Sztukater Patronem Medialnym "BARNIM Woda"

Miło nam poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym książkę "BARNIM Woda" autorstwa Bernarda Berga

 

W chwili obecnej można wspomóc autora, dorzucając swoją cegiełkę do projektu, mającego na wsparciu wydanie jego książki.

 

Więcej informacji o zbiórce funduszy: https://polakpotrafi.pl/projekt/barnim-woda
Informacje dodatkowe na www.barnimsaga.com i na naszym profilu na fb (BarnimSaga)

 

Nie ma czerni i bieli.

Są tylko odcienie szarości.

A im głębiej się zanurzysz, tym robi się ciemniej.

 

W strugach deszczu rozgrywa się dramat, którego echa mogą sięgać daleko poza spokojną prowincję. Trzydzieści lat temu w Wierszynie pogrzebano tajemnicę.
Teraz zainteresował się nią Legion. A Legion za nic ma ludzkie życie.

 

Wygląda na to, że przewrotny los znów rzucił Barnima na głęboką wodę.

 

BARNIM Woda to druga odsłona przygód tytułowego awanturnika. Tym razem, żeby rozwiązać zagadkę sprzed lat, ochronić bliskich i pozostać przy życiu, będzie musiał zmierzyć się z wyjątkowym przeciwnikiem.

 

W powieści BARNIM Woda znalazło się wszystko to, co przyczyniło się do sukcesu pierwszej części (BARNIM Ogień). Jest humor, wartka akcja, ciekawi bohaterowie, atrakcyjne lokalizacje... A, jako że seria adresowana jest do dorosłego czytelnika, nie zabraknie mordobić i seksu. Ale nie to jest najważniejsze. Liczy się dobra zabawa i miło spędzony czas. Z taką myślą tworzymy sagę o Barnimie.

 

---

Bernard Berg – autor i pomysłodawca postaci Barnima wraz ze wszystkimi jego wadami, zaletami i problemami. Bernard to duch raczej niespokojny. Zna realia korporacji, ale dba o to, żeby mieć czas na realizację własnych pomysłów.

Józef Kędziora – ilustrator z zamiłowania, architekt wnętrz z zawodu, szczudlarz wyrzucony z cyrku za odwagę.

Piotr Gawrzyał – dba o to, żeby projekt doszedł do skutku. Pilnuje terminów, rozmawia z kontrahentami, motywuje i pogania. A przy okazji wymyślił, żeby z pojedynczej powieści zrobić sagę.

 

---

woje wsparcie jest dla nas sygnałem, że to, co robimy ma sens. Twoje wsparcie umożliwia nam wydawanie książek tak, jak powinny one być wydawane - solidnie, tanio, profesjonalnie. Twoje wsparcie pozwala na realizację dodatkowych planów takich jak e-book czy audiobook.

 

Tym razem zbieramy 10000 złotych. Kwotę, która umożliwi tradycyjne wydanie powieści BARNIM Woda na wysokim poziomie. Zintegrowana okładka z zakładką, tłoczenia, lakier UV, dobry papier...

 

Ale liczymy na więcej. Jeśli uda nam się zebrać 20000 zrealizujemy audiobooki zarówno powieści, jak i opowiadania Srebro. Właśnie kończymy postprodukcję opowiadania Kamienie i powieści Ogień. Łącznie ponad 11 godzin rozrywki. Głosu postaciom użyczył Wojciech Stolorz - aktor, który ożywił nie tylko Barnima, ale całą galerię postaci. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania (audiobook będzie dostępny w sprzedaży już w maju, ale jest też jedną z nagród dla wspierających).

 

Planujemy ambitnie, więc przygotowaliśmy się również na sukces w postaci zebrania aż 30000 złotych. Jeśli to się uda, oczywiście, jak poprzednio, skorzystają na tym biblioteki, ale mamy też kolejną niespodziankę: rozpoczniemy prace nad grą fabularną osadzoną w realiach sagi o Barnimie.

 

Charakter przedsięwzięcia wymusza niestandardowe podejście. W Polsce trudno jest wydać książkę. Wydanie jej w takim kształcie, o jakim marzy autor graniczy z niemożliwością. Udział w promocji, budowanie odpowiedniego klimatu wokół powieści to już czysta fantazja. W przypadku czegoś więcej niż tylko pojedynczej powieści sprawa wygląda jeszcze gorzej. A my tworzymy sagę. Budujemy uniwersum. Do tego potrzebne są rozmach, udział innych autorów, fanów, niestandardowa promocja, wsparcie bibliotek.

 

Mamy pomysł, wiedzę i doświadczenie.

Szukamy finansowania.

Dlatego zwracamy się do Ciebie.

Autorzy

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!