Ostatnio Dodane

Spotkanie Z Joanną Gellner i Mateuszem Boczarem

Wydawnictwo EMG razem z Festiwalem Góry Literatury zaprasza na spotkanie z Joanną Gellner i Mateuszem Boczarem, autorami książki „Architektura i zwierzęta”. Rozmowę poprowadzi Magdalena Środa. Wydarzenie odbędzie się w środę (21 lipca) o 17.00 w Radkowie, na Tarasie widokowym na Górze Guzowatej. Na spotkanie obowiązują wejściówki, które można zdobyć na stronie festiwalu:

Czytaj więcej...

WIERSZOWA KRAINA - Spotkanie Z Arturem Barcisiem I Jolantą Wolters - Autorką Płyty

WIERSZOWA KRAINA to najnowsza płyta Jolanty zadedykowana najmłodszym. 21 lipca w środę, o godzinie 10:00 w Służewskim Domu Kultury, będzie można wsłuchać się w najpiękniejszą poezję dziecięcą, najwybitniejszych twórców w autorskich interpretacjach Jolanty Wolters i Artura Barcisia.

Dziecięcy świat jest pełen pięknych bajek i marzeń, przez co zyskuje wiele barw i czyni go wyjątkowym.

Czytaj więcej...

Kino Letnie W MOCAK-u

Tradycyjnie w trakcie wakacji MOCAK zaprasza na wieczorne seanse filmowe. Tegoroczna edycja poświęcona będzie tematyce związanej ze społecznością LGBT+.

Pokazy odbywać będą się w piątki od 9 lipca do 27 sierpnia o godzinie 21 w podcieniach Muzeum. Wstęp 5 zł, bilety do nabycia w kasie Muzeum przed seansem oraz w sklepie internetowym MOCAK Bookstore.

Sprzedaż online będzie uruchamiana dwa tygodnie przed wydarzeniem i kończyła się w dniu seansu o godzinie 12 lub w momencie wyczerpania puli biletów.

Czytaj więcej...

Artysta Jest Obecny

Wystawa Artysta jest obecny to prezentacja strategii artystycznych opartych na użyciu przez twórcę własnego ciała jako środka wyrazu i źródła symboli. Podstawowym polem tego działania jest autoportret. Dalej – badanie wytrzymałości ciała, jego atrakcyjności, oszpeceń i operatywności. Tu najlepiej sprawdzają się malarstwo i performans. Ta sztuka jednoznacznie deklaruje, że podstawowym materiałem i inspiracją w twórczości wizualnej jest człowiek.

Czytaj więcej...

Jezus Niechrystus Piotr Augustyniak Spotkanie Autorskie

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Piotrem Augustyniakiem, filozofem i pisarzem. Okazją będzie wydanie głośnej książki "Jezus Niechrystus", o której napisał prof. Stanisław Obirek:

"Do tej pory o Jezusie nikt tak w Polsce nie pisał. Piotr Augustyniak napisał książkę o utracie wiary w zmartwychwstanie Jezusa, paradoksalnie wydobywając w ten sposób najgłębszy wymiar jego ziemskiego nauczania.

Czytaj więcej...

Klub Świata Komiksu Egmont Polska Na Festiwalu KOMIKSOWA WARSZAWA 2021 - START!

W tym roku festiwal „Komiksowa Warszawa” odbędzie się w plenerze i będzie miał aż dwie odsłony. Pierwsza z nich, czyli „KOMIKSOWA WARSZAWA 2021 – START” wydarzy się w dniach 18-20 czerwca w warszawskim Ogrodzie Saskim przy okazji Pleneru Literackiego, a druga - „KOMIKSOWA WARSZAWA 2021 – META” – w dniach 9-12 września na Placu Defilad, podczas Warszawskich Targów Książki.

Czytaj więcej...

Witkiewicz, Maciąg, Figura I Inni – Spotkania Autorskie Online Wokół Inspirujących Letnich Premier

To ostatnie chwile przed wyczekiwanym sezonem wakacyjnym. Planując urlop, warto sprawdzić nowości wydawnicze, które mogą towarzyszyć nam w chwilach błogiego odpoczynku. W najbliższym tygodniu odbędzie się sześć spotkań autorskich z cyklu Premiera online. Internauci będą mieli okazję porozmawiać o najnowszych książkach z Magdaleną Witkiewicz, Agnieszką Maciąg, Ewą Winnicką oraz Radosławem Figurą, scenarzystą kultowego serialu „Magda M.

Czytaj więcej...

Festiwalowe Popołudnia Z Pisarzami

W ramach INO POP Festiwal, odbywającego się na inowrocławskim Rynku, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza wraz z Kujawskim Centrum Kultury zaplanowała spotkania z czołowymi polskimi pisarzami. Poprowadzi je duet aktorsko-biblioteczny, Beata Kawka i Bartosz Wiśniewski.

Czwartkowe popołudnie będzie należało do Joanny Opiat-Bojarskiej - autorki poczytnych powieści kryminalnych, która w swoim dorobku ma również książki obyczajowe.

Czytaj więcej...

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial