Warsztaty Taneczne W Domu Kultury BAKARA

Z inicjatywy Stowarzyszenia Sztukater w dniach 27. i 28. listopada w Domu Kultury BAKARA we Wrocławiu na ulicy Różanej 4-6 odbyły się warsztaty taneczne. Uczestnicy spotkania mieli okazję trenować taniec pod okiem wielokrotnej finalistki Mistrzostw Polski i Ogólnopolskich Turniejów w tańcu disco dance i hip-hop; reprezentantki Polski na Mistrzostwach Świata i Europy, Pauliny Wojtyłło, trenera i choreografa grupy PW Dance. Zajęcia odbyły się w godzinach 16:30-20:30, a uczestnicy nie kryli zainteresowania tańcem, czerpiąc ogromną radość z możliwości spędzenia kreatywnie wolnego czasu, co doskonale widać na załączonych zdjęciach.

 

Stowarzyszenie Sztukater dąży do wsparcia młodych osób, poprzez zapewnienie im kulturalnych rozrywek, pozwalając na rozwijanie swoich pasji. Pożyteczne spędzenie czasu sprawia, że człowiek odczuwa znacznie większą radość z własnego życia, co należy kultywować w każdym wieku. Mamy nadzieję, że zainspirowaliśmy uczestników zajęć do czerpania przyjemności z wysiłku fizycznego!

 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z warsztatów oraz informacje o trenerce, Paulinie Wojtyłło, oraz prowadzonej przez nią grupie PW Dance. Dziękujemy za możliwość współpracy!

 

 

warsztaty taneczne w domu kultury bakara 1

 

 warsztaty taneczne w domu kultury bakara 2

 

warsztaty taneczne w domu kultury bakara 3

 

 

PAULINA WOJTYŁŁO

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, licencjonowany instruktor tańca, opiekun kolonijny.
Jestem wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski oraz Ogólnopolskich Turniejów w tańcu disco dance i hip-hop; reprezentantką Polski na Mistrzostwach Świata i Europy.
Przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 4 lat w szkole tańca Jast pod okiem Zbigniewa Zasady i Bogusławy Szczepanik- Zasady. Dalsze umiejętności szkoliłam w studio tańca Gemar, gdzie trenerem była Mariola Szymańska oraz Małgorzata Gietler, w późniejszym etapie byłam cheerleaderką drużyny koszykarskiej CCC Polkowice oraz amerykańskiego footballu Devils Crew.
Obecnie od kilku lat jestem instruktorką i choreografem zespołów tanecznych, prowadziłam warsztaty i zajęcia z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, od niedawna również z dorosłymi
(Pierwszy taniec i taniec użytkowy, latino solo, Woman dance i Aero dance - taneczny aerobik).

Najwięcej serca oddałam stylowi hip-hop i disco dance, ale nie zamykając się na żaden inny gatunek taneczny od najmłodszych lat zdobywałam wiedzę i umiejętności m.in. z jazzu, baletu, tańca towarzyskiego, salsy, rock&rolla, tańca brzucha, Afro-dance, dancehallu, cheerlideringu, gingle dance, Zumby, K-pop dance, a także fitnessu i stretchingu.

Swoje umiejętności poszerzałam u choreografów i trenerów z całej Polski m.in. u Alassane Wat, Witolda Jurewicza, Małgorzaty Gietler, Małgorzaty Nity, Beaty Stasiak, Zbigniewa Zasady Jr, Pawła Kokowskiego, Michała Szymańskiego, Anny Wesołowskiej, Marty Pater- znanej jako Na'imah, Anny Kowalskiej, Jarosława Domańskiego.
Ukończyłam różne formy doskonalenia (szkolenia) w zakresie metodyki prowadzenia zajęć tanecznych w różnych grupach wiekowych, kompozycji scenicznej i wyrazu artystycznego, techniki ruchu, CPF stretchingu, Choreoterapii, Yoga Dance, Body Art i ciągle pragnę się rozwijać.
Celem moich zajęć jest stworzenie grupy gotowej do występów, pokazów, przeglądów i zawodów tanecznych, a także organizacja różnych wydarzeń tanecznych wraz z tancerzami.
Do największych osiągnięć trenerskich należy zdobycie I miejsca w kategorii solo hip-hop pow. lat 12 na ogólnopolskim turnieju tańca nowoczesnego Ooga Booga w 2013r. oraz zdobycie III miejsca w kat. duet hip-hop, pow. lat 12 na tej samej imprezie. W sezonie 2014/2014 zajęcie II miejsca w Bitwie na Taniec w Magnolia Park, w kat. przedszkolaków oraz wyróżnienie dla solistki w przeglądzie "Przekręt". Dodatkowo jestem dumna z tego,że moi tancerze mieli możliwość wystąpienia w Filharmonii Wrocławskiej, na Dworcu Głównym PKP (podczas targów książek dla dzieci) oraz podczas zawodów TumskiCup 2014 (wyścigi Smoczych Łodzi).

 

warsztaty taneczne w domu kultury bakara 4

 

PW DANCE

Przed Państwem grupa taneczna PW DANCE, która zaprezentuje się w różnych stylach tanecznych m.in. Disco dance,
Hip-hop, Dancehall, Gingle dance i innych.
Tancerzy przygotowała Paulina Wojtyłło, która jest trenerem i choreografem grupy.
Młodzi artyści przygotowują się do różnych pokazów, przeglądów, turniejów i konkursów tanecznych, m.in. "Przekręt", Bitwa na taniec w Magnolia Park czy "I can dance".
Za nimi występ w Filharmonii wrocławskiej, Na zawodach Tumski Cup, na Targach Ksiązki na Dworcu głównym PKP i innych.
Tancerze trenują w tym składzie od ponad roku w DK Bakara przy
ul. Różanej 4-6 we Wrocławiu i zapraszają wszystkich małych i dużych miłośników tańca do wspólnych treningów.
PW dance ma rozbudowaną ofertę taneczną dla osób w każdym wieku, dla singli, par, Nowożeńców, przedszkolaków i najmłodszych którzy wybrać się mogą na "taneczną podróż dookoła świata" wraz z instruktorką, dzieci i młodzieży.
Każdy znajdzie coś dla siebie: nasza propozycja zajęć to m.in. : latino solo, jazz, balet, aero dance- taneczny aerobik, stretching, "Taneczna podróż " dla najmłodszych, hip-hop, disco dance, K-pop dance (chyba jedyna taka grupa we Wrocławiu w tym stylu), dancehall, gingle dance, Pierwszy taniec, taniec towarzyski, discofox- taniec użytkowy, taniec dla singli i inne.

ZAPRASZAMY wszystkich na zajęcia i również na naszego facebooka, Instagrama oraz do obejrzenia filmików na youtube.

 

pw1

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto