Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Gość

Opis:

"Gość", czyli jazda bez trzymanki

z Danem Stevensem w roli głównej

w kinach już 31 października

 

Tajemnica to jego drugie imię. Czaruje uśmiechem i zabija wzrokiem. Nigdy nie dowiesz się, o czym tak naprawdę myśli. Ale możesz spróbować. "Gość" z Danem Stevensem w kinach już od piątku!

 

David to gość prawie idealny. Czarujący, wyjątkowo uczynny i zabójczo przystojny. Kiedy bez zapowiedzi pojawia się przed domem pewnej amerykańskiej rodziny z pożegnalną wiadomością od ich tragicznie zmarłego syna, a – jak twierdzi – jego przyjaciela z armii, pani Peterson przyjmuje go z radością. Zauroczeni osobą DavidaPetersonowie szybko zaczynają traktować go jak członka rodziny. Wkrótce jednak w małym miasteczku dochodzi do serii niewyjaśnionych zniknięć. Nagle okazuje się, że David nie jest do końca tym, za kogo się podaje.

 

Gwiazdą filmu jest Dan Stevens, znany doskonale z obsypanego nagrodami serialu "Downton Abbey" i z mrocznego thrillera "Krocząc wśród cieni". W obsadzie "Gościa" znaleźli się również Maika Monroe ("Bling Ring", "Labor Day"), Brendan Meyer ("Mr. Young"), Sheila Kelley ("Plotkara"), Leland Orser ("Siedem") oraz Lance Reddick ("Prawo ulicy").

 

"Gość" to intrygująca hybryda gatunkowa, łącząca thriller z kinem akcji i z czarną komedią. Film w reżyserii Adama Wingarda i na podstawie scenariusza Simona Barretta trzyma w napięciu, ale zapewnia tez dużą dawkę rozrywki.
– Nakręciliśmy "Gościa", żeby ludzie mieli frajdę. Chcieliśmy zrobić coś, co jest oryginalne i widzowie nie widzieli tego wcześniej. "Gość" to film dla osób, które po prostu chcą iść do kina i chcą się dobrze bawić – mówią o swoim najnowszym obrazie reżyser i scenarzysta.

 

Film uzupełnia przebojowa ścieżka dźwiękowa, na której znalazły się kawałki legendarnych kapel z lat 80., takich jak Love and Rockets, The Sisters of Mercy, Clan of Xymox, ale też nostalgiczne synthpopowe brzmienia, które przywodzą na myśl soundtrack do filmu "Drive" Nicolasa Windinga Refna.

 

"Gość", czyli kolejna filmowa propozycja spod znaku REBEL REBEL, w polskich kinach od 31 października. Film dystrybuowany jest w Polsce przez M2 Films.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Gość

Dodatkowe informacje:


Podziel się!


Oceń Publikację:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial