Stay Offline - wymiana na Cyprze

W dniach 10-21 października uczestniczyłam w projekcie „ Stay Offline”, realizowanym w ramach programu Erasmus+. Projekt ten odbył się na terenie czwartego co do wielkości miasta Cypru-Pafos. Mieszkaliśmy w przepięknym pensjonacie położonym blisko plaży i największych atrakcji miasta. Oprócz grupy z Polski były również zespoły z Grecji, Cypru, Słowacji, Hiszpanii, 

Czytaj więcej...

Make Democracy Great Again - Szkolenie w Mołdawii

W dniach 04.09-13.09. uczestniczyłem w szkoleniu w Mołdawii „ Make Democracy Great Again”. Celem projektu było zwiększenie świadomości Unii Europejskiej i demokracji i zjawiska populizmu wśród młodych ludzi z 8 krajów (oprócz Polaków, w projekcie uczestniczyli przedstawiciele Armenii, Węgier, Włoch, Azerbejdżanu, Wielkiej Brytanii, oraz Gruzji ). Śmiało można stwierdzić, że to właśnie dzięki wyżej wspomnianej tematyce projektu, stał się on wyjątkowy.

Czytaj więcej...

Say NO to Hate Speech - Wymiana w Szwecji

Oczywisty staje się fakt, że mowa nienawiści to coraz poważniejszy problem w społeczeństwie. Niestety, społeczeństwo niekoniecznie przejawia chęć na zwalczanie tego zjawiska ani piętnowanie wypowiedzi noszącymi znamiona mowy nienawiści. Właśnie dlatego zorganizowano i przeprowadzono projekt „Say NO to hate speech” dla młodych ludzi z 11 krajów, aby nauczyć się, jak rozpoznawać mowę nienawiści, jak poprawnie reagować na podobne akty oraz jak zapobiegać rozprzestrzeniania się takiego języka.

Czytaj więcej...

We are Colours - Wymiana we Włoszech

 W dniu 31.08-08.09.2019r. Brałam udział w projekcie Erasmus+, który miał miejsce w miasteczku Calambrone we Włoszech. Do Pizy dolecieliśmy samolotem, a z lotniska odebrały nas organizatorki. Gdy dotarliśmy na miejsce, było już dość późno i wszyscy spali, więc następnego dnia odbył się „Ice-breaker" podczas którego wszyscy poznawaliśmy się. W naszym projekcie brały udział państwa takie jak Litwa, Włochy, Rumunia i Grecja.

Czytaj więcej...

Youth and Culture of Peace - Szkolenie we Francji

W dniach 26 sierpnia—3 września 2019 roku w ramach programu Erasmus+ uczestniczyłam w szkoleniu „Youth and Culture of Peace”, które odbywało się w malowniczym średniowiecznym mieście Poitiers, położonym w zachodniej części Francji między Paryżem a Bordeaux. Jak wywodzi się z nazwy, celem projektu było zdobywanie wiedzy na temat rozmaitych form konfliktów, definiowania pokoju i poszukiwania różnych form pokojowego przeciwdziałania konfliktom.

Czytaj więcej...

No Name - Wymiana w Rumunii

W dniach 25.08 do 07.09 bieżącego roku brałam udział w spotkaniu międzynarodowym Erasmus + w Rumunii. W projekcie „No name” brało udział łącznie 29 osób z takich krajów jak Rumunia, Polska oraz Bułgaria. Głównym tematem projektu było zdrowie oraz zaburzenia psychiczne wśród dzieci i młodzieży . Liczne zajęcia ,warsztaty ,dyskusje i prezentacje, z każdym dniem coraz bardziej umożliwiły nam zrozumieć z jakimi problemami musi borykać się dzisiejsza młodzież.

Czytaj więcej...

Act it out! - Wymiana na Węgrzech

 W dniach 19.08.2019-28.08.2019. brałam udział w projekcie ACT IT OUT! Understanding Social Cohesion zorganizowanym na Węgrzech . W wymianie brała udział młodzież z Bułgarii, Węgier, Włoch, Rumuni, Hiszpanii i Polski.

 

Miejscem naszego pobytu była niewielka miejscowość- Orfu.

Czytaj więcej...

We have visitors beyond borders - Wymiana w Turcji

W dniach 18-24 sierpnia 2019 r. wzięłam udział w projekcie "We have visitors beyond boarders" w rejonie Pinarhisar w Turcji, około 2h drogi od Istambułu. Pierwszy dzień spędziliśmy w hotelu w jednym z malowniczych miasteczek. Na miejscu 45 uczestników z Polski, Litwy, Łotwy, Włoch, Rumunii, Hiszpanii, Turcji, Chorwacji i Grecji zbierało siły by nazajutrz przenieść się w docelowe miejsce projektu - pole namiotowe.

Czytaj więcej...


sztukater logo

Pobierz Logo
  Stowarzyszenie Sztukater - Organizacja Pożytku Publicznego
  Telefon: 0 791566675
  Adres Siedziby:
  Stowarzyszenie Sztukater
  ul. Michała Płońskiego 33/4;
  54-002 Wrocław
  NIP 8943034347; Regon 021739447; KRS 0000398352
  Konto Bankowe: 69175000120000000023662108  BNP Paribas Bank Polska S.A.
  S.W.I.F.T.: PPABPLPK
  Konto Bankowe w walucie EUR do rozliczania projektów: PL88249010570000990256326562
  Alior Bank SA
  BIC/SWIFT: ALBPPLPW
  ISSN: 2084-154X
  Rejestr Dzienników i Czasopism: Rej Pr 3371

Rozliczenie PIT z PITax.pl

 

PIT Online rozliczysz dzięki Instytutowi Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!