Stowarzyszenie Sztukater Przeciwko Prostytucji!

Stowarzyszenie Sztukater od kilku lat wspiera placówki wykluczone społecznie, takie jak chociażby domy dziecka oraz domy pomocy społecznej. Dzięki działaniom członków i sympatyków stowarzyszenia udało nam się odmienić los niejednego człowieka, któremu niekiedy wystarczyła zwykła rozmowa o jego problemach.

 

W bieżącym roku pragniemy przedstawić projekt informacyjny poświęcony problemowi prostytucji wśród nieletnich. Temat ten w naszym kraju rzadko jest poruszany, a jak pokazują statystyki – warto na o tym rozmawiać. Naszym celem jest poinformowanie społeczeństwa o sile tego problemu, jak i też pomoc młodym ludziom oraz wszystkim, których dotyka ta sytuacja. Poprzez kampanię informacyjną pragniemy pokazać, że człowiek jest wolny i nikt nie ma prawa do czegokolwiek go zmuszać. Projekt ma również na celu odpowiedzenie na pytanie: gdzie mają udać się ofiary gwałtu/znęcania/prostytucji? Ten problem dotyczy nas wszystkich – nie pozwól by ta informacja dotarła do Ciebie dopiero wtedy, gdy zostanie skrzywdzona najbliższa Ci osoba.

 

NIE PRZECHODŹ OBOJĘTNIE OBOK PROBLEMU!!!

 

Więcej szczegółów projektu okaże się w najbliższy poniedziałek.

 

 stowarzyszenie sztukater przeciwko prostytucji 1

Źródło zdjęcia: internet

 

Projekt został poparty przez brytyjskiego pisarza Grahama Mastertona, który od ubiegłego roku aktywnie wspiera Stowarzyszenie Sztukater, biorąc udział w organizowanych przez nas happeningach, jak i też wspierając placówki wykluczone społecznie. Graham Masterton poruszy ten trudny temat w czasie wywiadu podczas swojej sierpniowej wizyty w Polsce. Więcej informacji na ten temat przeczytają Państwo w PolishExpress: tutaj.

 

stowarzyszenie sztukater przeciwko prostytucji 2

Graham Masterton podczas wizyty w Domu Dziecka w Górcu w 2014r.

fot. Alicja Koryś

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial