A Ty jak spędzisz święta? - kampania społeczna

"Wzrost samobójstw mamy tak wysoki jak w Grecji. Życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie!

W Polsce w wyniku samobójstw umiera rocznie więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Zdaniem prof. Marii Jarosz, socjolog z Instytutu Studiów Politycznych PAN samobójstwa są wyznacznikiem kondycji społeczeństwa. Nasza jest najwyraźniej fatalna."

 

 

a ty jak spedzisz swieta kampania spoleczna

 

Od dnia 24.12.2013 r. godz. 16:00 do 26.12.2013r. wolontariusze Stowarzyszenia Sztukater przeprowadzali rozmowę ze wszystkimi tymi, którzy odczuwali potrzebę porozmawiania o wszystkim i o niczym, wspólnie spędzając z nimi ten często smutny świąteczny czas.

 

Wolontariusze zagwarantowali anonimowość, miłą atmosferę, dużo sarkazmu, ciepła i zrozumienia... Dla tych, którzy święta spędzili w sieci Stowarzyszenie Sztukater przygotowało wirtualny stół wigilijny, pełny rozmów i życzeń, serdeczności, radości...
Mamy nadzieję, iż naszym działaniem sprawiliśmy, że te święta dla wielu nie były ostatnimi, bowiem zaprosiliśmy samotnych do naszych stołów, podzieliliśmy się naszym szczęściem, podzieliliśmy się sobą!

 

Nauczmy się ludzi kochać, tak szybko odchodzą... Nauczmy się dzielić sobą z innymi! To największy dar, jedyny w swoim rodzaju...

 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!