Spotkanie Autorskie z Lidią Miś

Dnia 26 marca 2012r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Strzelinie odbyło się spotkanie autorskie Lidii Miś z uczniami tejże placówki. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Sztukater.

 

***

Niecodziennym przeżyciem rozpoczęły tydzień dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Strzelinie, w poniedziałkowy ranek 26 marca zawitała do nich znana i lubiana pisarka, Pani Lidia Miś, autorka takich dzieł literatury dziecięcej jak: „Odwiedzając czarownice", „Opowieści biblijne dziadzia Józefa", „ Serce Lasu". Dzieci przywitały Panią Lidię bardzo ciepło i serdecznie, pisarka odwdzięczyła się całą gamą niezwykłych opowieści...były bajki, wspomnienia dzieciństwa, historyjki z życia. Dzieciaki chętnie dzieliły się ze swoim gościem własnymi przeżyciami, zadawały również pytania. Na koniec Pani Lidia rozdała kilkadziesiąt autografów, chętnie pisała specjalne dedykacje w zakupionych przez młodą publiczność książkach. Mamy nadzieję, że pisarka odwiedzi nas jeszcze nie raz.

 

Organizatorami spotkania byli Stowarzyszenie "Sztukater" oraz Strzeliński Ośrodek Kultury.

 

Źródło relacji i fotografii: www.kultura.strzelin.pl

 

spotkanie autorskie z lidia mis 1

 

spotkanie autorskie z lidia mis 2

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.