIENNIK ZAKRAPIANY RUMEM
- zabawne MROCZNE CIENIE

ENEMEF: Noc Deppa odbędzie się w kina sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Poznań Malta, Poznań 51, Rybnik, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Olsztyn oraz Silver Sceen Łódź.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 7:30 rano

Cennik biletów:
- 25 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
- 28 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
- 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
- 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
- 33 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 5 października około 16:00; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Więcej informacji:
pod adresem http://www.enemef.pl

Ograniczenie wiekowe:
15 lat, osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
- ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl,
- możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,
- specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 19 zł można kupić tylko w terminie, podanym w SMSie; SMSy zniżkowe zostaną wysłane do szczęśliwców, wybranych ze wszystkich zarejestrowanych na www.enemef.pl,
- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
- pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,
- kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

 

Pytania, wątpliwości?
Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

 

Opisy filmów:
„Pakt z diabłem" - pokaz tydzień po premierze!
Black Mass, USA 2015, 122'
reżyseria: Scott Cooper
scenariusz: Jez Butterworth, Mark Mallouk
obsada: Johnny Depp, Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch, Dakota Johnson, Kevin Bacon
muzyka: Junkie XL

Specjalny pokaz tydzień po premierze!
Wysoko oceniane przez krytyków i widzów gangsterskie kino oparte na faktach, uznawane przez niektórych za lepsze od "Inflitracji".
Akcja filmu rozgrywa się w latach 70. w Bostonie. Agent FBI oraz irlandzki gangster James Bulger podejmują współpracę, aby zlikwidować włoską mafię. Z czasem sojusz wymyka się spod kontroli, przestępca ucieka stróżom prawa, umacnia swoją pozycję, aż w końcu staje się jednym z najbardziej wpływowych, a przy tym bezwzględnych i brutalnych gangsterów w historii Stanów Zjednoczonych.
Interesująca fabuła i doskonała obsada i trzymają widza w napięciu do ostatniej minuty.

„Dziennik zakrapiany rumem"
The Rum Diary, USA 2011, 120'
reżyseria: Bruce Robinson
scenariusz: Bruce Robinson
obsada: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard
muzyka: Christopher Young

To autentyczna historia będąca fragmentem życiorysu Huntera S. Thompsona, popularnego pisarza amerykańskiego, znanego m. in. z "Lęku i odrazy w Las Vegas" (przeniesionego na ekran pt. "Las Vegas Parano").
Paul Kemp jest życiowym rozbitkiem, niespełnionym pisarzem, który opuszcza Nowy Jork i przybywa do Portoryko, by przez jakiś czas zająć się lokalnym dziennikarstwem. Błogi spokój na rajskiej wyspie umilają mu spore dawki rumu. Paul szybko zakochuje się w pięknej Chenault, która niestety okazuje się być zaręczona z przedsiębiorcą Sandersonem. Biznesmen knuje perfidną intrygę, co stawia Paula przed trudnym wyborem - dziennikarska kariera lub pieniądze i miłość. Jaką decyzję podejmie i czy uda mu się skompromitować rywala oraz uniknąć (nie tylko moralnego) kaca?
Sarkastyczny i dowcipny film, który urzeka pięknymi zdjęciami i doskonałą kreacją głównego bohatera.

 

„Jeździec znikąd"
The Lone Ranger, USA 2013, 149'
reżyseria: Gore Verbinski
scenariusz: Ted Elliott, Terry Rossio, Justin Haythe
obsada: Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner, Tom Wilkinson, Ruth Wilson, Jackie Earle Haley
muzyka: Hans Zimmer

„Jeździec znikąd" to widowiskowa produkcja, która otrzymała 2 nominacje do Oscara - za najlepsze charakteryzacje i fryzury oraz za efekty specjalne.
John Reid jest stróżem prawa na Dzikim Zachodzie, pewnego razu wpada wraz ze swoimi ludźmi w zasadzkę gangu Butcha Cavendisha, z której jako jedyny uchodzi z życiem. Znajduje go Indianin Tonto, który z ręki tego samego złoczyńcy utracił wszystkich członków swojego plemienia i przed laty poprzysiągł zemstę. John Reid jako Jeździec znikąd wyrusza śladem bandytów, towarzyszy mu Tonto, a z czasem dołącza do nich Red Harrington, która również mam powody, by pomścić okrutnika.
Ten film to szaleńcza wyprawa na Dziki Zachód, wypełniona niezwykłymi zwrotami akcji i doskonałym humorem.

 

„Mroczne cienie"
Dark Shadows, USA 2012, 113'
reżyseria: Tim Burton
scenariusz: Seth Grahame-Smith
obsada: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter, Eva Green
muzyka: Danny Elfman

 

To wielobarwna parodia wampirycznych opowieści, zrealizowana na podstawie kultowego serialu telewizyjnego.
Historia opowiada o żyjącym w XVIII w. Barnabasie Collinsie, który za złamanie serca czarownicy Angelique zostaje zamieniony przez nią w wampira i trafia do niewoli w trumnie zakopanej głęboko pod ziemią. 200 lat później Barnabas przypadkowo zostaje uwolniony z grobowca i staje w obliczu odmienionego świata, swojego, niegdyś wspaniałego majątku, który popadł w ruinę oraz rodziny, w której każdy skrywa mroczny sekret. Bohater musi zmierzyć się z nową rzeczywistością oraz ze starą miłością sprzed dwóch wieków.
Tim Burton kolejny raz zabiera widza do niezwykłego świata - specyficznego klimatu, ekscentrycznych bohaterów i dziwacznych zdarzeń.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

ENEMEF: Noc Deppa 23 października W Multikinie!


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial