Lato Z Książką 2015

Opis:

Po sukcesie pierwszej edycji Lata z książką, które odbyło się w sierpniu 2012 roku, zdecydowaliśmy się na kontynuację organizacji tego wydarzenia w kolejnych latach. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja Lata z książką! Oczywiście niezmiennie będzie można nas spotkać w Łebie :)

 

Stawiając na bogaty i zróżnicowany program do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia oprócz inicjatora - Zysk i S-ka Wydawnictwa, zaprosiliśmy również Narodowe Centrum Kultury, Grupę Wydawniczą Publicat oraz Wydawnictwo Muza, które wspólnie z nami przedstawią swoich autorów i ich dzieła oraz zadbają o to, by każdy uczestnik znalazł dla siebie coś ciekawego.

 

W IV edycji Lata z książką weźmie udział blisko 20 gości! Wśród nich znajdują się takie osoby jak: Ałbena Grabowska, Bogusław Chrabota, Marcin Wilk, Natalia Gacka, Wojciech Cejrowski czy Dariusz Dziekanowski. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji!

 

Kolejny raz wychodzimy naprzeciw tradycyjnemu leżakowaniu i zapewniając całe mnóstwo dodatkowych atrakcji i niezapomnianych chwil proponujemy dobrą zabawę na wysokim poziomie. Jest to jedyne wydarzenie, które na taką skalę wspiera czytelnictwo w Polsce!

 

Zapraszamy wszystkich przyjezdnych, mieszkańców oraz fanów dobrej literatury – niezależnie od wieku!

 

Startujemy już 17 lipca o godzinie 10:00 i będziemy Wam towarzyszyć z książką do 19 lipca do godziny 19:00. Znajdziecie nas m.in. na pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu), oczywiście w Łebie.

 

Więcej informacji na poniższych stronach:

FB Lato z Książką - https://www.facebook.com/LatoZKsiazka
Wydarzenie Lato z Książką - https://www.facebook.com/events/1659765967586406/

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Lato Z Książką 2015


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto