Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Skołowani – Ania Karwan Promuje Film Utworem Sen Na Pogodne Dni

Zwiastun:

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=BdLREv2A57A{/YouTube}

Opis:

Utwór „Sen na pogodne dni”, który był wielkim przebojem w 1987 roku, dostał właśnie drugie życie. Piosenka w wykonaniu Ani Karwan promuje komedię pozytywnie romantyczną – „Skołowani” z Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych. Na ekranie zobaczymy również Mariannę Zydek, Gabrielę Muskałę, Marcina Perchucia, Bartłomieja Kotschedoffa, Jerzego Bończaka, Marię Pakulnis, Mikołaja Grabowskiego i Krzysztofa Maternę. „Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Film w kinach już od 14 kwietnia.

 

Ania Karwan – „Sen na pogodne dni” z filmu „Skołowani”

 

Ania Karwan prezentuje ciepłą i delikatną odsłonę piosenki pierwotnie wykonaną przez Beatę Bartelik – „Sen na pogodne dni”. Utwór jest romantyczny przerywnikiem w aktualnym wydawnictwie artystki. Piosenka dostępna jest w serwisach streamingowych:

 

https://agoramuzyka.ffm.to/AniaKarwanSen

 

Już 24 marca do sprzedaży trafi drugi album Ani – ale pierwszy w całości autorski (wyd. Agora Muzyka).

 

O FILMIE „SKOŁOWANI”

 

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale... kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

 

Zobacz zwiastun

 

W „Skołowanych” występują również Marianna Zydek, Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Bartłomiej Kotschedoff, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski i Krzysztof Materna.

 

PATRONAT FUNDACJI AVALON

 

Patronat społeczny nad filmem objęła Fundacja Avalon, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością i chorych, będąc organizacją pozarządową non-profit i posiadając status Organizacji Pożytku Publicznego.

 

Film „Skołowani” jest fabularną opowieścią, która przez pryzmat niepełnosprawności i poprzez charakterystyczne dla konwencji środki ma ambicję przekazać uniwersalne prawdy o ludzkich emocjach, uczuciach i charakterach – mówi Helena Szczuka, kierownik działu komunikacji i promocji Fundacji Avalon. – Wypadek i niepełnosprawność są bardzo indywidualnym doświadczeniem, a ludzie, którzy doświadczają niepełnosprawności, są grupą zróżnicowaną pod niemal każdym względem. Trzeba przyznać, że ekipa filmowa zadbała o szczegóły i postać Julii jest bardzo wiarygodna – dodaje.

 

Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Autorką scenariusza jest Agata K. Koschmieder, producentem filmu – ATM Grupa, a za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. „Skołowani” na ekrany kin trafią 14 kwietnia.

Komentarze:

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Skołowani – Ania Karwan Promuje Film Utworem Sen Na Pogodne Dni


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial