Lokalne warsztaty - Rozpowszechnianie wyników projektu Supportive Inclusive Paths for Marginalized Youth

Katarzyna, uczestniczka szkolenia: Supportive Inclusive Paths for Marginalized Youth w ramach rozpowszechniania i utrwalania rezultatów projektu przeprowadziła serię warsztatów i spotkań, w ramach których podzieliła się z młodzieżą nabytą wiedzą i umiejętnościami.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z RELACJĄ Z PRZEPROWADZONYCH WARSZTATÓW:

 

warsztaty rozpowrzechniajace supportive inclusive paths for marginalized youth maly teratr

 

SPRAWOZDANIE

Zdobyte podczas wyjazdu do Włoch kompetencje przez cały semestr nauki w szkole wykorzystywałam do pracy ze studentami i dziećmi.

 

12.04.2018 r. przeprowadziłam warsztat z dziećmi w Małym Teatrze Pod Kolumnami (załączam fotografię) w ramach, którego wykorzystałam ćwiczenia integracyjne poznane podczas projektu - w jednym zadaniu wykorzystałam także nowe media.

 

7-9.05.2018r. przeprowadziłam warsztat "Anatomia sztuki mimicznej" w ramach projektu szkoleniowego realizowanego w szkole, w której uczę pt. "Gry z ciałem i przestrzenią". W warsztacie wykorzystałam ćwiczenia integrujące oraz zadania na pracę w grupie, które poznałam podczas wyjazdu do Włoch. Oprócz tego wygłosiłam prelekcję, dotyczącą upowszechniania wiedzy na temat szkoleń i wymian - jak te, w których wzięłam udział - przekazałam młodzieży informacje gdzie szukać wymian takich jak ta, w której wzięłam udział.

 

14.06.2018r. przeprowadziłam warsztat podsumowujący przedmiot "Metodyka pracy z dziećmi" - w celu utrwalenia wiedzy młodzież miała za zadania wykorzystać nowe media do stworzenia kompedium wiedzy poznanej w tym semestrze (ćwiczenie inspirowane było tym, poznanym we Włoszech). Oprócz tego wygłosiłam prelekcję, dotyczącą upowszechniania
wiedzy na temat szkoleń i wymian - jak te, w których wzięłam udział - przekazałam młodzieży informacje gdzie szukać wymian takich jak ta, w której wzięłam udział.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniami uczestników szkolenia: Supportive Inclusive Paths for Marginalized Youth, które zamieszczone zostały na stronie:

https://sztukater.pl/wspolpraca-miedzynarodowa/item/24088-supportive-inclusive-paths-for-marginalized-youth-wlochy.html

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!