Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Trzy Filmy Premierowo Na Ekranach W Multikinie

Opis:

Już 25 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: komedię „Król życia" z Robertem Więckiewiczem, kryminał „Sicario" Denisa Villeneuve'a („Labirynt") oraz polski fabularyzowany dokument „Pilecki".

 

Edward (Robert Więckiewicz) jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

 

„Sicario" to znakomicie zrealizowany, trzymający w nieustannym napięciu, a miejscami szokujący thriller twórcy „Labiryntu". Oscarowe kreacje Benicio Del Toro i Emily Blunt to aktorski majstersztyk na miarę kreacji Jodie Foster i Anthony'ego Hopkinsa w „Milczeniu owiec". Młoda agentka FBI Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem", który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macy największym szokiem.

 

Film „Pilecki" to polski fabularyzowany dokument w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego przedstawiający historię rotmistrza Witolda Pileckiego (Marcin Kwaśny - „Rezerwat") od czasów jego młodości, poprzez działania w czasie II wojny światowej, aż do uwięzienia i śmierci w maju 1948 roku. Witold Pilecki to jedna z bardziej fascynujących postaci w najnowszej historii Polski. Swoje życie poświęcił walce ze zbrodniczymi dyktaturami XX wieku - niemieckim narodowym socjalizmem i sowieckim komunizmem. Brytyjski historyk prof. Michael Foot zaliczył go do sześciu najodważniejszych ludzi ruchu oporu II wojny światowej. Losy Pileckiego dobitnie świadczą o jedności planów niemieckich i sowieckich okupantów w stosunku do elity polskiego społeczeństwa.

 

W wybranych kinach sieci Multikino i Silver Screen film „Sicario" można zobaczyć przedpremierowo między 18 a 24 września br.

 

Bilety na pierwsze premierowe pokazy filmów „Król życia", „Sicario" i „Pilecki" można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

 

O filmie „Król życia"

Reżyseria: Jerzy Zieliński
Scenariusz: Fadi Chakkour
Obsada:
Robert Więckiewicz - Edward
Magdalena Popławska - Norma
Bartłomiej Topa - "Kapsel"
Anna Niedźwiecka - Frania
Krzysztof Czeczot - Szef Edwarda
Jerzy Trela - Ojciec
Katarzyna Dąbrowska - Prowadząca terapię
Jan Peszek - Profesor "Chacha"

 

O filmie „Sicario"

Reżyseria: Denis Villeneuve
Scenariusz: Taylor Sheridan
Obsada:
Emily Blunt - Kate Macy
Benicio Del Toro - Alejandro
Josh Brolin - Matt
Victor Garber - Jennings
Jon Bernthal - Ted
Jeffrey Donovan - Steve Forsing
Raoul Trujillo - Rafael
Maximiliano Hernández - Silvio

 

O filmie „Pilecki"

Reżyseria: Mirosław Krzyszkowski
Scenariusz: Tomasz Szafrański
Obsada:
Marcin Kwaśny - Witold Pilecki
Andrzej Pilecki - on sam
Piotr Głowacki - Tomasz Serafiński
Małgorzata Kowalska - Maria Pilecka

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Trzy Filmy Premierowo Na Ekranach W Multikinie


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial